Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jj, to je dobrý nápad...ale kup i veeelkou pro doublíky, aby jim to nebylo líto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 to jsem chtěla taky a připravit jim k tomu kníry, atd... ale nevím, nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest jj :-D my se u toho na oslavě strašně nařehtali :-D ten, co to losuje, musí být šprýmař. Pak to je fajn :-)
Odpovědět
@chris_n proč nevíš nevíš??? blbý nápad? akorát nevím, kdy to zařadit... nejraději, když se budem fotit, ale to bude fotografka zas s náma :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Prááávě...tombola může být zábavná, když není okoukaná a moderuje ji vtipný člověk. Na to aspiruji já, nebo můj bratr a jelikož se do toho nehrneme ani jeden...tombola prostě nebude. Budou knírky,pusy,prostě píčblbůstky na focení a uvidíme ;-) Obřad máme až odpolko, než proběhne focení všech možných i nemožných variací, budou všichni šilhat hlady a můžem vletět na raut a začne tanec :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ne, to ne. Spíš jestli seženu tabulku a bude se mi chtít vyrábět ty kravinky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest já nechám lidi pojídat a odebereme se fotit :-) Po nakrojení dortu. Obřad máme od dvou, tak snad v pět se dostaneme k focení s auťákem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Já mám kámoše fotografa jako svatebčana, on to měl na svatbě loni také, tak on si poradí...namrská mrtě fotek a bude :-D :-D Já nechci vyloženě s drahým zmizet na hodinu či dvě a chudáci svatebčané...nene, všichni pohromadě a pak až půjdou oni pro jídlo či pití, odběhnem kousek dál a Filip bude fotit. Ale co, on je fotograf a má udělat mou svatbu nezapomenutelnou na fotkách, tak ať se snaží...za co ho platím :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Nebo něco podobného jak říkáš...ale ne je nechat na pospas osudu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Až seženeš návod na výrobu těch kravinek...písni, svezu se s tebou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest http://www.i-creative.cz/2012/07/31/f...
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest my budeme mít fotografy dva, tak se s nima musím dohodnout, kdo půjde s náma fotit, a kdo zůstane se svatebčany :-d
Odpovědět
Článek se načítá
@sweetest @chris_n No t je dobrý nápad, pověřím tím švagra, má trošku lepčččí foták a tohle by mohl dělat zatím co budem fotit někde... a zabaví hosty, to bude fajn :-) My se sice mužeme fotit v místě, je to v zahradách růží.. al e já zas nechci fotoromantiku.. já bych se fotila tak u skal, na kolejích, na vrakovišti nebo někde u future domů ..... musím něco v blízkosti pohledat..
Odpovědět
@chris_n Jaké budeš vyrábět kravinky? taky se svezu s tebou heh :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 viz odkaz pro sweetest
Odpovědět
Jo už čtu odkaz blik :-D) Musím jít uvařit dětem špenát... se mi nechceee :-((
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 juuuu špenát miluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Kujuuuuuuuuuuuuuuu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Také špenát miluji :-) Já si právě umyla hlavu, to se mi nechtělo, kdo to má pak foukat :-| Pak pobalím pár "nutných" věcí (psa,dceru) a po 2 vyrážím směr Velichovky :-D
Odpovědět
@sweetest @chris_n Taky ho milujem a je rychle uvařený :-)) Kam vyrážíte, někde na hory?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Dnes u drahého a zítra jedem do Deštného v Orlických nebo do Rokytnice v Orlických horách. Drahého bratr má z práce skipasy na jeden den za 280,-Kč, tak je hodláme využít ;-) Sklouznout se na jeden den :-) Neděle také s drahým,ale večer zase do Berouna :-( Už aby bylo po svatbě a mohli jsme bydlet spolu................
Odpovědět
@sweetest Tak si to moc užijte, počasí bude idalní, že?? :-) my víkend odma, děti se nějak moc rozchrblaly :-(( Nebydlíte spolu zatím?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Bohužel nebydlíme :-( Musím počkat až dcera dodělá základku, pak se mohu přestěhovat ;-) tak držím palce, at nemarodí moc a dlouho ;-) ;-) ;-) :-)
Odpovědět
@sweetest A tak má to super výhodu... když tě na*ere, tak ho pošleš na chvilku dom, no :-D))) Dcera letos končí na ZŠ? Musím v po do práce, takže nesmí :-D))) díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Hi hi...spíš já můžu odjet ;-) Jj, ta mladší končí ZŠ a starší je na průmyslovce a ani už s námi nebydlí :-) Tak ještě aby....když jí bylo 19 :-D :-D :-D
Odpovědět
@sweetest Tak to chápu, v 19-ti je člověk strááááášně dospělý a musí nutně bydlet sám :-D))) Hezký víkend, kdybychom se neviděly!! užijte si to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 No jasan, tobě také :-) Ale já se tu objevím až přijedu k drahému, poreferuji o cestě, omrknu fórum a bazar ;-) ;-) Nebudu vše kupovat nové a dělat se mi s tím nechce :-D :-D :-D Mám tu pár typů co chci drahému ukázat ;-) :-) :-)
Odpovědět
@sweetest Super, tak dobře vyberte... ;-)určitě budu taky nakukovat a věčně tu něco hledat a vlasntě se mizdá, že furt jenom hledám a gůůůglííím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @silver2501 tohle období mám za sebou. A bazárek jsem tu odpískala, po tom, co jsem četla některé věci. Bohužel, škodí to poctivím.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já jen nakukuji na inspiraci pro tchýni :-D :-D :-D Potřebuji od ní udělat výzdobu na auto..pedig,kytky atd. Tak na to koukám co tu kdo nabízí ;-) ;-) A pak ještě inspirace na krabici na přání...nekupuji (zatím, leda, že by nějaká nevěstinka měla bílo-červenou svatbu, pak bych určo něco vzala, zatímjsem nekoupila nic),čumákuji :-D :-D Ty máš špatnou zkušenost, či co? Povídej..:-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?