Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Byl fooor, přeci tě nebudu otravovat když máš své svatby dost :-D :-D :-D :-D Koment k jak moc tě to baví a jak jsi šikovná ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Tak asi bych se hecla...holky jste tak fajn, že bych vás nejradši na svatbu pozvala..ale asi budete mít jinej program :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 :-D :-D :-D já ne :-D já mám volno :-) vdávám se o týden později :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n joo..vlasně joo..no myslím že i tak toho budeš mít až až...Ale bylo by to supr co?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 jo, to jo.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Také jsi fajn a myslím, že nějaké setkání by se i mohlo uskutečnit...třeba až pojedete někam k nám na východ na motorky apod. Třeba do Hořic :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest na východ mívám cestu jen do valašského meziříčí. ale vše sedá zařídit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jj, vše se dá zařídit ;-) A jak se jinak máš? Já včera dorazila z východu do Berouna a byla to cesta hnuuuuuus ]-( ]-( Sněhu až do p.dele a silničáři nikde...by mě vzal čert!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest včera mi odjel muž do německa a vrátí se v pátek... Jinak jsem byla včera ve vánoční Praze a bylo to takové hezké, jak zrovna sněžilo. Ale je fakt, že teda na silnicích a chodnících to pak byl Saigon .... :-/ Co tvoje nemoc?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Močák už dobrý, dutiny se vysmrkaly,ale stále ještě kašlu...ve středu mi dr. na plicním řekne ;-) a k praktické jdu 20.12., třeba po Novém roce půjdu do práce :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tak to máš dlouhé prázdniny :-D Jen ta nemocenská nic moc co? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To tedy mám...od 15.10 jsem na PN :-( A od té doby jsme pobrala cca 20 000,-...čekala jsme víc,ale co se dá dělat. A jak ty,pracuješ? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sweetest jo, já už jsem v podstatě zdravá. Už jen takový to běžný zimní posmrkávání při přechodu mezi zimou a teplem ;-). Jsem ráda, snad mi to už vydrží. O víkendu mám narozeniny, tak si to chci alespon trochu oslavit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar holky...dneska mám dost práce, tak nějak nestíhám nic psát.Jakej byl víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 supr, v pátek jsem kalila a přišla v pět ráno, v sobotu jsme se zasekli v praze ve strašných kolonách. A včera jsem si užila vánoční prahu i se sněhem ;) Jen ten muž mi doma chybí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak já se připila v sobotu, v nedělu bolehlav jak sviňa a jinak jsem v neděli uklízela, tak mám vrch hotovej, a vrhnu se pomalu na spodek.Ještě doufat, že to vydrží uklizený :-D Už dlouho jsem nepřitáhla v pět ráno, mám pocit, že už bych to nevydržela, v poslední době jsou moje výkony tak maximálně do dvou :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 jo, to jsem si taky říkala, překvapivě jsem byla čilá. A hlavně jsem čekala na první metro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ahojky. Já o víkendu pracovala...prodávala jsem na vánočním trhu budoucí tchyni její patchworkové výrobky :-D :-D :-D. Včera jsme jeli na týden ke mě do Berouna s mým drahým...dnes jsem od božího rýna myla okna, prala záclony, závěsy,vytírala..prostě vánoční úklid druhé domácnosti. Uuuuf, mám hotovo a sekašlu na to :-D :-p ....už mě čeká jen jet uříznout stromky do obou domácností, ozdobit a může přijít Ježíšek. Snad nebudu muset zase osekávat spodní větve, aby si nepopíchal prdelku až mi tam půjde nas*at :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest teda ty jsi akční. Myslím, že tohle ani nikdy dělat nebudu :-D měla ty okna smysl? V tom hnusu?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No po roce jsem je přeci umýt musela :-D :-D :-D :-D :-D Držím se hesla " jednou v roce na vánoce...." :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Tak tak, ale já na to letos prdím, mejt to nebudu ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my je umývali někdy v létě, takže no stress :-D @sweetest @ivitko_22062013
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já tu v létě nebyla...v téhle domáctnosti ;-) A v létě je to pro mě víc stresující než teď v mrazíku...mám ze sebe lepčejší 8-) pocit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest no, my je taky nemyli stráááášně dlouho. Jsme lemplové, jak to není "naše" domácnost.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já jsem teď ve své domácnosti,ale i tak jsem je myla naposledy loni na vánoce :-D :-D :-D V mezidomácnosti u Toma jsem je umyla min. týden a pak mě to bude čekat až v dubnu v našem novém domku ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest my je doma nemyli dva roky (ostudy ) :-D nějak nikdy nebyl čas.. prostě jsme furt dělali něco lepšího :D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jsem ráda, že nejsem sama, kdo tyto domácí práce nemusí ;-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) a není magor, co furt lítá s hadrem či luxem. JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest já se přiznám, u nás uklízí Honza. Já se teda dokopu ještě k tomu uklidit koupelnu. Ale jinak vařím, peru... a on uklízí ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n V min. vztahu jsem vše dělala já, občas mi partner pomohl, nebo jsem dokopla dcery, ale teď musím říct, že se střídáme a když na to přijde, Tom uklízí i sám od sebe. Jj, je zvyklý se starat o sebe sám a to je základ ;-) ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n A ještě super je, že je Tomík kuchař a baví ho vařit i doma, ne jen v práci, jak to má většina kuchařů ;-) ;-) ;-) takže když se mi nechce....nemusíííím :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?