Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @ivitko_22062013 @sweetest http://pocasi.idnes.cz/ sobota vypadá nadějně :)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No asi ale bez zateplené vesty a klimatexový mikiny nepojedu..chtěla jsem se kvůli vám trochu vyfiknout ale vidím to na botasky a "teplé prádlo"..i na spaní..... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 tak při 22 stačí mikča ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To jo..ale věř tomu... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 hele o vikendu mělo být okolo 25 a my měli v ty kroměříži asi 30
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Hmmmm...tak uvidíme...myslím ale že auto to uveze..... Abych Ti pak něco nepůjčovala... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Děvčata, zařídila jsem pro Vás luxus počasí.. Kolena už mám totiž uplně sedřené kvůli Vám :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Super, že bych ještě vzala sukni bez kozaček ? :-D :-D :-p ...jdu hledat silonky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest a tílko přibal k tomu
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ty nosím místo košilky :-D :-D :-D pod vše :-p Joo, a ještě musím oholit nohy pod ty silonky :-D :-D Sakra!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest neee, to se ted nosí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n OK, tak já to nechám natural :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@sweetest A klusté pančochy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @sweetest @chris_n Holky, chtěla jsem Vám všem moc poděkovat za báječnej víkend.Moc jsem si to užila.Doufám, že zůstaneme ve spojení, i když já třeba nemám ksichtknihu... :-D :-D :-D jakmile budeme mít pro Vás hotové nějaké zázemí, tak budeme moc rádi, když Vás uvidíme na kolaudaci...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ahoooj, my také dík za setkání ;-) Jinak těhu je jisté, srdíčko bouchá :-) Tak třeba se ještě potkáme než to vrhnu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest gratuluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 taky dííík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n děkuji a Tobě asik také :-)
Odpovědět
@ivitko_22062013 JJ supe víkend, tolik dní po sobě jsem ještě neslopala :-D :-D :-D @sweetest jak jinak než srdíčko muck :-* @chris_n tož a ty jak děvčico moja drahá ???? čůůůralas??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 psala jsem ti smsku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Tobě také muck :* drahuško :-N
Odpovědět
@chris_n No jo, ale já ji četla mnohem později.. :-D sakraaaaa...... :-( @sweetest Holky děláte mi radost! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest hihi..do vrhu prej... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
@ivitko_22062013 @sweetest @chris_n Ahoj holky, nakouknete ještě občas??? Budem mít (skoro) hromadně první výročí, jak pak ho oslavíte? :-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 naždááár. Já ho oslavím asi s prckem u kozy :-D ne, možná se zajedeme juknout na místo obřadu a uděláme si společnou rodinnou fotku :-). To bude tak vše....b
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ahooooj...no na beremko moc nekoukám...jsem teď hodně na modré střeše...:-) No my oslavíme první výročí pravděpodobně betonováním základové desky. Snažíme se abychom to stihli. Co vy?
Odpovědět
No my dostali v den svatby pozvaní od majitelů k prvnímu výročí zdarma na oběd s dětma... Tak jsem si na to vzpomněla... Takže m budem mít na místě obřadu a hostiny repetééé :-D @chris_n To bude dobrá změna fota přesně po roku (y) @ivitko_22062013 takže už stavíte? super.. kde zkouknu vaše fotečky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jééé..to je pěkné gesto...je to moc milé viď? :-) No stavíme...nějaké fotky mám na MS... http://www.modrastrecha.cz/blog/ivitk... A dám sem ještě odkaz na rajče Ríša ho včera zakládal :-) Jdu se mrknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @chris_n @sweetest Holky tak mám tu pro vás pár fotek...budem to tam postupně přidávat, tak pokud budete mít chuť klidně nakukujte, jak nám to jde :-) http://hladov.rajce.idnes.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 @silver2501 no a jinak my jsme vyměnili oře :-D Tak ted budeme mít toto: http://srv2.betterparts.org/images/ma... a Alfu se snad podaří v sobotu prodat za rozumný peníz.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?