Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tak já jsem pražanda už celých 26 let :-) a asi časem teda nebudu no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jste tak nechutně mladé :-D :-D :-D , ty i @ivitko_22062013....závist :-D :-D :-D ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest a kolik je tobě ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Moc....kolik by jsi hádala?
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest no nevím, do 30? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Wáááááááááááu...DĚKUJI :-) :-) :-) :-) Nápověda....drahému je 29 a je mladší o 9 let :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest hmmm, aha... hups :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Njn, stará kotrmelína :-D :-D :-D Ale spousta lidí si myslí, že mi nebylo ani 30 (hodně mluví o 26-28..blááázni :-D :-D :-D )...takže fakt díky, že jsi to také myslíš. Potěší!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Nejsi stará kotrmelína...Jsi kočka.. Já jsem ostuda holky, ani jsem si nevšimla že tu drbete. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ahooooj...už jsem si říkala kde jsi :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Jo a dík za pochvalu ;-) To viš, dělám co můžu :-D jojo, kdybych tak nekecala, dělat co bych měla, vypadám ještě lépe, jak říká s oblibou má mamina...sereš na xicht, budeš mít brzy vrásky apd. :-D Já jsem na tohle fakt lempl :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest já taky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n , @ivitko_22062013...jste zlatíčka ;-) ;-) :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest prosimtě, já jsem lempl a taky to podle toho vypadá :-D. Uprostřed čela dlouhá čára, jak furt zvedám obočí a okolo očí vrásky, jak se šklebím a směju :-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Vrásky smíchu jsou potřeba...vizitka šťastné ženy!!! Ale je fakt, že za tento rok si připadám i sama sobě hezčí :-D :-D :-D ....to asi tím, že drahoušek mladší a stále se směje. Já ho neviděla nasr.štvaného, nebo tak...holt ryba. To já jako beran o sobě říct nemůžu..... :-p , dřív jsem občas na první našlápnutí, ale soužitím s ním se uklidňuji ;-) ;-) Škoda, že jsme se nepotkali dříve, mohla jsem si ušetřit nervový systém :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tak to my jsme děsný, já střelec a on beran :-D dokážeš si to představit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Střelce mám dceru ;-) , tak umím :-) S min. partnerem jsme byli lev a beran (a vydrželo to 17) let. Tak doufám, že s rybou to bude do konce života :-) Tedy musí to vydržet...kdo by mě třeba za dalších 20 let chtěl :-) :-D :-D :-D ...jojo, prdelky, na ty mě užije ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tak i sedmnáct let není málo ;-) a ať tedy tohle už je napořád ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n JJ, já jsem držák :-D :-D :-D :-D :-D , a to jsme nebyli manželé, mě nechtěl ,nechápu :-p Tomík mě ale chce, takže bude svatba a ...žili šťastně dokud neumřeli :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Oběd hotov...co budu dělat? Dám kávu a budu zevlovat na netu (brms samo také :-D ) Třeba narazím ještě na nějaký dárek pod strom :-p Jooo, sem se chtěla zeptat...co plánujete pod šatky za sexy prádélko? Já mám objednáno, tak doufám, že to nebude fiasko :-D :-D :-D :-D ( zhubla jsem nemocí ted ažaž, tak mi snad bu dou slušet ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest no, záleží na tom, co budu mít za šaty. Pokud se poštěstí, tak vršek mít nebudu. A spodky koupím v marks and spenceru ;). Já si na to moc nepotrpím. Svatební noc stejně budeme mít ve stanu a já budu o půl noci sťatá tak, že o sobě nebudu vědětt :-D tak na co nějaký sexy prádlo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem přiletěla z oběda, nakoupila jsem asi osm polystyrenovejch koulí a fialkový třpitky a fialkovej drátek, budu zas tvořit.. :-D Holky já jsem taky střelenec..to je dobrý..měla jsem narozky v neděli :-) :-) :-) Můj Ríša je Kozoroh. Já jsem živel a samonášlapná a on je neskutečnej kliďas...Hrozně mě uklidňuje..Miluju ho... ;-) ;-) ;-) Sexy prádélko?No to já zatím nemám, ale musím to po Novém roce pořešit,Chtěla bych pod šaty fialkový prádlo a na svatební noc spíš nějakou košilku, ale nevím moc se v prádýlku necítím...Mé špeky se mají nejlépe v bavlněným tričku.Muím ale nějakou tu košilku sehnat, ale nevím jestli dělaj i na slony :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Dobřééé..to je přesně podle mýho gusta :-D :-D :-D :-D My ale máme pokojík, tak bych mohla to svý zlato potěšit, ale nechat třeba 600 za košilku a mít jí na sobě asi 2 sekundy mě troch štve. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Šaty mám..plán s alkoholem podobný, ale co kdyby, že ;-) ;-) ;-) :-p To byla spíš jen ffftipná otázka...podprdu pod šaty mám doma asi 3roky, nějak jsem jí nevyužila, ale je krásná (od pí Koňarovské,takže záruka, že sedí..aby ne, za 3 000,- :-D :-D :-D :-D :-D ), no a kalhotky se líbili drahému, tak mu udělám radost 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest ty jo..trojku za podprdu???...To nikdy mít nebudu, řeším prádlo většinou ve Spenceru v akci vždy po více kusech.Nebou větví :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 zajdi do markse, tam něco seženeš ;-). Jinak já mám narozky příští neděli :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Košilku neřeším, už od mládí spím nahá celý rok :-D :-D :-D , tak to teď na těch pikosekund než by jí ze mě stáhl něnit nebudu :-D :-D :-D :-D :-D :-D A špeky někam odešly, jupííííííííííí :-p Já byla také smonasírací,ale drahý mi nedá šanci :-D :-D Přeci se nebudu rozčilovat, když se na mě od božího rána do noci usmívá..to miu nemohu udělat ;-) ;-) Ty voe! Už zase budeš tvořit? Jsi neskutečně pracovitá....já nic nedělám, ale mám návrh na oznámko...ale ještě jich pár udělám než se rozhodnu. Do března co je chceme rozdávat času dost ;-) No stres!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest To máme stejně, já byla ve strašnejch nervech z předešlého vztahu a jak jsme začali spolu, jsem jak beránek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n mrknu se tam, to je jistý, ale před měsícem jsem si tam nevybrala.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Něco vymyslím, budu dělat drátěný kuličky, ty se pak někam pověsej..nedá mi to, jak se to blejská je to fialkový, jsem k nezastavení :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?