Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 třeba to pro mě bude dobrá antikoncepce nebo příprava na příští rok :-D
Odpovědět
@chris_n Tak přesně o té antikoncepci z našich kluků mluví pár holek od tud taky:-D))) Tak trošku živější josu, ale jelikož byl o měsíc a půl dřív, tak jsou trošku hyperaktivní, ale zas zdraví, tak co :-)) Víš jak se u nich dobře chudne?? Heh, dala jsem od března s nima už 10 kilo dole jak jsou furt v pohybu :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tak to je pěkný :-)
Odpovědět
@chris_n A i tak je nikdo neche sakriiiiš :-D)))) Hlídaní nulové :-(((
Odpovědět
@chris_n OOOoooooo, to byla rychllost, pán naspal, že mi je udělá bez kamínku, ty titanové a cenu upraví ručně... jupíííí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 oni jsou fakt super!
Odpovědět
@chris_n Jo to jo.... Tak oznámím drahému a asi objednáme už... :-)
Odpovědět
@chris_n @sweetest Blokli mě album, fňuk :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 proč?
Odpovědět
@chris_n Kvuli těm čokoládkám, byl tam vodoznak - odkaz.. nevěděla jsem :-( a Našl ajsem pěkné levné botečky a chtěla jsem je vám ukázat na schválení :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tak smaž fotku a oni ti ho třeba zase odblokují.
Odpovědět
@chris_n Tak na po třetí se to povedlo, už odblokli..:-) tak aspon už vím pro příště, no :-((( Kukni na botky, co na ně říkáš?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 já takové moc neužiju, ale jsou pěkné. A cena je luxusní. Kdybych si vybírala já, vezmu páskové bez podpadku :-) Ale já jsem vysoká a na druhou stranu preferuju uzavřenou botu.
Odpovědět
@chris_n Taky jsem uvažovala o uzavřené, ale ty nevyužiju pak. Tyhle psákové na léto určitě a ty bílé na podpadku, když zustanou trčet, tak asi to nebude tak hrozné:-) Za ty peníze... ještě aby to byla kvalitka, co? mají je slevněné na jednom portálu, docela dobré ceny botků všech možných...
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 já mám obecně s botama dost problém. Naši mi vyrobili nějakej divnej tvar nohy :-D. Takže vše radši zkouším :-) a kromě sandálů nosím všechno v podstatě s uzavřenou špičkou.
Odpovědět
@chris_n Jo to je nevýhoda nakupu přes net..:-( ještě jsem boty taky nikdy nekoupila přes net... ale vše se dá vratit do 14 dnů bez udanní duvodu, tak s tím počítám... a poštovné by timěli uhradit také.. se faaakt ted rozhoduju a nevím nevím.... Ty už máš boty?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ne, čekám na jaro na deichmana a spol. Potřebuju bílé balerínky.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ahoooj ;-) Ne, nenervila....jeli jsme s drahým do pizzerie za kámošem na pokec...a hle, lahvinka vína ve mě :-D :-D Dopolko jsme uklízeli, pak jeli ke tchánovcům, na nákup, návrat domů a vaření....teď jsem odskočila od sporáku :-) A do Berouna jedeme zítra kolem poledne....prý výlet na week :-D :-D :-D Njn, co se dá dělat ;-) ;-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tak si to protáhnete na opravdový week a ne weekend :-d
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Zítra už jedem...ve čt jdu na nehty, pá-so jsou volby a v ne mám řasy ;-) ;-) Jo a dcera by měla jít do školy :-D :-D :-D ...a drahý je stejně st-ne v práci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest njn, to se nedá nic dělat :-D a co dceři napíšeš na omluvenku na pondělí - středa?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Střevní obtíže :-D :-D :-D
Odpovědět
@sweetest čáááu, už jsme se lekly, kde že to jsi a ty přitom máš tak super prodloužený víkend :-)
Odpovědět
Chjooo, zjistila sjem, že ty botky nejsou v mé velikosti bůůůůůůůůůůů :-(
Odpovědět
@chris_n Ty jsi detektiv :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jak to, kolik máš vel.?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 hihi, jsem se šla kouknout na dvojčata 8-)
Odpovědět
@sweetest 38.. mluvím ale o těch svatebních, ty páskové sjou zatím....:-) napsala jsem jim mail, zda ještě nebudou... @chris_n At víš, do čeho jdeš, jo?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdepak je naše @ivitko22062013?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 noooo :-D reálně to u nás v rodině hrozí. prababicka byla z dvojčat 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?