Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@yumy Mě se dvě dvojky také líbily, ale má to i trošku jiný význam ;-) 22.6.2013...2+2=4 x 6= 24 (datum našeho seznámení)..a měsíc vyjde když odečteš zpětně 6-4= 2...takže? 24.2. jsme se seznámili :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@yumy mě to nijak zásadně nevadí. Oni mají ten den Kostelce po celý český republice nějaký sraz nebo co. Jinak je to celkem matrika, kde to jede. Oddávají myslím od čtvrtka až do soboty. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Však já se taky vyvracím..ale jak jsem psala..letos na to prdíme. Včera jsem udělala další 4 vázičky.Už mi zbejvá asi tak jen 8 skleniček na dozdobení, chtěla bych to do konce týdne dorazit abych to mohla nafotit a pochlubit se a třeba i trochu někoho inspirovat.Potom se chystám na futrály na kapesníčky.Závidím Ti, že jsi kápla na domek co se vám oběma líbil.Tady to je samá kuča za 1,5 koule a tak že do toho kouli narveš...za to mi bude stát nová chalupa na zeleným..jen to čekání mě trochu otravuje...
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest heléé..tady si někdo upravil profil...člověče jsi kočka ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest haha dobře vy :-D u nás to nemělo význam žádný. já chtěla druhou půlku června kvůli počasí a můj milý pátek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@yumy Taky jsme termín vybírali podle počasí, červen se nám zdál takovej stálej..tak uvidíme :-D :-D :-D A teda ještě podle předběžného kalendáře závodů autocross...Protože co kdyby se to náhodou křížilo a on by nemohl jet...to by byla "le katastrooof"... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 no hele statisticky je červen měsíc, kdy je nejvíc bouřek :-D ale tak to je jasný, že prší víc než v lednu nebo únoru :-D každopádně moje ségra se vdávala v červnu, měla vedro jak prase, já jsem se vdávala v červnu a den svatby bylo super počasí - asi 25 stupňů, bylo nádherně a nebylo mi vedro...druhej den bylo ještě líp, to jsme se váleli u bazénu :-D takže na červen věřím :D V náš termín svatby bylo zase Euro 2012, to si nevybereš :-D já se modlila, aby nebyl zápas v den naší svatby, nebo spíš se modlil manžel, protože věděl, že má zákaz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 No bylo mi blbé si s vámi tady psát, vědět jak vypadáte a já nic...tak jsem sem švihla jednu z letošního léta, výlet na Kunětickou horu, když už jí máme skoro za barákem ;-) :-D Tak to jsem já, stará kotrmelína :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@yumy BOUŘKY JO?...no budu doufat..aby ze mě místo princezny nebyla schlíplá sléépka. :-D :-D :-D :-D Holky už jste řešili se svými miláčky, jestli pojedete na svatební cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
@yumy Datum a vlastně i vše kolem vybírám já...Tom naštěstí neprotestuje :-D :-D No jo, já jednám hned...on mi řekne nápad a než se mu rozloží v hlavě, já to zařídím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Joooo....my pojedem na "maltu" :-D :-D :-D :-D :-D Chci udělat pokoje v podkroví domku, takže tak....
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 no, my asi pojedeme na nějaký novomanželský pobyt na cca 4 dny tady v ČR, viděli jsme někde na netu takovej hezkej, co nás moc zaujal. No a podle financí bychom pak třeba v srpnu jeli na nějakej last minute k moři. Uvidíme :-).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n S hypoškou za pééérdelí si o moři můžeme nechat zdát :-D :-D :-D :-D :-D Ale mě to neva, budu se věnovat zvelebování domku a kolem něj...jen na ty kytky budu muset pozvat tchyni, ta píchne koště a do rána jí vykvete..tak jí nechám volné pole působnosti ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se právě s drahým skoulovali jako malé děti :-D :-D Jooo, sníh já ráda ;-) A vylezlo slunce, tak je to nádhera!! :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest no jo, taky nás to pak čeká. Ale tak snad budeme i tak schopní si vždycky na nějakou levnější dovču našetřit. Letos nás stál pobyt každýho 9800 se snídaní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Tak máme to podobně, nechcem vyhazovat peníze a navíc nejsme moc válecí typy..takže berem stan, nabalíme se na motorky, posbíráme svoje svědky a nejbližší kamarády, do kufru každej hodíme balík piv a cestovní gril a jedem do Alp.Pojezdíme 3-4 dny, pobavíme se a hlavně uštříme mrtě peněz na ty základy.Takže my jedem na svatebku s kamarádama :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n U nás v Čechách je stejně krásně... ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 jo jo :-) když vyjde počasí ;-). My se snad ještě před mimčem dostaneme na Azurový pobřeží, Provance, atd... Vezmeme auto a pojedem, vyvezeme Alfu na výlet :)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jooo..Francie to je můj sen...Richard jí má projetou miluje Annecy a vlastně celou Francii, já bych jela bez váhání..bohužel, nebo možná zaplaťpánbůh nás taky čeká ta malta a zlatý písky, takže nic....Ale třeba jednou...budu doufat...Asi by se mi odtamtud nechtělo... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 tak my asi půjdeme do něčeho takovýho: http://www.tosch-parkhotel.cz/tosch/f...
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n pěknéé..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..tak jsem se pochlapila a dokončila ty vázičky...padl na to skoro celej herkules, ale jsou hotový..Mám radost..jsem šššííleně ššikovná :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak jaké je dnes u vás počásko? Ve Velichovkách nasněženo a -5 :-) Snad nebude zítra ještě mrazivěji jak hlásí předpovědi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest dneska nám tu svítí sluníčko a ráno bylo -5.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ty jsi z Phy, viď? Slunce závidím, to tady bylo včera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achjo...už 3tí den sháním Tomíkovi kravatu střední délky v červené barvě s tím náádherně velkým uzlem a nikde nic :-( Nikde nic není dle našich představ ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest ááááno, hrdá pražačka :-D :-D :-D, jak si to poznala?
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest myslíš regatu?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ano regatu...jsem to blbka špatně napsala :-S Regaty jsou, ale ne taková která se nám líbí...jsem z toho krapet smutná ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No podle toho jak jsi psala, kde budete shánět bydlení a tak :-D :-D :-D :-D :-D Já byla pražanda 17 let :-D ;-) , ale už jsem se vrátila zpět do rodného maloměsta (které stejně bude za chvíli součástí Phy :-D :-D :-D ) a příští rok ze mě bude vesničanka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?