Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@chris_n se si tě teda dovolila požádat :-)) díky :-)
Odpovědět
@ivitko_22062013 tak kolegy pošli na cigárko vždycky :-D)) @chris_n už jsem si myslela, že jsem blondána a čumím kde nemám asi :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Neco ti poradim. Kup si takovou "cernou" folii na monitor. Jen se to na nej prilozi a vidi na nej clovek jen pokud sedi primo pred nim, z jakehokoliv jineho uhlu nebo dalky vidi jen cernou obrazovku ;-))))
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ty budes mit specialni parfem urceny jen na svatbu? Wow :-) nad tim jsem zatim vubec nepremyslela.
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk no, nejdřív jsem nechtěla, ale tohle je parfém Marry me :-D a je to dárková kazeta, kde je ještě sprchový gel a tělový krém. Chtěla jsem si udělat radost, když na ostatním šetříme :-) Já jinak používám jen ty obyč voňavky jako je adidas, a spol.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ahoooj, to na*ere :-D :-D :-D Takže tě tu uvidíme veelmi málo :-( Škoda ;-)
Odpovědět
@chris_n Věděla jsi jak voní dopředu? Měla jsi tip? Předpokládám, že jsi objednávala někde na netu...??
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ne :-D byla to hurá akce. Včera jsem byla v parfumerii a očuchávala to tam. Měli tam tu sadu prý s 50% slevou, ale na takovou cenu, která se dá najít i na netu :-D teda viděla jsem i levnější, ale já nakupuju jen od prověřených shopů.
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk Dobrej nápad ;-) Jen si ostatní budou myslet, že nic neděláš :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n A pak, že nevyšiluješ na svatbu :-D :-D :-D :-D Ještě, že se normál voním tím co drahý miluje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk Nelze..to bych se ani neodvážila...jééžiš, to by byl spucunk... pěkně mě to sejří, ale co..párkrát za den sem mrknu, jen to nestíhám číst.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jak máš staré děti? Tedy asi mám představu, když jsou školkové, ale ptám se ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Buď v klidu, já až nastoupím zase do práce, tak se ani nekouknu :-D :-D :-D Leda až přijdu z arbaitu ;-) ;-)
Odpovědět
@sweetest Jeden bude mít ted 18 a dvojčata měli ted tři roky :-) btw - ti byli plánované jako jedna holčička na staré kolena :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 hele asi by mě to štvalo, ale možná bych za to byla ráda, protože bych sem alespon tak často nelezla a neco udelala :-d
Odpovědět
@ivitko_22062013 V práci bychsi to asi taky nedovolila, ale nutkání tam mám, to jo :-D)) ale u nás je to zatím tajné, ten svatební datum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest drahá dámo, já nevyšiluju :-D!!! :-D :-D :-D :-D Ještě jsem se dozvěděla, že kdybych si o to řekla hlasitěji, tak jsem ji mohla dostat k vánocům :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Já mám dvě holky (19,15) a na stará kolena si plánuji "klučíka"...tak mě neděs :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Se hned nečil :-D :-D :-D Alespoň vidíš, že máš mluvit nahlas a srozumitelně, mohla jsi ušetřit ;-) ;-) ;-) ;-) :-D :-D :-p
Odpovědět
@sweetest Plánujete?? to je hezké..:-) btw a kolik mají tvoje staré kolena?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ty+ 2 :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@sweetest Diplomatická odpověď :-D))) za týden mi už bude zas o rok víc :-((( to letíííí hmmmm...... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Mě to také letí, neboooj ;-) ;-) Nejsi v tom sama :-)
Odpovědět
@sweetest Mimčo plánujete o svatební noci?? :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já dělám i když tu jsem..máme to tu hodně proměnlivé..Jen bych s váma taky chtěla podrbat... :-( Jinak holky..moje autíčko je hýýýn...je v servisu, tam ho dají dokupy a jde do světa..už to nebudem opravovat..mám pocit, že už je tam vyměněný všecko a každej měsíc se mi tam něco objeví...vždy kolem 5.000,- ]-( ..Tak si jedu v sobotu pro jiný vozidlo...asi to nebude takoj drak, ale zas má kufr jak blázen. :-D Jsem zvědavá ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Nwm kdy se zadaří :-D :-D Nechávám tomu volný průběh, v mém věku se nedá plánovat na s určitostí ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest sranda musí být ne :-D Já si to zase vyberu na něčem jiném ;-) Ale v podstatě je to jedno, za čí peníze se to koupí :-D stejně jsou naše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já vím...byl ffftip :-D :-D
Odpovědět
Juu koukám rozsáhlá diskuze :) My tedy máme svatbu už 15. června. Prakticky mám vše objednané, oznámení si budu dělat sama, fotograf kamarád, cukrář kamarád, matrika vyřešená, obřad vyřešený, oběd zamluvený, raut a oslava na chatě. Troje šaty vybrané, už jen vyzkoušet, dekorace objednaná, mašle na vývazky koupené, zasedací pořádek vymyšlen :) Taaakže mohla bych se přidat do vaší debaty i když jsem o termín dřív ?? :P
Odpovědět
@petulavoj Jsem jedna z posledních, ale já myslím, že můžeš :-D))) Je to veřejná diskuze :-D)) @sweetest @chris_n jste ted v práci? když je to tu tak plodné v diskuzi :-D)) Já dnes pracuji doma, tkaže mám klídek :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?