Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Je mi to fuk :-D :-D Nejsem ovce,abych táhla za jednou hlavní ;-) ;-) Teď mě možná ukamenují,ale co. Já jsem zvyklá říkat lidem pravdu :-)
Odpovědět
Dvě ženské mají málo kdy stejný názor, to nevíte ?? heh :-D))))
Odpovědět
@chris_n díky, hned jdu omrknout...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest to si tu měla být, když jsme tu měli (ano i s chlapama :-D) takovou hodnou, veselou, upovídanou a vůbec ne vševědoucí holčičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 A kdyby jen dvě, občas nemám stejný názor ani já se sebou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jojo? Jako kde,doma, nebo tady?
Odpovědět
@sweetest "já ze sebou" :-D))) dnes se mi bude dobře usínat, hubu už mám ted roztrhlou smíchy! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Hi hi..to je fakt. Ty jsi se nikdy nepohádala sama se sebou? To já tedy ano :-D :-D Tak přeji i veselé sny a s úsměvem do nového dne...už bude čtvrtek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Hmmm....to asi bylo výživné. Že bych se koukla do historie ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
@sweetest No pohádala asi ne, ale nadávam si občas, to jo :-D))) Aspon nejsem divná sama heh :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest zkus barbora_b :D ale najdeš ji asi už jen v diskusích.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n To byl fór :-) Ale myslím, že jsme od ní něco četla...nebyla to slovena?
Odpovědět
Tak a zase jsem nic neudělala a tolik jsem toho měla v plánu!! Kdo že to vymyslel pc, net, googl a podobně? :-D))))))))) Brou brou ....
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 To si jako chtěla žehlit, bo co? ;-) :-D :-p Brooou...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já se včera stěhovala na nové pracoviště..tak jsem nemohla pisat...a v nejbližší době budu moct tak sporadicky.chjo..je to na prd....
Odpovědět
Profilova fotka
Paaaaaaaaaaaani, holky vy jste to za posledni dva dny pekne rozjely :-). Musim se vam s necim pochlubit :-D. Uz mam zarizene kytky ;-). Jinak vcera jsem byla s kamaradkama na running sushi a udelaly mi silene velkou radost, jelikoz i ony vybraly saty, u kterych se moje mamka rozbrecela (kdyz jsem si je zkousela). Takze o vikendu se jdu merit a posilat objednavku Zimovi :-)))))))))
Odpovědět
@sweetest žehlit, no to ještě tak :-D))))) Jinak dobré ránko holky, tady je venku pěkný hnus, fučí a ledovka.. Dneska jsem ani děti do školky nedala.. no kdo by tam šel, že jo :-D))))
Odpovědět
@ivitko_22062013 pěkně potajnu a je to :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @eevviikk @silver2501 ja si zase včera koupila voňavku na svatbu :-D
Odpovědět
@chris_n Jakou??? Holky, mě se normálně zdálo o těch blbých vývazkách :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 mám to v albu :-)
Odpovědět
@chris_n Tak jdu hned šmírovat :-)))
Odpovědět
@chris_n ...aaa nevyšmírovala jsem, nenašla jsem:-((((
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 máš mě v přátelích, takže by jsi to vidět měla.http://www.beremese.cz/fotoblog/chris_n/album/co-je-doma-to-se-pocita/
Odpovědět
@chris_n To je divné, ale já album "co je doma, to se počítá" vyčetla jsem z linku, nevidím:-(( nebo jsem pako a nemůžu na to dojít? :-(((
Odpovědět
Ahoj, zatím toho moc nemáme, ale obřad budeme mít v litoměřické galerii, venku na terase z litoměřických hradeb. Je tam krásný výhled a hlavně se to dá uzavřít, není to úplně veřejné místo. Pro představu posílám odkaz na část městských hradeb. http://www.virtualtravel.cz/litomeric... Máme vybrané prstýnky, já už tak nějak i šaty a pár dalších věcí. Přemýšlíme, na čem aspoň trochu ušetřit, tak bych chtěla něco vyrobit sama. Ale s mojí šikovností se pustím tak maximálně do oznámení. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 to je fakt divný, v přátelích tě mám, a jiné holky to normálně viděly. Mají to asi nějaké rozbité, to je jak s @sweetest u ní nám to taky nešlo :-( asi napíšu adminům. zkusím ti sem teda hodit přímo odkaz na fotku.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 už to vidím, já tě nemám v přátelích, proto to nevidíš.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jde to blbě..je mi vidět do monitoru ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?