Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 myslím, že to teď nějak řádí, jak se to bláznivý počasí pořád mění :-( v práci je nastydlej každej druhej :-( tak snad už nám bude líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :) já plánuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ahoj holky:) My to taky plánujeme 22.6.2013 a na statku:) co už máte definitivně vyřízené? já pouze místo, rezervaci termínu a přibližnou cenovou nabídku :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stepankakv Vítej! :) My ještě nemáme zamluvenou matriku, ale jinak místo hostiny máme a spoustu dalších věcí taky, protože svatba měla být už letos v srpnu, ale přeložili jsme ji na příští rok.. Kde to budete mít vy? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@venena @estrellita86 taky jsem měla náběh na nějakou virozu, ale zdá se, že je zažehnáno. My jsme dnes z tchánovcema opět probírali místo hostiny a uvidíme :-D možná se vrátí na scénu raut v pivovaru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jsem zvědavá, jak to nakonec vymyslíte :) Já jsem zase nervní, že pořád nemáme místo obřadu, vymyslela jsem si altán a teď musíme vyřešit, kde ho postavíme....a taky musíme objednat dobrý počasí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n hlavně abychom v červnu byly zdravé :-) raut v pivovaru jo? to je hezký nápad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@venena No to musíme a všichni naši svatebčané taky!!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 hlavně manžílci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@venena No bez těch by to šlo blbě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 to jsem taky zvědavá :D ale snad by to mohlo vyjít na ten pivovar. Řekla jsem tchánovi dnes argument, který ho snad přesvědčil. Kdyby to bylo u nich na zahradě, přijde spousta sousedů a nemůžeme říct, tenhle může a tenhle nemůže přijít. A on sám řekl, že by neuděla to, že by to byla vyloženě uzavřená společnost :-P Ale snad prvního října už budeme mít potvrzený termín obřadu, tak alespoň něco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n a jaký pivovar a jak to bude probíhat? Pochlub se, jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@venena probíhat nevím, jak to bude. Jde o pivovar v Kostelci nad Černými lesy, je to cca 800 m od zámečku, kde se v kapli chceme brát. Idea je taková: 14 h - obřad, 15 h začátek rautu (možná polévka pro všechny s přípitkem), krájení dortu? Mezi tím obsluha přinese na stoly nějaké obložené mísy (sýry, šunky, salámy, zelenina, ovoce...), cca 19 by se začalo grilovat?, během toho by se případně ještě doplňovali stoly s obloženými talířy a tak. Do toho nějaká akce, společný tanec, chtěla bych fotokoutek, my se pojedeme fotit... Ale plán budu pořádně řešit, až budu vědět, že to bude tam :D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n to zní moc pěkně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@venena ještě aby to tak vyšlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n vyjde :-) a když ne tam, tak jinde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my to budeme mít na statku bernard v královském poříčí taky venku. Je tam nádherná venkovní velká stodola, kterou chceme celou vyzdobit a obřad bude na nádvoří statku. Jinak zatim nic jiného nemáme :) kolik budete mít lidí? my 60 :) a kdy začnete řešit šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
@stepankakv my budeme mít asi 40 lidí... šaty nevím, asi tak listopad, prosinec?
Odpovědět
Profilova fotka
@stepankakv Tak to bude krása, my máme hostinu taky na statku :) Lidí budeme mít cca 40...a šaty už mám zamluvené :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co hudba? DJ, živá nebo obojí? Jak to máte naplánované?
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 my chceme dj, ale nevím jakého :-( chtěla bych za něj dát tak 5000-6000 tisíc, víc peněz mi přijde moc :-( zároveň chci, aby měl karaoke v ceně....
Odpovědět
Profilova fotka
@venena To myslím seženeš, my jsme meli domluveného DJ a byl za 6000,- ....ale teď váhám, jestli není lepší živá hudba... :/
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 já se živé hudby dost bojím... máme s přítelem oba celkem dobrý hudební sluch, oba taky hrajeme na nějaký hudební nástroj a nedokážu si představit větší peklo, než aby nám na svatbě hrál a zpíval někdo falešně :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že statky jsou oblíbené, my to celé budeme mít taky tam a průběh plánujem úplně stejně jako psala chris_n :-) Takže místo i oddávajícího už máme pořešené... z těch dalších věcí už mám koupené šaty i boty, začínám shromažďovat různé věci na výzdobu, máme vybrané prstýnky a mám domluvenou první zkoušku účesu u kadeřnice... to je asi vše :-) Lidí budem mít cca 70... a hudbu bychom rádi živou..
Odpovědět
Profilova fotka
@venena To chce sehnat někoho, kdo falešný není :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 no jo, ale přece mi nebudou všichni dělat soukromý koncert :-D dj je jistota aspoň v tom, že to nebude falešné... ale zase se bojím, aby to nebyl nějaký suchar :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@venena Když je DJ dobrý, tak tu zábavu rozproudí, ale je to stejná sázka do loterie jako s živou hudbou...
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 já vím, ale stejně mi dj přijde jako menší riziko :-) a živá hudba musí mít častější pauzy, dj může hrát témeř bez přestávky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@venena @estrellita86 @zuzkaslavickova Co se týká hudby, tak to naprosto netuším, ale jelikož chci udržet rozpočet co nejníž, tak možná bude "jen" reprodukovaná hudba, ale já nechala zařízení hudby na drahé polovičce :-D šaty chci řešit už co nejdřív, protože chci zkusit pár střihů, zjistit ceny, aby případně bylo dost času na to, aby mi je ušila mamka ;-). Jinak co se týká hostů, jsme teď cca na 60, což se může ještě rozrůst, ale moc nechci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj :) taky se přidávám :) my plánujeme svatbu v Mostě na Hněvíně:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?