Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Dneska jsem nějaká aktivní.. nejdřív jsm se dala do pořádného úklidu, pak do tvorby perličkových náhrdelníků a ted se mi hezky peče bábovka :))) a zítra se zase vrhnu na svatební přípravy :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj tak to z práce fakt nezvládám :-D
Odpovědět
@chris_n tak já jsem ted bohužel doma, takže toho stíhám někdy až moc :D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, myslíte, že je hodně blbý mít na svatbu Nothing else matters ve verzi od Apocalyptici? http://www.youtube.com/watch?v=rbTozg...
Odpovědět
@chris_n Hele co si tam dáš, to tam budeš mít... pokud se ti líbí a oslovilo tě to, tak to tam dej :-) @petulavoj tchýni raději komentovat nebudu....:-((( ještě, že jsem už vychladla... ale nakoplo mě to apson co se týče jí.. kačena gŕrrrrrrrrrr :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 jsem strašně nerozhodla. vybrala jsem spoustu písniček okolo, už i na nástup ženicha a ostatních. ale pro mě žádnou :-[ nic mi není dost dobré. buď se to nehodí, nebo je to moc rychlé. a nevím, jestli by se tahle hodila na nástup.
Odpovědět
@chris_n ty jo, tohle měla babička na pohřbu :D ale jasný, hlavně aby se to líbilo tobě :)
Odpovědět
mimochodem podle čeho vybíráte hudbu ??? nám řekli že musíme na příchod hostů, pak příchod nás, potom aby nám hrálo něco na obědě tak si máme přinést nějaké cd a pak něco na tanec a pak na rautu :D vůbec nevím co se hodí, nerada bych, aby tam byly nějaké smutné písničky :(
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj ono je to těžký, je několik písniček, který se dávají i na pohřby. Ale pro babičku je to teda zvláštní. A neměla to v klasickym aranžmá? Tohle je od Appocalipticy a je to trošku "tvrdší" verze.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj jukni na můj článek ;-) v mém profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj a to si nevybereš, spousta písniček vhodných na nástup, jsou pomalé, rozvláčněné, celkem takové rozbrečovací :-D Asi přesvědčím drahého a dám si tam Christinu Perri - tu z Twighlitu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@venena Když statek - tak jihočeský :-), když jihočeský, tak náš :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@chris_n ta má hezký hlas.... no já bych nechtěla nic, při čem by se babičky a maminky rozbrečely :D spíš něco veselého a ne moc vážného :D ale na matrice nám stejně nabídla, že tam slečny hrají na ty elektrické varhany a že mi pošle seznam repertoáru co mají přichystáno na letos, tak třeba si vyberu od nich :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj no já bych brala přehranou od Pianno Guys bez zpěvu :-). Ona veslá moc najít nejde, aby to bylo důstojný do kaple a na příchod nevěsty, když na něco přijdeš, tak napiš.
Odpovědět
@chris_n myslím že budu vybírat až do poslední chvíle před svatbou :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj to ja asi taky, máme to odevzdat deset dní před svatbou :-d
Odpovědět
@chris_n Mám taky nějaký seznam písniček, ale jsou to jen české a sovenské.. a jsou tam dvě, ze kterých ucvrkávám.. tak já ti pošlu seznam, jeslti chceš... třeba tě to osloví... :-) Jinak dobré ráno při čtvrtku děvšátka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 pošli posli :-) Já jsem zatím zjistila, že máme dost písniček ve výběru filmových :-D - Forrest Gump, Twiglight, možná Pán prstenů :-D
Odpovědět
Jinak ucvrkávm z téhle, poslechněte text, mám teda v mp3, ale posílám vám klip... napoprvé mě moc nezaujala, ale ted ji poslouchám pořád :-)) takové vyznání :-) tutoizařadím určitě:-) http://www.youtube.com/watch?v=Jc9jgS...
Odpovědět
@chris_n Pošlu po obědě až uložím ty draky, visí ted na mě ve snaze mi pomoct tukat na klavesnici :-D))) Tyy jo, mají antibiotika už čtvrtý den a jeden do rána teploty, nechápu :-(((
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 :(
Odpovědět
@silver2501 tak ten text je úžasný...
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 to by u nás neprošlo, Honza tenhle styl uplně nesnáší :-P
Odpovědět
@petulavoj jj líbí se mi a proto zařazuji :-) ale ještě teredy vubec nevím co kdy zařadím jak to bude probíhat.. ale zítra jedeme na Rosetu a jdem vše domluvit.. jsem zvědavá.....
Odpovědět
@chris_n něco za něco, když se tobě bude líbit :-D))) ale mám tam i rockové např. Gunčíkovou, ta má taky dobru písen.. :-) Já bych chtěla hlavně české a slovenské a svěží., moderní.. žádné starce :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 to je právě to, on nesnáší českou scénu hudební :-D a já bych to asi taky moc na svatbu nechtěla :-D
Odpovědět
@chris_n aha, tak to ti ani nemusím posílat seznam heh :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tak můžeš, třeba tam něco bude, nějakej poklad :-D já teda chci všechno bez zpěvu.
Odpovědět
@silver2501 tak to bych právě taky ráda něco svižnýho.. žádný umíráky :))
Odpovědět
tak já se ted zaposlouchala do té Christiny Perri :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?