Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tak to je vtipný. :-D :-D Moje oblast jsou finance a teď už i logistika. Jaký software testuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest klíďo do IP, jestli to tu nechceš propírat veřejně. Tohle téma mě zajímá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Různé..naše firma dělá programy pro personalistiku, účetní..klidně koukni na wewewe Flux.cz ;-) Já je testuji zda fungují dobře, píšu helpy, aby věděli jak s nimi pracovat a vyznali se v nich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tak tohle dělám taky. Teda testuju. Helpy nepíšu, píšu manuály :-). Jinak mě překvapuje, že u takovýho typu práce nemůžeš pracovat z domova. V naší branži (okolo AX co vím), tak je to většinou benefitem, práce z domova.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já píšu helpy na web a manuály také..ty jsou také na webu a můžou si je vytisknout do papírové podoby :-) Musím pracovat v kanclu,ale samo bych ráda kdyby to šlo jen z domova, ale bohužel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest no jo, to je vždycky rozhodnutí firmy. My jsme malá firmička, ale všichni to oceňujeme. I náš šéf :-). A vím i o jiných firmách, kde to akceptují. Ne nějak hojně, ale třeba si myslím, že v případech nemoci, kdy nechceš být dlouhodobě na nemocenské a můžeš některé věci z domova dělat. Zase chápu, že to může být ochrana dat společnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n My jsme také malá...15 zaměstnanců :-) :-) Nejde o nějakou ochranu, ale spíš o množství dat ke kterým bych musela mít přístup na dálku...proto jednodušší sedět v kanclu a hlavně, když potřebuji pomoc, tak se zeptám kolegy sedícího za mnou či písnu na icq šéfovi a ten naklusne pomoct :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest jo, tak to máš zase pravdu. Já se z domova můžu přes VPN připojit do kanceláře a mám přístup ke všemu, co mame uložený na serveru. Co je jen tištěný, tak je smolík. A kolegy mam skoro vždy online někoho. Nás je jen 6 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To já bych také mohla, ale kvůli té pomoci je to takhle docela dobré. Ale po svatbě budu dávat výpověd a hledat práci u drahého (stěhuji se za ním) tak jsem zvědavá :-| co najdu.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest áááha, kam se stěhuješ? Testery softwarů by mohli hledat i jinde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Koupili jsme za Jaroměří dům...já jsem jinak z Berouna :-) ;-) Myslíš, že hledají?
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest záleží, co všechno máš v životopisu, ale stačí zadat na jobs cézet tester a vyjede toho spousta ;-) Tak ti držím palec, ať něco objevíš :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n :-D :-D gympl, děti, různé práce a ted přes 3 roky v tomhle oboru :-) Zkusím a uvidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest :-D :-D
Odpovědět
zdravím ostatní nevěsty :) máme termín na Sychrově ;) ve 13:00. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mambinka87 Není Z.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @chris_n ...holky to je blázinec..AJŤÁCI SE SEŠLI..já nerozumět řeči Tvého kmene... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest díky :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 To se ti zdá ;-) Já bych třeba zase nerozumět řeči tvého kmene :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyhr Zdravím a vítej ;-) To je dobře, že se hlásí další :-) A jak jsi na tom s přípravami,pochlub se :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mambinka87 Vůbec není Z :-D A co máš a nemáš na náš slavný den?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já pořád vyrábím ty vázičky..jsou mooc pěkný..musím se pochválit..Nedostanu se na to sice každý den, myslím, že to mám tak ještě na týden..pak to nafotím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest no, čoveče, jediný co mám jsou balónky a soška an dort :-D jiank vyraný máme dort, koláčky i oznámko. co už máte vy všechny???
Odpovědět
Profilova fotka
@mambinka87 My máme: datum :-D , místo obřadu + oslavu + spaní na jednom místě, svatební šaty + boty, prstýnky, oblek drahému, dorty vybrané (výroba na jaře), svatební kytku, auta na odvoz, svatební noviny ve výrobě (drahý ;-) ) a oznámka právě vyrábím :-) :-) :-) Takže zbývají vývazky (ty bude dělat budoucí tchyně, těší se ;-) ) a pak možná nějaké drobnosti :-D :-D :-D Ale jelikož nejsem příznivcem honosných svateb, tak žádné balonky, strom a spousty pro mě nesmyslů neplánuji. Jde nám o super zábavu pro všechny a aby si pamatovali atmosféru a ne jaká byla výzdoba a blbůstky. Zábava a radost především :-) :-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Aktivistko :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to máme za pár ( 200 dní ) :-D :-D Po Novém roce kupuji metr a budu stříhat....vy ne? :-D :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte,metr je dobrej napad....podle toho co tu ctu,tak mam co dohanet....my mame jen misto na obrad,hostinu a mozna ubytovani...jinak vse jeste prijde... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest hihihi..metr prej dostanu darem od budoucího chotě :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak já ty balónky mám, protože tam budeme mít spooousta dětí :-))) takže balónky spíš pro ně.. jiank místo obřadu a rautu máme na jednom místě - už teda taky vybraný :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?