Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@sweetest Vždyť to nemůže být těžké, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Kdepak, ta má teď jinou práci ;-) Chtěla bych koupit komplet,kapesník,knoflíky,víš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest to je dneska už čtvrté, děkujíííí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 http://www.youtube.com/watch?v=vaAVBy... co tohle?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Hamno! :-D :-D :-D Nemáš záááááááááááááč ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest hele ja sem čuměla, jak puk. Takový množstv sem za jeden den nikdy nedostala.
Odpovědět
Profilova fotka
holky další spam, možná pro @ivitko_22062013 http://www.youtube.com/watch?v=SUMcA-...
Odpovědět
@sweetest Tááák ti objednam z aliexpresu a máš to :-D))) @chris_n No jak ty to děláš... to je zaplava srdcí.........:-) Asíík bylas hodná či co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Heh! A to jako bude co? nějak si nevybavuji....jo a pokud to bude kravata, tak na ní uvaž luxusní uzel, než mi jí pošleš :-D :-D ;-) ;-) :-p
Odpovědět
@sweetest jo jo,to bude uzel,počky to budeš zírat heh :-D:-D:-D Odesláno Samsung Galaxy
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 zase aby se mu vešel pod krk :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@sweetest kvůli tobě po nocích nebudu spát a naučím se to! Hih :-D:-D Nejde mi tam odepsat,ale s tim rozsudkem jsi mě teda nepotěšíla :-( Odesláno Samsung Galaxy
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 Tééédááá...to abych ti pak přijela dát hubana :-D :-D :-D za snahu a píli ;-) Jak nepotěšila...problém? Neříkej, že podobný jak já ? Já ho našla ....připravila a NENÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ ]-( ]-( ]-( ]-( ...prostě nechápu, asi černá díra, nebo nwm. Obě domácnosti jsme prohledali a nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je tu pátek, já zcela vyjímečně doma ...a tady mrtvo :-| Kde jste všechny??? Já se tu bojíííííííííííím ;-) To zase bude víkend....zítra odvolit a...asi nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest jsem tůůůů
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No to byla doba ;-) ;-) :-p A jak je, nějaké novinky?
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest jsem v práci :-D do teď jsem dělala. Kolegyně mi dávala školení na majetek v tom našem úžasným systému. Ona totiž ted má spoustu práce a bude odcházet v létě na mateřskou, tak se to musím naučit (už, konečně :-D). A teď tu dřepím a čumím do netu.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Počkeeej,neříkala jsi, že děláš doma?....mi asi něco uniklo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest no občas můžu dělat z domova. A to jsem asi tehdá byla nemocná, tak jsem měla homeoffice. Ale teď jsem normálně v kanclu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jo tááááák :-D No já jdu v po na kontrolu, tak jsem zvědavá,ale abych pravdu řekla, tak se mi do kanclu nechce :-D :-D To bude šok...a hlavně, tady se objevím až přijedu domů, takže až někdy 18 hodina :-( V práci nemám nárok, tedy spíš nám byl naistalován "hlídač" netu :-| Dokud nebyl...paráda. Teď opruz !!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest na druhou stranu bych něco takovyho potřebovala, bič nad sebou, at tu nevysedávám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jen si nemysli, ono je to docela na palici ;-) A na druhou stranu...copak je možné mlátit do klávesnice celých 8 hod? Nesmysl ]-( A ten blbej hlídač registruje vše, i s kým vedu konverzaci na icq,či skypu 8-( nebo, že jen sedím u stolu a nic nedělám...vykáže nulovou procentuální práci na pc :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tak to bych se z toho pos... tak seď u otevřeného programu a hybej myší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To bych s ní musela klikat...jen pohyb neplatí :-D :-D A za tuhle parádu může někdo z kolegů co proseděl na netu přes polovinu prac. doby.....a odnesli jsme to všichni :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest no, hezký
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest a asi nevíte, kdo to byl?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Víme...je nás jen 15 ve firmě :-D A hlavně mi to řekl jeden ze šéfů, mám s ním dobré styky :-) Vždy dá echo, kdyby se něco dělo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest ze jste tomu dobrákovi nezakroutili krkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Přeci nebudu škrtit starší lidi než jsem já ;-) Jsem 3tí nejmladší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest :-D fakt jo? teda, já 5 z 6 :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?