Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 já jsem v práci, vždycky když se zrovna něco tiskne, načítá, nebo tak... tak sem juknu :-d
Odpovědět
@sweetest @chris_n Hele moje rádkyně, objevilo se mi tu včera nejaké modré srdíčko.. co to je? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 to si tu tak holky mezi sebou posílají pro radost :-) když na něho klikneš, můžeš pak napsat přezdívku toho, komu ji chceš poslat. Jemu se to pak objeví vedle obálky :-)
Odpovědět
@chris_n aha :-) Jsem tu chvilku a už jsem dostala srdce?? Pěkné ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 oooo, přišlo :-) já myslím, že minimálně jedno chodí od adminů, jako uvitání. Ale je to jen domněnka.
Odpovědět
@chris_n ... za radu rádkyně ...:-)
Odpovědět
@chris_n .. si mi ted zkazila radost :-((((, že od adminů :-D))))) Já že na mě tak myslíte tu :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 já nevím, já neměla srdíčko ani nepamatuju :-D, ale třeba si ho dostala od někoho :-) to je bohužel blbý, že to nezjištíš.
Odpovědět
@chris_n tak to je fakt blbé, to by tam mohlo být, že?? :-)) Tak snad ti udělalo radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Adminům by to napsat chtělo!! Mají to fáákt rozbité!! Nejdou mi posílat srdce ]-( ]-( A v út mě to asi 10x vykoplo z beremka, že mají chybu...a ta jejich hláška " dej si kávu a zkus za minutku"...sem málem vyletěla stropem 8-( 8-( 8-( 8-( Potřebovala jsem poslat zprávy a oni tohle ]-( ]-(
Odpovědět
@sweetest .. že dej si kafe.... tý jo, zas se tu dnes u toho řechtám jak včééééra :-D))) měto zatím nezlobí... tuk tuk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Už jsi vymyslela jak s tiskem oznámení? Půjde to doma, nebo do ofic. tisku?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky tak já plánuju taky na 22.6.2013 měla být sice už loni v srpnu, ale umřel mi tatínek, tak jsme to odložili, ted se to už blíží a já vůbec nic nemám zařízeno :-) teda kromě hostiny:-) takže uvítám rady a návrhy na téma fotograf, kameraman, šaty, oznámení a tak dááááááááááááááááále:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest já asi nemám poslední slovo :-D Nejdřív musíme mít hotový obsah a pak budeme vymýšlet a promýšlet. Když budeme vědět rozměr, půjde to lehce spočítat, kdyby to šlo někam do tisku.
Odpovědět
Já přemýšlím, že se necháme nějak vtipně vyfotit a dodáme tam datum a oznamka budou hotová :-)) Fotky posílám do Phy do printu24, tam levně tisknou a vyvolavají fota...
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já právě dumám jakou velikost vyrobit...sakra! Vůbec nwm.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest mě se líbí ty jednoduché, podlouhlé kartičky, jen nevím jejich rozměry. Co že ty to budeš mít na těch oznamkách?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Mě zase vyhovuje vel.A5 :-D :-D :-D Vymyslela jsem, vlastní povídání...a zas nwm v jakém fontu to napsat. Twl! Já jsem fáákt děsná ]-( jestli já to dotáhnu do finálu, tak se asi opiju radostí a
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n ......@ivitko_220620133 bude mít také nárok bouchnout bublinky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra máme pátek ;-) Co plánujete na week, děvčata ?...a hlavně mi neříkejte, že svatební věci :-) Na ty máme přeci ještě čaaaaaaaaaaas :-D :-D Já jedu zítra s mladší dcerou za drahým a v so si jedem zalyžovat. Nejdřív ale musím v pořádku dojet do Velichovek...snad se nebudu klouzat i s autem :-| To by mě asi jeblo! ;-)
Odpovědět
@sweetest Tak jelikož jeden z prcků začal kašlat a blbě dýchat, je astmatik, tak u nás to vypada na vikend doma.. to bude zas :-(( V neděli bychom měli jet na křtiny dvou a půl lettého bratranečka, no nevím nevím... Ale chtělo by to někam vypadnout, prchnout ..:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest zítra jdu píti a v sobotu k tchanovi na víkend
Odpovědět
@chris_n Nebudou stříberné šaty u stříbrnobílé tabule zapadat? Abych nebyla součást rekvizit pak :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 když to krapet oživiš nějakou jinou barvou, tak ne. hele kouknu jukni tu do kolekci. zahlédla jsem tam několik stříbrných variací
Odpovědět
@chris_n Kam?? prosím prosím link... já se tu teprve rozoukávám a nemám ještě přehled kde co je.... ;-( Líbili by se mi ty malé kaly kytky, takže že bych tam do toho lupla jemnunko zelenkavou??? Za týden jdem platit zálohu a určit co jak bude, tak už musím něco vymyslet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 http://www.beremese.cz/inspirace/deko... dá se na to vlézt z hlavní stránky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 hoj hoj
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 @silver2501 @sweetest dobré bílé ráno děvčata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Také přeji krásné bílé ránko ;-) Já si dala hned po probuzení rozvičku s hrablem okolo baráku :-| A to bílé neštěstí stále padá ]-( Snad bude odpol vše v pohodě, až pojedeme na východ :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?