Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U mě taky vede, ale přítel s ní těžce nesouhlasí (prej hnusná růžová :-D ), takže ho budu muset zpracovat 8-) Jinak ted kytku taky řešim a vidim to na nějaký mix, ale ráda bych tam měla gerbery, pro mě jsou to takové pozitivní kytky, jinak já to vidím na klasickou knihu, přijde mi, že z toho stromu clověk za čas nic moc nevykouká, kdežto do knihy se toho dá vymyslet spousta originálního a člověk se pobaví i po delší době :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova vitej, konecne se to tu rozrusta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 my chceme misto stromu udelat svatebni auticko. je mozne to videt tady v galeriich :-D a svatebni noviny. v kolekci mam kytku, ktera me zatim nadchla, akorat bych ji ladila vic do nasich barev. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n tak to se tedy ještě musím podívat, co to je to svatební autíčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@venena v podstatě svatební strom, ale místo stromu je autíčko, které je pak po natisknutí otisků jakoby odnášené balonky http://www.beremese.cz/fotoblog/katty...
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To je roztomilý to autíčko :) Sakra tak přemýšlím, jestli ten strom jo nebo ne...Měla jsem už vyrobenou svatební knihu, která se mi strašně líbila, ale je na ni původní datum, takže ji nepoužiju.....a teď mě začal lákat víc ten strom...
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 tohle autíčko to určitě nebude, přítel tam nakreslí to správné ;-). Nevím, jak vypadá tvoje kniha, jestli se dá to datum předělat, ale kamarádka to měla tak, že na první dvoustraně (nebo hned ze začátku) měla nakreslený strom, kam jsme jí dokreslovali! lístečky (místo tisknutí otisků) a pak bylo možné volně dopisovat dál co se uznalo za vhodné. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak rozhodnuto, bude svatební strom, na knihu prdíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 já myslím, že si se rozhodla dobře. Svatební strom můžeš pověsit na zeď, ale jak pověsíš knihu? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Knihu jedině do ruky v křesle pod lampou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No a strom už je objednaný, takže rozhodnuto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 my ho asi budeme kreslit doma :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n No já si dělala tolik věcí, že na strom už prdím! :-D Bůh ví jak by to dopadlo, jistota je jistota :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 pověz co, co? :-D já říkám my, ale udělá ho drahý ve photoshopu určitě (s tabletem v ruce). Já jsem strašný antitalent na ruční práce :D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 koukám, že už plánuješ pekelně dlouho :D já už bych z toho asi umřela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n mrkni mi do alba, ja uz sama nevim, co to všechno bylo, dělala jsem to všechno od začátku roku a už si to nepamatuju :-D ...........hele tak photoshop to jisti :) Pak se pochlub s výsledkem, jsem na to vaše autíčko zvědavá, ještě jsem to u nikoho neviděla :)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 já jsem na něj taky zvědavá. A víš na co víc? Na naše svatební oznámení, ale to můžu čekat tak na jaře.... on nikdy nikam nepospíchá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No hele plánovali jsme od loňské zimy, termín byl v srpnu, v červnu jsme řekli, že to odložíme, takže od června do září jsem na to vůbec nepomyslela, řešili jsme jiné věci a plánovat začínám zase teď, jak jsem založila tohle téma :) Takže jsem měla 3 měsíce pauzu a můžeme jet dál:))
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 tak to jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Taky bude samovýroba? :) Též jsem měla pokusy, ale pořád se mi na tom něco nelíbilo, takže teď to vidím na fler a nechám si ho udělat...jestli mi zase nehrábne a nezačnu ho vyrábět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Já ho dělat nebudu :-D :-D pověřila jsem drahou polovičku :-D on je fakt hrozně šikovný a autíčka... to je jeho :D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak to máš super....to by u nás neprošlo, přítel zrovna neoplývá uměleckým talentem :-D :-D (ale pssssssssst :))))
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 no, víš on je celkem kritik... na všem zatím viděl samá negativa a z těch oficiálních si nevybere. Takže je to jediné možné řešení. Ale taky to, že chceme ušetřit.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To je jasný, ono se to pěkně nasčítá ...Já jsem si teda oznamko taky nedokázala vybrat z nabídky na různých portálech a přitom jich je mraky....takže na fleru zkusím najít někoho, kdo to udělá podle mých představ a hotovo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 zrovna jsem si na fleru objednala manžetové knoflíčky a naušnice se stejným loge... těším se jak malé dítě na dudlík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Taky jsem tam na ně koukala a též budu objednávat :) Už jste si ujasnili tu barvu? Bude červeno zeleno bílá teda? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 on se moc o svatbě semnou nebaví. Prý může být i tyrkysovo červená. Ale už budou AR ozdoby, tak to nechám na tom. můžu ti doporučit wegu z fleru, je s ní supr domluva
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak co, vymyslely jste za těch pár dní něco novýho? :-D @chris_n díky za tip :-), na fleru mám až na jednu, samé dobré zkušenosti :) já ty stránky prostě miluju!
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 ahooj :-) tak poslední dny jsem si dala od příprav pohov, nějak jsem nastydla a mám plnou hlavu rýmy a bolí mě jak střep :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@venena Tak to jsme na tom úplně stejně! :-( taky jsem nemocná, do toho i náš prcek, takže je to hodně náročný :-( Snad se do příštího týdne vykurýrujeme:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?