Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Taky by se mi líbilo, abysme už byli sami...uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Neboj, určo najdete domek svých snů ;-) jako my :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Já bych radši stavěla, ale když vidím jak to jde pomalu..to budu mít fousy na zem, než budem bydlet... :-D :-D :-D :-D ...chtěla bych si ještě užít "soukromí" s manželem, než budou třeba děti, když by se stavělo, tak to nepůjde, nechci mít první dítě ve třeba 32...to se mi zdá dost pozdě...chjo..mám z toho trochu depku...
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůůů skoro jsme tenhle datum měli také, ale nakonec jsme to změnili na 29.06.2013 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zaninkaj tak to jsme na tom stejně. Ale je tu i diskuse k 29. červnu
Odpovědět
Tak se mi podařila sehnat fotografka a dnes vizážistka - dělá super makeup i vlasy... ale ta hudba, to bude faaaaakt oříšek :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ahoj, jakou mas vizazistku?
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyy..je tu nějak mrtvo... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 neeee, to se ti zdá. jinak já vůbec nemám šajn, kde shánět kadeřnici a vizážistku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Kadeřnici mám..přijede mě učesat moje kadeřnice, bude to sice mít asi 70 km, ale udělá to pro mě..je zlatá.Líčit by mě měla sestřenka, je kadeřnice a kosmetička a už dlouho dělá Mary Kay, chtěla otevírat svatební salon, ale nepodařilo se.A kdyby líčení nevyšlo, tak se namaluju sama. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 to máš super, já nikoho takhle nemám. Stálou kadeřnici v podstatě taky nemám. Stříhá mě holčina, co jsem s ní chodila na ZŠ, ale nějak nevím, nechce se mi moc se na ní spolehat se svatebním účesem :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To bych se asi taky nespoléhala.Ale v Praze je kadeřnictví určitě hodně ne?Někam zaskoč a poptej se...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivitko_22062013 to máš těžký, kadeřnictví je hodně, ale když nikoho neznám, tak můžu taky jít na dvacet zkoušek, že :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Udělej to jinak, najdi si účes, co by se ti líbil, nebo třeba několik účesů, vytiskni a pak najdi kadeřnictví, nech si to udělat podle obrázku a uvidíš..myslím, že to nebude tak hrozný.Není tady o kadeřnicích v Praze nějaká diskuse?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ja chci zajet do jednoho kadeřnictví, kde mají i kosmetičku (měla bych to autem kousek od místa, kde se se budu připravovat), ale musim si najít čas :-d. A hlavně se tam objednat.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak vidíš, nebude tak zle.. ;-) ;-) ;-) ;-) ..Však to zvládneš ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Mrtvo??! Tě asi zajedu kousnout :-D :-D Já se tu poflakuji celé dny, píši k ostatním diskuzím a ty řekneš mrtvo...to, že jsi se tady asi neobjevila :-D :-D :-D Já jsem zase na jedné diskuzi objevila nevěstinku s naším datem svatby, tak jsem jí pozvala...doufám, že nakoukne ;-) Tak si nech řeči ;-) ;-) ;-) Já makám (myšlenkově) na oznámkách jak ďas....teď to jen pokoupit a vrhnout se na to :-D Připrav si bublinky...ať je máš doma :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest já mám trochu strach, že jsem zapomněla na něco.... mám pocit, že nic důležitého na zařizování teď není, ale zase mi nepřijde, že bychom toho měli zařízeno tolik...
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n S tím se netrap...to mám také ;-) Koukám do diáře a HLE...já si nezapsala do nového diáře, že 1.-2.2. je v Pardubicích SVATEBNÍ VELETRH :-D :-D :-D :-D Třeba se můj problémek s oznámky vyřeší tam ;-) :-p :-D Musím si vše zkontrolovat...plán svatby a důležité věci zda jsou zapsané v diáři na rok 2013 :-D :-D :-D :-D .......protože co já si nezapíšu, nevím a drahý? to je škoda mluvit. U toho budu ráda když si zapamatuje, že se 22.6. něco důležitého děje,a že má někde být :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@verlis1 SImona Holešínská, dělá i proměny a moc se mi líbí, ale na 22 je už moje :-D)) kukněte na ni :-) Bydlí od nás asi 30 km, což je super :-) https://www.facebook.com/VizazistkaSi...
Odpovědět
@chris_n Já mám taky kadeřnici, melíry dělá super, střihy nic moc, ale já si nechám jen zastřihávat konečky.. chodím k ní už asi 7 let, ale na svatbu, když už jsem tedy po sedmi letech a dvou dětech do toho šla, tak jsem chtěla něco extra.. a líbí se mi, že vizážistka líčí i češe, mám to 2v1. :-))) Jinak já už mám představu o šatech i učesu a jak píšete, vše si stahuju na fotkách a ukážu, co bych asi chtěla. Líčení nevím, to nechám na ní. šaty jsem ještě nenašla co bych chtěla, tak přemýšlím, že bych je nechala ušít? Nevíte jak se to tak pohybuje???
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 já šaty mám a u účesu mám dva favority, uuž jen najít někoho, kdo to učeše :-)
Odpovědět
@chris_n Ukaž :-) Máš v albu, jdu ti ho prošmejdit :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 něco je jen pro přátele :-( ale myslím, že moje šaty zrovna jsou vidět. http://static0.asmira.com/photo/82/49... výherkyně :-)
Odpovědět
Počky, ty už máš vyzkoušených tolik šatů? a které jsou nakonec numero one ?? :-) Jo a můžu být přítel ??? :-D))) Potřebuji inspiraci jako sůůůůůl :-)
Odpovědět
Mě se líbí tyhle :-) http://www.beremese.cz/fotoblog/chris...
Odpovědět
@chris_n
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 na druhé zkoušce byl problem tom, že mi dělaly sklady pod brichem, ja tam asi byla v době, kdy jsem trochu přibrala a bylo to znat. Ty co říkáš, byly favoritky. Do druhé zkoušky :-( když se na to zaměříš, tak na té fotce ten nepatrny sklad vidíš. cca oblast podbřišku.
Odpovědět
@chris_n Já nevím,já tam nic nevidím a strašně se mi na tobě líbí ... a kytku už máš taky vybranou nebo t o se řeší až nakonec?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 kytku mám, v barvách naší svatby. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?