Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Velmi nenápadně se přidám do vaší konverzace :D tady jsem narazila na profil slečny, která si dělala oznámení sama.. a fakt krásné, takže jsem objednala stříbrné papíry a tvrdý červený karton a o víkendu se na to vrhnu.. už mám i ve Wordu vše přichystané, tak snad to bude během dne hotové :))) Jinak jsem se tu u vás začetla o tom, že tu někdo někomu kecá do svatby ???? Já prožívám poslední dobou šííílené depky, jelikož svatbu jsme chtěli pojmout trochu netradičně a moderně ... tedy obřad bude klasický, ale chtěli jsme trochu vynechat takové klasické zvyky, jsme přeci jen mladí... jen se do toho vložila rodina přítele a přijde mi, že už to není naše svatba a že to neřešíme my, ale že za nás rozhoduje pro mě cizí rodina :( Nevím co s tím mám dělat... slyším jenom "to se musí" , "to se na svatbách dělá" .. "my to taky na svatbě taky měli takhle" a podobně :(
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj pokud člověk není dostatečně průbojný a nebojí se toho, že si lidi proti sobě naštve, tak si svoje obhájí. Nu což, já to nejsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj Ahoojky. Když se ti líbil můj komentář pár str. nazpět, tak se snaž udělat to také tak....buďte ty i partner tvrdí, je to váš den ;-) Řekněte rodině, že chcete svatbu po svém a obhajte si to :-) Držím palce! @chris_n je ztracený případ, tam vládne tchán :-D :-D :-D :-D :-D :-D ( než mě zabiješ, myslím to dobře...to jen aby byl humor ;-) ) Jo a kde je @ivitko22062013...asi v práci, ne? Má to tam přeci teď na prd a doma už sem nekouká, potvora. Kašle na nás!! :-D Snad se ale ozve jak se má a tak ;-)
Odpovědět
@sweetest No já průbojná jsem, trvám si na svém :D Jenže ten můj jenom přikyvuje když jeho rodina plánuje uplně něco jiného .... ale mě je to vlastně jedno, stejně to zařizuju já, oni se pak budou asi divit, když svatba bude jiná než si představovali :))
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj Tak to je dobře, že si stojíš za svým ;-) Drahý naštěstí přikyvuje mě :-D :-D a když jeho rodina něco, tak řekne, at jdou za mnou, že já zařizuji...a oni už nepřijdou :-D :-D Naposledy v ne volala tchýně co děláme, tak řekl, že pracuji na oznámkách a on na svatebních novinách....a prý at mi vyřídí, že bych tam mohla dát co měli oni. Tak jsem zahalekala, že jsem si sama vymyslela text na oznámení, povídání ke svatbě a chci ho mít jen a jen naše...ne nějakou kopii. A byl pokoj :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest vládne vládne :-), respektive já mu svoje řekla, ale Jeníček můj je měkota a neprosadí si to! je u mě mrtvej Homolka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj A jinak...konečně někdo, kdo bude mít také svatbu do červena...pochopila jsem dobře? My bíločervenou a začínám si říkat, že to byla blbost :-D :-D Dcera se mi tu hroutí, že nemá a nemůže sehnat červené šaty na družičku a prý jestli to nechci změnit, ale má smůlu...šaty už dááávno visí ve skříni :-D :-D :-D :-p :-p
Odpovědět
@sweetest já jsem pod palbou tchýne, strýčka toho mýho, jeho prarodičů, jeho sestřenky ... naštěstí je mi útěchou moje rodina, která přikyvuje... neuspěla jsem ani s jiným menu než se svíčkovou - vlastně jsem to vyřešila tak, že budou dvě jídla a každý mi předem řekne co chce a je to :D Jinak taky dělám podle sebe, oznámení, včera jsem si začala stahovat podklady na noviny, budu vybírat hudbu.. a je mi jedno co mi na to kdo řekne, je to naše svatba, náš den a hlavně už v dnešní době se lidi neberou kvůli okolí a že se to prostě slušelo, ale berou se podle mě hlavně pro sebe a pro tu symboliku ... jinak ano, vybrala jsem červenou svatbu :))) moc nejsme na takové ty světlé zelenkavé, fialkové a podobně.. a někde jsem četla, že dokonce modrá a fialová na svatbě nosí smůlu :D Jinak moje družička vybírala červené šaty na aukru :) Ale může mít i bílé ..
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest no co, já mám červeno-zeleno-bílou :P
Odpovědět
Ahojky při dnešku :-) Jdu si Vás dočíst.. dnes nějak nestíhám nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj Pokud ustojíš palbu je to v poho ;-) :-D Já když řekla, že nebude klasický oběd, šla tchýně do kolen...tak jsem vysvětlila, že když je obřad na 14hod. bude po tom focení atd. a tudíž na klasiku dlabu...chceme s drahým raut a šmidra. Koukali s tchánem divně, ale ví jaká jsem, takže klídek :-) :-) Já původně myslela, že by byla svatba fialová, ale když jsem narazila na ty super šaty s červenou...bylo jasno :-D :-D Dcera chce červené, že bílá by byla hloupá, když je nevěsta v bílém. Tak sháníme červené,ale jelikož je to puberťák, tak ne vše se jí líbí. Uvidíme...popř. zajedeme do Polska, máme to kousek a tam určo něco seženeme :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Také pěkná kombinace...máte to k autu :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@sweetest a vpujčovně někde nemají? určitě jsem narazila i na červené družičkovské :-) @petulavoj Stuj si za svým, máš recht ... já to pojímám taky trošku netradičně, ale hlavně podle sebe.. a že naštvu tchány?? Jupííí, jen třešnička na dortu, je to jen náš den :-) Už tak, že mi kybicují do dětí a přitom je ještě nikdy nehlídali, ale tchýně je faaakt chytrá jak rádio :-D))) @chris_n Zvláštní kombinace barev, ale na červen a léto uplně užasné a krásně barevné :-)
Odpovědět
@sweetest no já původně taky nechtěla oběd, ale jelikož máme obřad klasicky v 11, tak jsme ho nakonec dali... a původně jsem myslela jenom my, rodiče a svědci a nakonec se to zvrtlo na oběd při 30 lidech, což je vzhledem k rozpočtu šílený počet :D a palby ustojím, protože je nebudu vnímat, sice už bylo pár hádek ale já řekla "bude to tak a tak a basta! " :D budou mě nenávidět :D Jinak na jaře budou v obchodech určitě nějaké pěkné červené šaty, jen co vymění zimní zboží za letní :) I když ted s plesovou sezonou jsou taky občas pěkné kousky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 zvláštní není, je to barva italské vlajky:-), a taky mexické, bulharské.... Ale u nás je to symbolika na Itálii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest právě, je to prokoumaný do detailu ;-)
Odpovědět
@silver2501 ježiš a já si myslela že jsem jediná nevěsta, které do svatby kecá někdo jiný :) Mám občas chut někoho praštit pánvičkou.. kdyby to bylo aspon "bylo by hezké, kdyby jsi to udělala takhle..." ... ale ono to je " uděláme to tak a tak, protože se to na svatbách vždycky dělalo" :D po návštěvě tchýně si doma musím pustit do sluchátek hezky relaxační hudbu :D
Odpovědět
@chris_n Já to nemyslela zle, zvláštní kombinace v dobrém slova smyslu ( a ted ti nemažu med kolem huby, bych řekla, že se mi to nelíbí, neboj :-D))) ) barvičky jsou krásně letní... Máte nějakou navaznost na Italii? předsvadební cesta?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Já bych raději nějaké koupila..než se bát, že se zničí ;-) ;-) @petulavoj Nebudou tě nenávidět...max tě pomluví :-D :-D :-D A na to se neumírá ;-) Jsem zvědavá, co hodí na obchody...kdyby jsi někde na něco narazila dej echo ;-) ;-) Ještě otázka...co bude mít tvůj partnet na krku? Já sháním červenou (krátkou) regatu nebo plastron....bez ničeho, jen čistě červená barva...problém :-|
Odpovědět
@chris_n červená a zelena je super letní... stejně kdo má červenou svatbu má tam i zelenou - listy, stonky květin a podobně .. na oběd budeme mít bílo červenou, raut pojmeme více přírodně a spíše také červeno zelené :)
Odpovědět
@petulavoj Já ji neposlouvám, a když to přeteče, tak jí řeknu vždy, že já to chi tak a hotovo, at je to dobré nebo ne! :-))) Tchán už to pochopil za ty roky, ona zatím ne, ale věřím, že to jednou snad přijde :-D)) Jsme spolu 7 let... , dávám ji ještě tak 5 a snad to dá :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Však je mi to jasné, že jste to promysleli do detailu.....italové :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@sweetest S tím se al epočítá, ne? proto to drahé pujčovné? Napiš vel. zkusím se ti po něčem podívat na bazárcích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Děkuji bohu, že našim je to jedno, znají mě a ví, že co si umanu,bude :-D :-D A tchánovci to začínají také chápat, občas něco zkusí,ale ví, že je lepší hodit hrách na zeď :-D :-D Je to náš den a oni jsou jen pozvaní...tak to je a hotovo ;-) :-p
Odpovědět
@sweetest jak jsem řekla, hodně šatiček je na aukru - sice nemůžeš zkusit, ale moje družička mi hází odkaz na odkazem na pěkné šaty .. já si tam objednala půlnoční šaty za 230 korun :D a nové :) a když mi nebudou, tak prodám dál, za tu cenu no neber to :D Jinak ženicha jsem ještě vůbec neřešila, jen jsem mu řekla, at zapomene na černý oblek, který měl na pohřbu !! Hezky nový (nebo tedy půjčený) a spíš šedý, dál jsem to neřešila..je mi to tak nějak jedno, hlavně aby se cítil uvolněně, nenuceně a volně.. a aby neměl motýlka !! :D
Odpovědět
@sweetest hih nad tím sjem se fakt zasmála... oni jsou jen pozvaní... :-D))) U nás je to taky tak, ale as rozdílem, že to i platí :-D))) ale i tak si do toho kafrat nenechám :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 To sice ano, ale i ona by raději "svoje" :-) Vel.? Mnooo....34-36 asi :-D Délka ke kolenům, na ramínka nebo klidně bez a ne moc velký výstřih...prý aby jí nelezly kozy :-D :-D :-D Ta má starosti.....já bych je klidně nechala lézt, kdybych měla to co ona :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 a já na tebe nejsem naštvaná :-) jen jsem to blbě napsala :-)
Odpovědět
@silver2501 my jsme spolu taky 7 let a divím se, že si ještě nezvykla na to, že nejsem žádný hadr, který sebou nechá máchat :D Jsem tvrdohlavá a ostrá :D A když budu chtít, tak se budeme brát nazí při západu slunce a nikdo mi do toho kecat nebude :D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 v Itálii jsme byli předloni a moc se nám tam líbilo. Jinak máme svatbu s prvky autíček, resp. značky našeho auta - Alfy Romeo - auto z Itálie :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?