Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mambinka87 Taky balonky chci..ty budou určitě.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mambinka87 Tak kvůli dětem se to hodí ;-) A vše mít na jednom místě je prostě bombice...to jsem udělala, protože jinak jsem to nechtěla ;-) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 My si ho koupíme dohromady, pak ho nějak vyzdobím ;-) a budeme stříhat :-D Včera jsem udělala vánoční velký úklid v jedné domácnosti a ještě mě čeká druhá.....jedna i vyzdobená, druhá čeká :-D A povedl se mi kjááááásný věnec....já snad i začínám být šikovná na ručičky :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Já teda Vánoce zatím totálně bojkotuju....ještě ani nepeču... :-| :-| :-| ..jsem ostuda.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jak to vypadá se sezónníma kytkama na naše krásný datum? Nevíte? S pivoňkama mám asi šlus, co? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 já ani péct nehodlám. Včera mi mamka koupila na trzích adventní věnec. To je vše, co u nás doma bude připomínat vánoce :-D. My tam stejně na svátky nebudeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mambinka87 jo, to nevím. Já budu mít asi růže a něco k tomu, takže mě to zatím netrápí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mambinka87 Pivoňky se mi taky moc líbí, ale není na ně dobrej čas...Já se nakonec rozhodla pro brožovou kytičku, už mám všecky kytky objednaný, do konce roku snad budou, tak už to taky moc neřeším.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n My běžně s mamkou děláme asi tak 35 druhů právě...Mám po celým baráku tvořící dílnu, tak jsme se domluvily, že jen uklidíme a uděláme tak perníky, vanilkový rohlíčky, marokánky a karamelový trubičky a prdíme na to...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 35 druhů? ježiš to je strašný :-O. Mamka s tetou taky pečou, ale myslím, že to není takhle šílený. A já teda nepeču vůbec, to už musí být, abych něco já upekla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jooo..strašný to je...to naše mamina...mě to teda baví..ale jak už kolem toho skáčeš každej den do noci a ráno do práce, tak je to fakt blbý...navíc pak většinou nestíháme předvánoční úklid, pečem téměř do poslední chvíle, takže úklid 23.12. třeba do třech do rána je celkem běžná věc.Letos to snad bude jiné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ty jo, koukám, že jsem fakt ráda, čemu všemu se vyhnu. Něco jako předvánoční úklid vůbec neznám :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n To buď... :-D :-D :-D :-D :-D ...Už se taky těším až budem bydlet ve svém...udělám si to taky po svém. ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 jo, já se naopak těším na bydlení ve svém, že začnu alespon trochu mít chut na vánoční výzdobu a tak. Ted na to chut vůbec nemám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To jo...myslím to stejně, jen jsem to asi špatně napsala...Ale musíme si ještě počkat....minimálně 2 roky..ufff :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 já doufám, že příští vánoce už budeme ve "svém" - rozumněj v tom, co patří bance :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ano ano..rozumím....My teprv v lednu kupujem pozemek, takže když to dobře půjde odhaduju, že k příštím Vánocům si dáme základy :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 jeeee, to je super. My budeme hledat "jen" byt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No to dá taky pořádně zabrat, najít ten pravej.My jsme původně mysleli, že domek nějakej koupíme, ale blbý je že u nás toho moc není....
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 no u nás tu jsou strašně drahý pozemky, takže bychom se asi s barákem pod tři miliony nedostali :-(, takže volíme byt :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To je blbý...jak je drahej pozemek je to v pytli.V tom máme trochu štěstí, že by to mohlo u nás vyjít právě finančně supr.Tři koule bysme taky dohromady nedali..teda asi dali, ale odejít potom na mateřskou, když máš hypošku 16.000,- není jaksi uplně OK....
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 no právě. Já koukala na pozemky za Prahou kus, cca za 800 tisíc jedny z nejlevnějších :-(. A jelikož nejsme moc "zruční", tak bychom si toho moc sami nepostavili. Takže asi tak no. A odkud jste vy? A jakej plánujete baráček?
Odpovědět
Profilova fotka
No my to máme složitější... :-D Já jsme z Hladova( je to taková malá prdýlka 30 km od Jihlavy) a Ríša je z Přerova...Měli jsme to k sobě 170 kilometrů..Nakonec vše dopadlo dobře a bydlíme teď u nás.Bylo jednodušší sehnat práci pro Richarda u nás, naž kdybych já šla do Přerova..tam práce fakt není.Domek by měl být jednoduchej a velkou dílnou samozřejmě.přízemí a podkroví.Asi 170 m.Jednoduché čisté linie a jednoduchý tvar.Jsme oba stavaři, (i když se tomu nevěnujeme) tak to snad nějak dáme do kupy...Nejhorší hrůzu mám z papírování :-D Jak se kopne do země, jdu to zapít :-D :-D :-D :-D :-D :-D A jako máte představu o bytečku vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 tak to máte super, že jste stavaři :-). My se zatím rozhlížíme v Milovicích (kousek od Nymburka). Jsou tam nově opravované baráčky po vojácích. Něco jsou paneláky, něco cihláky. Rádi bychom alespoň třípokoják, lépe možná čtyřpokoják (což v těch Milovicích není zas takový problém). Něco alespoň po částečné rekonstrukci, kde je minimálně koupelna už hotová. A samozřejmně za co nejpřijatelnější peníz. Já jsem zvyklá od malička na panelák, přítel bydlel do pěti let v baráku ve Valašském meziříčí a pak do roku 2010 bydlel ve starých cihlových barácích na Praze 6, což je trošku jiný standard :-D. Takže uvidíme, co se nám nakonec poštěstí. V Pze je to hrůza, to máš třípokoják v paneláku okolo 2,5 mil.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No my jsme právě oba z baráku.Já zkoušela byt..a nevydržela jsem to...My to lítání kolem chalupy prostě potřebujem :-) ..Ta Praha je fakt hrozná...Ty ceny jsou uplně masakrální...Jsem tak ráda, že žiju na venkově...fakt. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 to věřím no. Zas je otázka, jak moc se liší příjmy no, ale to tak zásadní rozdíly bohužel nejsou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla svatbu loni 22. června...a už před svatbou mi říkali, že ty dvě dvojky, že to je šťastné datum :-) tak hodně štěstí!
Odpovědět
Profilova fotka
@yumy no, já to bohužel musela posunout na 29., protože naše matrika se rozhodla 22. neoddávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n ty termíny oddávání fakt nechápu....přijde mi naprosto nelogické, že si nemůžeš sama zvolit den, kdy se chceš vdát, ale musíš se řídit nějakýma termínama....vždyd ten obřad trvá 15 minut. Nechápu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, děvčata...koukám, že probíráte bydlení ;-) U nás je to tak....já pocházím z domku, zkusila jsem bydlení v Praze na Vinohradech (17 let) a prchla zpět na maloměsto :-D , drahý je také z domku a v bytě by mi asi uschnul jak všechny mé pokusy o pokojové květiny (sakra co já vlastně umím?!? kytky chcípou,výtvarně také nic moc ]-( ), takže jsme koupili domek kousek za Jaroměří odkud je Tom...je to malebná :-D :-D vesnice a já se tam těším ;-) Nepotřebuji velkoměsto, jsem ráda za klid a super sousedy ;-) ;-) V srpnu jsem prohlédla inzeráty, vybrala domek, Tomovi se líbil..v říjnu žádost o hypošku, v listopadu vyřízena a máme domek :-) Stěhování tedy až v lednu (musíme nechat pův. majitele odstěhovat) a jde se bydlet. Tak jako jsem zařídila už ted kromě drobností celou svatbu,mám vymyšleno jak to bude v domku vypadat a vybíráme nábytek. Cukroví jsem nikdy nepekla a měnit to nebudu...vždy někdo z rodiny pár kousků dá. Já sladké nejím a Tomík také moc nemusí ;-) To raději upeču buchtu s pudinkem, ovocem a zakysanou smetanou :-D :-D Ale 35 druhůůů.....to bych se @ivitko_22062013 vyvrátila :-D :-p :-D Vánoční úklid (umytá okna,vyhnaní pavouci a vyprané záclony) mám za sebou ...ruku v ruce jsme se o to podělili s Tomem :-) Vánoční věnec jsem spáchala sama sama a je pěkný...i mě se líbí :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?