Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias Chceš to na ty šaty co?Zkus třeba taneční obchody.V Praze je třeba Heller, v Kroměříži Henzely...Mívají kvalitní látky.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Myslím, že si zvykneš..ten klid je k nezaplacení.. ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Jj, já vím :-D Mě to nevadí...se těším hlavně na společný život ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo...A mladší dcerka jde s Tebou?Nebo jak to vyřešíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Srdíčko máš ode mě... :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Hele...vůbec nwm. Rozhoduje se na střední a zatím neví :-( U nás jasně bude mít zázemí a své místo, to je jasné, ale do ničeho ji nutit nemůžu. Možná zůstane u tatínka v Praze.Fakt nevím.
Odpovědět
@ivitko_22062013 jojo na šaty... díky za tip. Maji nějaky stránky,nevíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ode mě také srdíčko... :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest ..hmm..tak to je oříšek tohle...Přeju Ti abyste to vyřešili nějak v pohodě. Holky musím padat, letím domu, musím balit, zítra jedem k Richardový mamince na víkend.A ještě se musím večer znova točit do města...Manžel čekatel má dneska pijatiku s kanclem.Tak ho musím vyzvednout a dopravit domu a do pelechu :-D :-D :-D No mám toho dnes ještě dost. Zítra napíšu jak to půjde ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Mějte se a užijte si zbytek dne.Pa
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Pááá...užijte si víkend ;-) :-) A třeba zas v pondělí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias www.henzely.cz a www.hellerdance.cz...ale na netu toho asi moc neuvidíš, chtělo by to obvolat a zajet si tam.Jinak Taneční obchody jsou i v Brně.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Zítra tu budu..jedem až po práci... ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ale já asi až později odpolko...jedu za drahým a cestou musím k jeho rodičům, taťka je po trasplantaci ledviny, tak na návštěvu ;-) Ale zkusím mrknout, třeba tě tu chytím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Halo halo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ahooooj, omlouvám se, že jsem se neozvala dřív, ale měla jsem moc práce. Tak jsme pořídili drahému oblek, teď ještě košili a kravatu. Do vývazků se pustí budoucí tchyně (už se těší) :-D :-D :-D Ještě by mě někdo mohl zbavit těch oznámek ;-) ...dobrá, tak ne, pokusím se sama (tedy až příjedu domů, nějak jsme se zasekla u drahého :-D ) A jak bylo o weeku??
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jste tu z toho udělali soukromou diskusi :-D :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Ale jo..o víkendu to šlo, dost jsme pracovali..sehnala jsem botičky..měly by přijít tento týden.Jsem natěšená. Jen se do toho pust..budeš to mít dřív z krku... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Nooo..když on nikdo jinej nepsal...tak jsme to tu trochu popostrčily. ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 tak to jo :-) Ale já koukám, že se obecně zasekly diskuse se společnými termíny. Já původně byla tu na 22.6., ale posunovali jsme termín o týden na 29. a v té diskusi je taky mrtvo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak tu s námi pobuď..myslím, že je uplně fuk, že to máš týden po nás ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 to, já jsem se vás tu úplně nevzdala, jen se to tu nehýbalo no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem k Tobě na fotky..které šatky jsi nakonec vybrala?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 to si psala asi mě viď? Zatím jsem nevybrala žádné. Respektive, vybrala bych si, kdyby byly za jinou cenu :-). Dneska jdu do dalšího salonu, tak snad budu úspěšnější. Jinak z těch fotek, co tam mám, tak jsou favority ty, co mají kytičkovou aplikaci na boku a je k nim tylový přehoz přes ramena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n JJ pasala...Ty se mi taky na Tobě líbily..ale asi bych nedávala ten tyl přes ramena...Jsi pěkná baba tak ať se podívají ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 hele, mě se tam moc líbil. A zrovna do kaple bych si ho klidně dala a pak už sundala :-). Jen půjčovné bylo myslím okolo patnácti tisíc no :-( Jinak děkuji za kompliment :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budete mít církevní obřad ju?..Tak to jo..do kaple by se to hodilo..ale cena půjčovného by mě odradila.Tolik bych nebyla ochotná dát.Já si původně myslela, že se do 5.000,- za půjčovný musím vejít...Nakonec jen moje šaty mají půjčovné 6.500,- + doplňky, družička..atd...budu se pohybovat kolem osmičky.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ne ne, máme civilní obřad v zámecké kapličce :-) běžně se tam dělají. No, já původně chtěla taky do pěti tisíc, pak jsem to zvedla na 7,5. No, ale uvidím no.... Přes 10 jít nechci :-/ Svědkyně si šaty nechá šít od kamarádky a tak, aby je mohla dál používat a drůžičku budu mít malou, tak jí mamka její prostě pořídí nějaký šatky... to nehrotím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já mám družičku taky malou..nechtěla jsem dospělou..ale segře je 12, ale vypadá na 15?... :-) A o družičkovský šatičky jsem jí nemohla ochudit.Celou tu svatbu se mnou hrozně prožívá :-D :-D :-D Musíš sem pak zas hodit fotky, abysme se taky mrkly ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 jo, hodím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ahojky. Tak to je super, že jsi botičky sehnala ;-) To já je měla ještě dřív než šaty :-D Teď tu košily a kravatu nebo regatu pro drahého. Snad seženu v pohodě.Jinak stále marodím ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?