Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kotato Já vím jak to myslíš...budu asi "hnusná",ale je mi to jedno, protože právě proto, že je to náš velký den..chci aby kolem mě byli lidé, které mám ráda, pomohli mi a vidím je často :-) :-) Tetičky si mohou najít místo na setkání s celou rodinou až bude nějaká velká oslava narozenin či výročí (třeba nějaké svatby) ;-) ;-) . Jsme mladí a chceme se podle toho i bavit...ne vše by se takovýmhle tetičkám mohlo líbit a pak by nás ještě po rodině pomluvili. Kdepak :-) U nás bude nejstarším svatebčanem, které je 72, ale vtipu a humour má jak leckterá mladá holka...až mě občas udivuje :-D :-D A za další...nejsem královna ze Sáby ;-) Koupili jsme dům a potřebujeme nakoupit spousty věcí, takže i z toho důvodu nechceme mrtě lidí. Kdyby to šlo, máme 70-80 lidí ani nemrknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Doplnění...tím nejstarší svatebčanem je BABIČKA !!! :-D :-D :-D nějak mi to vypadlo ...promiň,babi ;-) ;-)
Odpovědět
@chris_n @sweetest Tak my budemmít jen přímou rodinu, kamarády žádné páč to by taky lezlo asi hodně nahoru .... z jejich strany chtějí taky baabičky, kmotry, tetičky... asi to ale neovlivním... když si svou puku platí :-((( No jsem zvedavá jak to vše dopadne.....
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 My z rodiny jen rodiče, sourozence a drahého babičku...jinak samí přátele ;-) :-) Chceme se bavit, jásat a křepčit :-D :-D Kdepak zbytky rodin.... ;-) Jo a já vlastně dcery...bych zapomněla :-D :-D :-D
Odpovědět
@sweetest My tedy děláme pro přátele a spolupracovníky týden před tím svícu, ale jen v klidu i s dětma... tkaže spíš přátelské posezení, rozloučení ze svobodou. :-)
Odpovědět
Být na mě, vezmu se jen se svědky a hotovo :-D)) a za ušetřené peníze lup, krásná svatební cesta :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Hlásím zprávy z výroby oznámek...asi s tím mrsknu z okna ]-( ]-( Začínám chytat nerva...nejde mi ten debilní text tak jak bych si představovala :-| Sakra!! A to jsem ještě nezačala s ozdobou...jsem zatím u návrhu do pdf pro kámoše. Nemám den, vše se mi se*e pod rukama...chjo chjo.
Odpovědět
To mě teprve čeká....:-((( Hele, nekaž si uužasné pondělí a nech to na víkend, drahý ti s tím pomůže určitě :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 U drahého ještě jsem ;-) a stejně se tady u toho vztekám :-| V Berouně budu na haluz až to budu dodělávat :-D
Odpovědět
@sweetest Heh :-D))) Tak jsem zvědavá jak ti to dopadne a těším se na vysledek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Tak pokud se mi podaří je vyrobit...pošlu foto :-D :-D :-D Jestli do té doby nevykvetu jak růže ;-) :-| :-p
Odpovědět
@sweetest A já si furt říkám, ež na tohle mám ještě čas, nemám??? :-( Jiank já taky budu mít vše, co pujde, "vlastní velkovýrobna" :-D))) Takže mě nervy ze všeho ještě čekají :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sweetest @silver2501 holky máme vyřízenou matriku, už jde do tuhého :-) Podepsali jsme papír, že jsme se dohodli na společném příjmení a ty další bláboly :-)) A aby toho nebylo málo, tak prstýnky jsme teda taky objednali :-) ufff. :-D :-D 8-) 8-)
Odpovědět
@chris_n Jaké máte prstýnky, máš fotku? Já furt vybírám, mám favorita, ale zatím nic objednanho.. si furt nějak říkám, že je nějak čas nebo co...:-D Ale tento týden jedeme paltit tu zálohu a domlouvat matriku taky... Ted se snažím dát dohromady svat. hosty a svat. menu.. Holky děláte si menu sami, nebo necháte to na restauraci?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 my máme jen raut na zahradě, takže si náplň rautu sestavujeme společně s cateringovou firmou. Jinak prstýnky jsou tyto: http://www.ok-snubniprsteny.cz/ok-snu... ale přidali jsme na dámský ještě dva zirkony. Celkem cena i s rytinou.... krásných 2,5 tisíce :-)
Odpovědět
@chris_n Jsou krásné i cena supr...!!! taky chceme jít do oceli nebo titanu.. uvidíme... Já bych právě chtěla sestaavit menu a dát ho společně k pozvankám ke sv. stolu at si vyberou jídlo z menu. Páč já třeba svíčkovou nejím a tak jsem navrhla alternativu pro ženy, oběd i večeři :-) Je to tedy zatím ve fázi nápadu ... Jinak jsem si dnes pujčila fotky od kamaradky, co se vdavala na stejném místě před třemi roky a dobré.. venkovní prostor a altánek na obřad vypadají dobře :-) Jsem zvědava na real tento týden.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 já jsem spokojená s ocelnictvím na Kladně. Vím, že pro tebe je to dost z ruky, ale pán je opravdu suprovej. Původně jsme měli vybraný podobný prstýnky, ale to jsou nějaké, co by "jen" objednával odněkud a byly by o cca 1300 dražší. Tohle oni přímo vyrábí snad, takže je to za takovouhle úžasnou cenu. A nic není problém. Cokoliv mají v oceli, můžou uděělat v titanu nebo obráceně...
Odpovědět
@chris_n Už to projíždím... to je cena vžd yza dva kusy, že? jsou fakt bezkonkurenčeně snad nelevnější...
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 jj za dva. My tam jeli včera a prstýnky si pak necháváme posílat poštou (pán to posílá zdarma).
Odpovědět
Takže jste si vybírali přímo na místě? Tak to je nejlepší.. a on tam dělá přímo všechny co má v nabídce? takže když tam nebudu chtít ty zirkonky, tak je tam nedá? @chris_n
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 hele on má v nabídce vícero věcí. Podle mě ty, co jsou Zero collection tak neupraví, ale třeba ty, co jsme vybrali my, tak dělají snad oni a to pak jsou schopni udělat na zakázku. Takže třeba do těch by ti kámen nedali. Si myslím. KOukni do sekce výrobce Vlastimil Kalaš - to by měl být on a ty by se měly dát upravit.
Odpovědět
@chris_n Líbí se mi tyto, dokonce je mám už v albu.. jsou ale ocelové a někdo říká, že je ocel dobrá, druhý, že ne.. http://www.ok-snubniprsteny.cz/ok-snu... z titanových se mi líbí tohle, ale chtěla bych to bez kaminku.. http://www.ok-snubniprsteny.cz/ok-snu... takže pokud to nedělá, tak to asi nepujde bez, že?
Odpovědět
@sweetest Kde si? jak se máš? snad si se nenervila celou noc nad oznámením a ted chrníš?? :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 co nám povídal pán, tak titan se lépe poškrábe než ocel. Titan se zase dá líp rozříznout, kdyby něco. Titan je tmavší. Záleží vždy jen a jen na tobě. Každopádně k tomu, zda to dělá či ne by řekl asi víc on. Ale zrovna ty naše jsou taky JT označení a ty dělá, jak v oceli, tak titanu. U těch lesklých těžko říct. Jo a taky je dobrý si u nich vyzkoušet velikost. Já se pohybudu mezi dvěma, podle masivnosti prstýnku.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 snad hlavně dobře dojela!
Odpovědět
@chris_n No t velikosti budou oříšek.. ale našla jsem si na netu jak změřit... a když tak mužeš vyměnit do 14 dnů u nákupu na netu, ne? nebo vrátit.. Mě se nejvíc líbí ten lesklý bez kamínků, ale raději bych v titanu...
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 nebo si na jaře udělejte výlet do matičky Prahy a na Kladno ;-)
Odpovědět
@chris_n Nooooo ... :-D už se vidím jak tam jedem s dvojčaty a vybíráme u toho prsteny :-D)) Oni jsou totiž demoliční četa, co neposedí na místě ani 3 min :-D)) škoda, že to není někde blíž :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 si mě vezměte sebou a já je pohlídám :-D Jinak to asi risknout no... :-(
Odpovědět
@chris_n Beru tě za slovo, ale počítej s tím, že odejdeš šedivá heh :-D))) Napsala jsem na to info dotaz, tak uvidím, co mi odepíšou... .:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?