Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest a co já a mail?
Odpovědět
@chris_n Přeci nebudem o víkendu o suchu, jasný :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 No jaké asi.....ještě krásnější než normál, bo to co udělají oni, my v obyč. životě neděláme :-D :-D :-p Se těšíííííííííím 8-) 8-)
Odpovědět
@sweete a já taky a ani nevíš jak :-D))) Ted jsem v jednom shonu, děti, práce a na sebe nemám čas... tak doufám, že ten den bude jen můůůůj :-D a budu krásná, načančana, namalovaná a krásná princezna :-D))) (jak říkají kluci moji malí, krásná zelená princezna Fiona :-D))) (ze Shreka) ) :-D))
Odpovědět
@sweetest @chris_n Héééézkou neděli děvčata..:-) Dnešní téma dne HUDBA !! ;-) Tak přemýšlme s příťou, kde ušetřit nějakou tu korunu při dvojčatech - což je peněžní spostřeba už tak velká, rekonstruujem byt, jsme tu chvilku a ted se nam vys** auto, oprava 15 tis. Tak jsem si říkali, že asi prdíme na živou hudbu... Jenže... jak to je pak v realu na oslavě? Naše představa je zapojit zesilovač a notas (máme doma), namixovat složky písniček s ruznýma žánrama a pouštet to? Máme taky videoprojekci na plátno, by jsem to okořenili i fotkama s mladí??? Co myslíte? bude to nude a nebo fakt investovat do živé hudby - potencioonálních baviču??? Jak to máte vy? Dííííky mé rádkyne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ahoooooj :-) My invstujeme do živé hudby ;-) Máme objednaného úžasného chlapíka, co hrává tady ve Velichovkách na lázeňských zábavách a jeho produkce je bezvadná. Cena je 600,- /hod a asi nám bude hrát i obřadní písně, ještě uvidíme ;-) ;-) Ale říkal, že se i klidně naučí co budeme chtít hrát.....chceme od U2 "With or without you" instrumentálně ;-) ;-) Tak jsem zvědavá jak se domluvíme :-) :-)
Odpovědět
@sweetest To je krááásná písnička... :-) My totiž ani nic jiného nesehnali... ještě nám dal kluk tip na holku na klavesy,... ale furt si říkáme, zda tu neušetřit.... sakra... když já nevííím :-(( Co myslíš na náš navrh? bude to nuda? PS: A už jste na cestě domu? nebo ještě víkendujete?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 nemáme na 5 hodin, za cca 5500. zbytek bude z pc vecer, kvůli hluku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,i my máme toto datum :-) BOTANICUS OSTRÁ
Odpovědět
Profilova fotka
@luciesvatba Ahojky. Tam je to bombice!! Gratuluji k super datumu a místu ;-) ;-) :-)
Odpovědět
@sweetest @chris_n Takže myslíte, že to bude v pohodě a můžu tuhle kapitolu hudba uzavřít??? :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 já myslím, že jo. Jinak k tomu seznamu, já jsem z toho celá tumpachová. Celou dobu počítám cca 60 lidí. NO a po víkendové návštěvě u tchána jsme na 75 :-(
Odpovědět
Článek se načítá
@chris_n Hele, tak už žádné návštěvy at to nestoupá :-D))) Jako 75 lidí, to už aj dost, že? Ale aspon bude veselo, nu což :-))) My počítáme max 40 a to nevím, zda to tchýňa ještě nestrouhne níž... Jako z naší strany 10 vč dětí :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 no, mě málem odvezli :-D 75 lidí na zahradní párty...uff
Odpovědět
@chris_n Aspon to bude velká svatba a bude plno zábavy :-D)) Heleď a ven se vleze lidí.........:-D A to je jen rodina nebo i přátelé?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 rodiny je myslím cca 45
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj :-) Tak vzhledem ke stavům vozovek jsme se rozhodly s dcerou jet až zítra ;-) Snad už to bude lepší. My máme naplánováno 40 lidí, ale také nám to krapet vzrůstá...jsem zvědavá na jakém čísle se to zastaví :-D :-D Ale jako @chris_n na tom nejsme a nebudeme...75 je fakt dost :-D ;-) @silver2501 díky, píseň je nádherná, proto ji chci nechat hrát až budu přicházet a asi zůstane celý obřad ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Chceš také poslat fotečku blbky v šatech :-D :-D :-D Písni mailovku a já pošlu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest jako já fakt šla do mdlob :-D. HOnzův táta si vymyslel spoustu zbytečných lidí... Ale finančně se bude na rautu podílet a zvelebuje zahradu, tak asi budu muset něco překousnout :-( můj sen o příjemné svatbě s pár přáteli a rodinou, se rozplývá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Hmm a jak se k tomu staví přítel? Je to přeci vaše svatba, tak co se do toho tchán plete,kolik lidí bude?
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest je to jeho otec :-D a Honzovi to zásadně nevadí, on je ten, kdo bude mít víc lidí ze své strany... Ikdyž, taky by klidně o pár lidí míň (cca o šest :-D), což už je jedno v tom počtu :D
Odpovědět
Ahoj holky, plně soucítím - my se taky ze 40 lidí po té co se do toho vložily myminky dostali na 70 - jelikož každá tetička ze třetího kolene tam prostě MUSÍ být pozvaná taky ... moje nervy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kotato tak to je větší mazec, než u nás :-D. Hele blbý je to, že kdybych si tam zvala fakt ještě kamarády a tak, co by bylo fajn a hezké tam mít, tak jsme tak na stovce :-o
Odpovědět
@chris_n No tak to my jsem taky bez přátel - teda mám tam 3 kamarádky (z nichž jedna je svědkyně) ta je bez přítele - zatím, a ty dvě jsou i s partnery, to zas jo, abych nelhala:-) ale hodně kamarádů kteří by si zasloužili tam být prostě nepozveme ani na raut - restaurace má 50 míst a zbytek se všechno odehraje na terase, ale ani ta není nafukovací
Odpovědět
Profilova fotka
@kotato my máme kamarády tak jako společně. Takže se to těžko rozlišuje, ikdyž původně jsou to spíš přítelovi kamarádi. A pak z práce, to jako jo... ale mohlo by jích být i víc .
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n My jsme se s drahým prostě dohodli...počet stoupá jen o pár kámošů, kterým jsem byla na svatbě a nwm stopro, že půjdou, takže proto je zatím počet ve hvězdách :-D :-D Ale vyřeším to v oznámeních....přidám povídání o průběhu svatebního dne, co chceme, co NECHCEME a žádám, aby každý kdo obdrží oznámko poslal na udaný mail do konce března potvrzení zda přijde, zda bude mít partnera/ku a jaké chce ubytování......kdo to neudělá, je automaticky škrtnut ze seznamu svatebčanů. Oznámení rozvezeme z kraje března...mají měsíc na rozmyšlení a potvrzení ;-) ;-) :-D :-D :-p A šmidra!! A rozhodně nemají moji ani Tomovi rodiče nárok na "kecání" do svatby. Oni mě znají a ví, že nemá cenu to zkoušet ...když já se rozhodnu, tak přes to vlak nejede :-D :-D :-D
Odpovědět
@chris_n Tak svatba bude velká:-) když je to jen jednou v životě:-) teda doufám...dneska jsem ještě řešila jednu restauraci - v areálu malého letiště - tam by se náš vešlo mnohem víc...v úterý tammám schůzku s provozním, tak jsem zvědavá - to bych se pak s tím seznamem asi rozjela i já....nerada bych někoho urazila tím, že nebude pozván, je to sice hloupé, ale určitě by to dost lidí mrzelo a nevím jak přesně by si to přebrali..
Odpovědět
Profilova fotka
@kotato No fuuuj, ještě tetičky :-D :-D :-D To chce tvrdou ruku....na rodiče, jinak vám přerostou přes hlavu :-D :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest :-D :-D :-D
Odpovědět
je to první svatba v rodině (ostatní mají jen děti a papír na to prý nepotřebují - my to bereme nějak postaru:-) ). takže každý chce být přítomen a půlka tetiček tvrdí, že to bude jejich poslední setkání se zbytkem rodiny , že už se ničeho víc nedožijí - tak nesplňte jim poslední přáni, že?!:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?