Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 tobě tééééž. Já se obávám, že tu budu oxidovat. Muž je nemocný, takže náš vánoční pobyt strávíme asi na hotelovém pokoji :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Hmmm???..Nejlepší je vypotit se na cizím těle...to se prej řiká.. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 no víš jak, teď jsem měla angínu, pak virozu, byla jsem off asi tři týdny... Nebudu riskovat novou nemoc :-( od ledna nastupuju k zákazníkům novým a musím se činit.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Poslala jsem Ti něco na zlepšení nálady..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 merci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Pozdě, ale přeci....krásné vánoční svátky (je teprve druhý ;-) ) a do nového roku vše nej..hlavně moře lásky, pohody a porozumění :-) :-) A ať se nám daří pokračování svatebních příprav :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, já zatím téměř nic... Kromě koupených šatů, vybraného a zamluveného kostela a místa na hostinu... Družičkám se šaty budou šít po novém roce.... a zbytek mě nějak zatím nechává chladnou... jen se bojím až to přijde že nebudu stíhat když tu čtu co všechno kdo máte ;) Ale máme hodně nemocného dědu, kterého bych ráda na svatbě měla, takže se i spousta volného času točí kolem něj...
Odpovědět
Profilova fotka
@vajtek18 neni potreba stresovat. my mam3 zarizeny ty dulezity veci. zbytek tak nejak sam poplyne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčátka....vše neeejlepší do našeho krásného roku 2013 :-) Hlavně pohodu, lásku a pevné nervy...a ať nám to vyjde jak si přejeme a plánujeme. Hlavně nesmíme zapomenout zaplatit "Mrakomorovi", aby nám neposlal déšť, ale jen a jen slunce na náš slavný den. ;-) ;-) ;-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tobě tééééééž :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Kujuuuuuuuuuuuuuuu ;-) Už vše připraveno na oslavu Silvestra, tak můžem začít pít, jíst a bavit se :-D :-D
Odpovědět
Ahojky, tak já se taky přidávám k datu 22.6.2013.. :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n Přesně tak... a oblek pro chlapa se bude řešit až těsně před tím - prý chce být ve formě tak začal cvičit a rostou mu ruce a hrudník před očima (aspoň někomu hrudník roste ;)))))) V únoru se chci potkat s družičkama kvůli šatům a domluvení programu na večer, musíme vymyslet nějakou krávovinku ;) a potom už jen to co bude třebný... spíš si vzpomeneme že je to třeba :-D Za každý příspěvek co je ještě třeba budu ráda.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vajtek18 tomu mojemu roste brřicho před očima :-D on je snad těhotnej :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Hezky pěkně :-D ftipálku - krásně napsané... Můj skoro muž musí mít nějakou kondici pracuje ve státní sféře a pohyb ho tak trošku živí - když honí ty zločince :-D nebo jen jezdí v autě???? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vajtek18 jeee, ještě, že nemam drůžičky. Jinak my jdeme pozítří na prstýnky, máme DJ, catering řeší budoucí nevlastní tchýně, pak to chce matriku, oznámení, fotografa, kadeřnice s vizážistkou. Víc mě ted nenapadá. Vlastne, pokud chceš třeba svatební noviny nebo stránky, tak tohle...
Odpovědět
Profilova fotka
prstýnky budeme řešit zřejmě v tomto měsíci... DJ máme našeho společného kamaráda... catering budu muset řešit já :-/ au au... My máme svatbu v kostele takže farář i termín jsou domluvení jen to sezení ještě absolvovat... Oznámení - mám ve fotkách představu - jen vymyslet kde a co do něj, kytku - vůbec netuším :-( kadeřnice a vizážistka - vyřešeno - kamarádka... Já chci 3 družičky - dospělé holky v mým věku cca o max 4 roky mladší - takovej ten zlatej střed kamarádek ;) takové moje děkuju za to že je mám a pomůžou mi se vším možným i nemožným... ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@vajtek18 to bude asi ono, že já vlastně takovéhle kamarádky nemám. Mám známé, kamarády a tak, kteří procházeli různými obdobími mého života a nikdo se tam neusadil nějak extrémně pevně. Ta nejpevnější je moje svědkyně. My budeme mít malou 5 letou drůžičku a 2 letého družbu. Tot vše :-) kytku už mám vybranou, jen ji někde nechat uvázat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vajtek18 Ahojda..koukala jsem že jsi z Třebíče...to je fajn ;-) Děkuju za koment k šatům..jsem z nich úplně hotová :-D :-D :-D :-D @chris_n S těma kamarádkama to máme stejný...za družičku mi půjde ségra, moc se na to těší..bude jako princezna.. Holky zrovna jsem zjistila, že moje svědkyně je v "tom"..budu tetka..mám z toho véélkou radost, jen má rodit dva týdny po svatbě, takže pomoc v kterou jsem doufala při přípravách zřejmě nebude...pokud jí bude dobře, tak jí asi přenechám spíš organizaci..snad mi to pomůže ošéfovat...Jen mám trochu bobany, kdyby se jí udělalo blbě, nebo kdyby to na ní přišlo dřív...musím zjistit na úřadě v Řečici, jestli je možný svědka vyměnit..chtějí jejich iniciály hodně dopředu, doufám, že to nebude problém...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 tak snad to vyjde dobře. Já mám takhle těhotnou kamarádku, co jde na svatbu. Má sice termín až na začátku srpna, ale nikdy nevíš vid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No právě, jsem z toho trochu nervozní....
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 simtě, svět se nezboří, ti to tam podepíše kdyžtak někdo z rodiny ;-) hlavně, když kamarádka bude mít zdravé mimčo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ale jo..to je jasná věc, jen doufám, že rychlá výměna bude možná.Překvapuje mě, že chtějí dva měsíce předem kopie rodných listů a občanek svědků, nevím proč???
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 fakt? to jsem zvedava na naší matriku. Když jsem mame říkala, co matriky chtějí, tak na mě koukala jak na debila. Teď se vdávala dcera mámina přítele a ti říkali 14 dní dopředu pouze jména svědků snad.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No tak uvidíme, chystáme se tam ještě v březnu zajet a domluvit podrobnosti, tak se jich zeptám...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 my bychom měli ted nekdy v lednu, co mi říkala matrikářka po telefonu v říjnu.
Odpovědět
Ahoj taky brzo nevěsty :-), nečetla jsem tedy dlouhou diskuzi předemnou, ale jak to máte vy? už máte vše objednané? Já nemůžu sehnat ani fotáka a ani hudbu..:-(( tak začínám být nervozní, že bude na svatbě ticho :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 mno já sem z Jihlavy, chlap je z Třebíče... Ty jsi odkad??? :-) že se tak k Třebíči hlásíš? :-) My jihlaváci třebíčáky moc nemáme rádi ;) proto si je rovnou bereme :-D Mě za svědka jde bratr :-/ nejsem nadšená ale na druhou stranu až tu jednou nebudou naši bude jediný přímý příbuzný tak vem to čert. Chlapovi jde "brácha". Já mám ty holky jako družičky vybrané takové které mě tak nějak provází životem, každou chvili jedna z nich..... a moc mi na nich záleží... jedné z nich chlap je právě svědek mého chlapa... :-) tak trošku propojené to máme... S matrikou mě nezlobte... tam jsme ještě nebyli, ale je otázkou když to máme v kostele jak to tam vůbec musíme zařizovat... :-( Musím se někoho voptat ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Buď v klidu holka, já mám pocit, že taky nic nemáme ;) Hudba zařízená na dobré slovo kamaráda ale pořád si říkám lepší kamarád DJ než nějaká pofidérní kapela, která si vezme nevím kolik a bude hrát kdo ví co... :-( Foťáka taky nemáme - on se vždycky někdo najde kdo nějakou fotku udělá - neboj ;)
Odpovědět
A můžete mi říct, kolik se tak pohybuije kč za hudbu? nebo jak to máte vy? At mě někdo netře na nudli :-D páč nemám vůbec představu :-( díky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?