Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vajtek18 Tak já jsem taky z Jihlavy, ale teď už bydlím 8 let v Hladově.Na dědině... :-D :-D S Třebíčí už nemám nic, jen jsem si všimla, že jsi z Vysočiny. :-D :-D :-D To mě potěšilo. ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ahooj..noo radši se do toho opři, hudba byla první věc, co jsem zařizovala, obvolala jsem asi deset kapel až jsem našla jednu, co měli volno, neštěstí je to jedna z těch lepších...budem platit plus mínus 10.000,-..níž se asi moc nedostaneš, pokud budeš chtít víc než duo.DJ nevím na kolik vyjde.Ale hudbu jsem zařizovala už v září.Zkus pohledat tady na foru, jestli někde někdo neví.Ale na netu je dost odkazů. Fotografa máme chlapovýho kamaráda, oba si focením přivydělávají, jsou v podstatě profíci, a jsem moc ráda, že fotograf bude kamarád, že ho znám.Jinak to svatební focení od profi fotografa je taky celkem pumelice, za celodenní počítej taky kolem 10.000,-Ale když budeš chtít jen pár fotek po obřadu tak to nebude tak hrozný.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jakyho mate fotografa a kadernika a vizazistu?? Okoli Praha a stredni cechy. Diky za tipy :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ahooooj...jak se vede po vánocích? U nás pohoda...jelikož stále marodím a drahý jde do práce až v půlce ledna, trávíme spolu čas u mě ve středních Čechách ;-) Až půjdeme oba makat, budeme se vídat zase jen o víkendech...kuwa!! Už aby bylo po svatbě...to budeme spolu v novém domečku. Teď nakupujeme nábytek, plánujeme okna a čekáme až budeme zapsáni na katastru jako ofic.majitelé a býv. majitel předá klíče :-) Se tááááák těším!!! :-D :-D Pomalu se zase začnu vrtat v přípravách na svatbu ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verlis1 Ahojky...já mám fotografa a kameramana od sebe z Berouna, vizážistka bude buď bráchy býv. přítule (podle chování prcka, co se jí narodil před vánoci :-D ), nebo slečna z Černožic (kousek od budoucího bydlení) ...no a kadeřnici ještě nemám, ale velká neděje je v paní, ke které už dlouho chodí kámoška a je prý moooc dobrá...a ta je z Jaroměře (odkud jinud, když tam budeme bydlet,že? Těžko potáhnu kadeřnici z Berouna :-D :-D :-D ) Takže tak ;-) ;-)
Odpovědět
Tak jsem akorát získala fotografku, konečně aspon něco,jupíííí :-)) a cena za celý den vč. ranního líčení, kadeřnice až do večera mě vskutku potěšila... :-) ale ta hudba bude asi fakt oříšek :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Nazdáár..no po Vánocích jak po výprasku...budu hubnout..už mám nakoupený ty zdravý křupavý chleby :-p :-D :-D :-D ..Jinak jsem vyráběla dekorační koule..jsou kráásný, ale došly mi špendlíky, tak musím doobjednat, nevěřila bys jakej problém je koupit v galanterii špendlíky s perleťovou hlavičkou.Hodím sem fotky, jak to zvládnu nafotit.Jinak já jdu do rachoty až po neděli, moc se netěším, ještě bych to vydržela být tak týden doma ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Já také budu muset hubnout....povalování mi nedělá dobře :-D :-D V po klušu na jógu..třeba mi to pomůže i na ten kašel, kterého se nemůžu zbavit. Pak jsem si koupila cvičící pásy a budu posilovat...cviky mám naučené z loňska, kdy jsem chodila něco dělat kromě 2 dvou dnů, celý týden :-D :-D To bylo super...snad chytnu chuť i letos,abych byla do šatů šik hubená ;-) Já tedy nic dekoračního nevyráběla :-D :-D a ani nebudu. Mám stále restík na oznamkách a to mi stačí :-D :-D :-D :-p Ale foto hoď, se ráda kouknu jak jsi šikovná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Hudbu máme 600,-/hod a je to super hudebník :-D Znám jeho produkci a bude to pajááááááda :-D :-D Foto za 4000,-/celý den a video za 5000,-/celý den. Držím palce aby jsi sehnala super hudbu ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Snad zítra, musím vyškemrat od segry foťák..teď není doma. :-) :-) Tak oznámka furt v luftě jo?Se z Tebe picnu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Byly snad Vánoce, ne? :-D :-D :-D A já jsem psala, že odkládám svatbu ad acta ;-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest No až to doděláš..tak bouchnu bubliny :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D My už jsme pár oznámek rozdali a říkal mi kamarád"Mám pro Tebe supr hru, za každou vteřinu mlčení před oltářem Ti dám kilo..." :-D :-D :-D :-D :-D Tak nevím, kolik vydržím... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Já si je také asi bouchnu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest no vidíš, já už jsem zase taky nakřáplá :-( a v pondělí jdu do práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky taky jsem ty svátky prochrchlala...musíme se držet..přece nebudem marodit ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013, @chris_n Teď to nevadí, hlavně abychom byly zdravé v náš svatební den ;-) ;-) ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
@sweetest 600 za hodku?? vlastně co se divím a kde žiju, že jo :-D)) Já bych chtěla nekoho, kdo hraje tak nejak přítomně.. bytostně třeba nesnáším hity Michala Davida :-D)) A propo, co se hraje tak na svatbách? jaký by to měl být žánr? Hudba by se měla libit Vám nebo osazenstvu? Muj mi říka, že babkám se rockové nebo popové skladby líbit určitě nebudou :-D))) ale já říkám, že snad je to moje svajba, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Mě 600,- nepřijde moc, když sem tu četla jak bude třeba @ivitko_22062013 platit 10 000,- :-D :-D Počítám, že když ho necháme hrát 10hod vyjde nás na 6 000,- a to se dá :-D :-D :-D :-D A náš hudebník bude hrát cokoliv, hraje fakt dobře a umí i ty dnešní hitovky ;-), takže "přítomně" :-D :-D a naslouchá tanečníkům ;-) ;-) :-D
Odpovědět
@sweetest Já pravě absolutně nemám představu.. ptala jsem se jedné dvojice a říkala, že bere 10 tis, vyvalila jsem oči, ale asi je to normánlí... fakt nemám zkušenost.. ale tichá svatba by se mi samo nelíbila :-))) bych tak potřebovala nějaké doporučení... zajíce v pytli se mi nechce objednávat :-( chtělo by to jistotku...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...Taky trpíte v prvním pracovním týdnu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ahoj :-) zatím naštěstí moc netrpím. Ale zítra nastupuju na zákaznickou práci cca 60% svýho úvazku, tak už se docela děsím.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Joo joo..taky měním pozici..moc se mi nechce, ale nikdo se mě neptal... :-| Jinak děvčeata, včera jsem narazila na celkem pěknej domek..a v 11:15 jdem na prohlídku..tak uvidíme....Je to mimo oblast kam jsem chtěla, ale : do práce to mám jen 10 km, a ne 30, jako teď, je to v malým městě, škola, školka, obchody, doktor, bazén, sjezdovka,..bude to těžké rozhodování, jestli se to povede...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ja pozici neměním. Budu dělat o samé, jen jakoby pro jinou firmu. Jsem tam zapůjčená.
Odpovědět
Ahoj holky, tak já taky 22.6.2013 :)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No..já budu dělat to co dělám, plus další věci, nevadí mi to, jen že musím ze svojí krásný kanceláře mezi asi osm holek...rupne mi hlava, vždycky jsem dělala s chlapama...a svatej klid..teď jsem zvědavá.Naštěstí budu mít v partě dvě celkem dobrý holky...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 asi bych umřela. Na střední jsem byla ve třídě plný kluků, taky to byl dobrý slepičinec. Na VOŠce zase samé holky. Teď jsem ráda za to, jak to je.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak jsme přijeli z té prohlídky a jsme zklamaný, barák je velkej, ale rekonstrukce byla udělaná spíš tak z poloviny, střecha není zateplená, fasáda není...je tam dost věcí, co se nám nezdály...ještě si o tom doma popovídame, ale asi to nedopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 to je škoda :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To nevadí..už jsem objedvila další..ale uvidím, co drahá polovička na to... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 nás čeká shánění bytu před svatbou nebo po (jako obhlídky), papírování chceme řešit až jako manželé :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?