Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Měla jsem Fiat Bravo, 2,0 l/20 ventil, 113, kW, 150 koní,...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 tak to jo.
Odpovědět
Dobrou chut...:-) Mě už teda i vyhládlo od 12-ti :-D))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 já jedla v jedenáct :-D
Odpovědět
@chris_n Já bych přestala čumákovat, ale práce je nuda a tu mě to baví... je to prostě silnější než já heh :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 chápu, co děláš?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n byl supr..pět válců..výkon velkej, auto malinký, sportovní podvozek..lítal jak drak..oplakal jsem ho..Teď mám náklaďák, ale tak zas...až bude potřeba cokoli převést..mám kde..a vejde se tamdo budoucna i kočárek :-D :-D :-D
Odpovědět
@chris_n Všechno možné :-D) Pro jednu galerii, výhoda je, že když mám děti nemocné, můžu pracovat z domu ;-) A kdy chci :-D)) Jako např. ted :-)
Odpovědět
@chris_n A ty jsi doma nebo pracuješ? že máš možnost takhle kdykoliv nahlížet...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 jsem v práci :-D
Odpovědět
@chris_n :-D a co děláš? jeslti to není tajmeství :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Konzultantku pro ERP software. Prostě v IT
Odpovědět
Článek se načítá
http://static0.asmira.com/photo/21/54... tak jsem právě měla tvořivou chvilku !! :D
Odpovědět
@chris_n Tož to joooo... to je to stálé připojení ... a nikdo nic nezjistí, že?? heh :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ale jo, on to určitě šéf ví. U mě je to tak, že si píšu hodiny, na čem jsem kollik strávila. Když pak mám na něco moc, tak to prostě pokrátím a nemám celých osm hodin a musim to nahnat jinde :D
Odpovědět
@sweetest Hele co jsem našla pro tvého drahého červeného cca 400 Kč, ale asi to není regata, že? je tam i kapesníček ve stejné barvě a knoflíčky :-) http://www.aliexpress.com/item/Red-de...
Odpovědět
@chris_n Mám t podobně, ale zatím mi nikdo nic nepokrátil :-D)) ono se to těžko zjištuje doma, že jo ... ale snažím se svědomitě si zapisovat hodiny a vykonanou práci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ale má to dekor, není to čistě červené .-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Má to dekor...to je právě to co nesmí být...když je dekor na vestičce ;-)
Odpovědět
@sweetest @chris_n Aha, tak zkusím hledat ještě :-)
Odpovědět
@sweetest ještě jsem našla tento set za 200 kč http://www.aliexpress.com/item/2012-R... taky moc dekorované?
Odpovědět
@sweetest jakou má vestičku? ukaž ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 v mailu :-)
Odpovědět
@sweetest Takže asi taky nic :-(( co?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 To je ale obyč. kravata,ne? A hlavně nemám ani zkušenosti s nákupy z ciziny ;-)
Odpovědět
@sweetest Já z tama nakupuju, to by nebyl problém.. kouopila bych ti to .. ale muselo by to být to pravé ořechové ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Tak najdi to pravé ořechové a můžeš ;-) ;-) :-D
Odpovědět
@sweetest No oni ti soudruzi ale neznají slovo regata a plastron, tak to bude asi oříšek :-D))
Odpovědět
Akorát mě vytočila tychýýýýně... blbka jedna.. jsem fakt rudááá vzteky grrrrrrrrrrrrrr :-(((((((((((((((
Odpovědět
@silver2501 copak copak ?? :D zase nějaké rady ??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?