Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Tak holky... už vám zbývají jenom tři dny, takže ode dneška relax, nehonit se, nožky nahoru.. držím vám palečky, at vám všechno vychází :)))
Odpovědět
@chris_n Nestrsuj, 5x se předpověd počasí ještě změní do té doby!!! Určitě bude dobře.. A počasí 30 st taky není k závidění!! :-D ale nerozhám se, hlavně že nebudou pršt!!! Teda doufaám :-))) @estrellita86 Taky tě zdravím! :-) @jakuje My mám ehositnu uvnitř i venku na stíněné terásce... @petulavoj No nožky nahoře nelze, ale v klidu a pohodě plkotám a zařizujeme poslední věci a dodělávame dodělávky... Dnes jsem si udělala i tu svatební kytici konečně :-)
Odpovědět
@silver2501 a fotka kytičky bude ?? :)))
Odpovědět
@petulavoj Jasnééé, bude...:-) Možná už večer? Jdu ted do školky pro prťata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dnes jsem naposledy v praci a asi uz nebude moc casu tady byt. Tak bych vam vsem chtela hrozne moc poprat spravne vykroceni pravou nozkou do toho manzelskeho zivota, at nam vyjde pocasi a ten dest tam jeste par hodin zustane, vse dopadne podle vasich predstav, nikdo neudela prusvih,... a at ten den je jen a pouze o vas a vasich drahych polovickach a hlavne, at jste vsechny v manzelstvi stejne stastne jako budete v tento nadherny den!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk eviiiiikuuu, ahooooooj
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk držím palečky a snad v léte už bude cas se dohodnout na tom grilču :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Dekuji. Zitra uz to bude takove pekne. Hned rano jdu na rasy, nehtiky na rukou i nohou. Pak pekne k mamce, tam odnest kyticky na hrbitov a v patek smer Mikulov. Jak jsi na tom ty?Uz se to zacina rysovat? A v lete ta grilovacka urcite vyjde! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk hekticky, přípravy přípravy přípravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n mas jeste tyden ;-). Neverila jsem tomu, ale posledni dny se toho vanze udela nejvic. Vcera vecer jsme dodelali video s fotkama jako prurez nasich zivotu a je to zakonceno svatbou v Thajsku, tak doufam, ze nezustane ani oko suche :-))). A puvodni plan byl, mit to hotove 3 tydny pred svatbou :-D. Hlavne No stress :-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk tak zjistuju, ze coneudelam do stredy, tak se na to muzu vybodnout. jinak holky, myslim na vas, tfuj tfuj, at to zitra zvladnete.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky posledni zprava pred velkým dnem D v ČR podání - pension je nachystany, výslužby, výzdoba, kytky, šaty,.... Proste vse. Jen me drahého rodiče opet dokazali tak nasrat, ze jsem uvazovala o zrušeni celého zítřka!!! Mam jeste par hodin, tak snad vychladnu. Kdyby blbost nadnasela, tak oni by byli uz na planete Pluto... Proc zrovna ja musim mit smůlu na tchyni a tchána :-((((. Jeste jednou přeji vsem dnešním nevěstám ten nejkrásnější den v jejich životech a vetsi stesti na privdane pribuzenstvo nez mam ja!
Odpovědět
Profilova fotka
Všem dnešním nevěstám přeju, aby jim den mimořádně vyšel. já se vdala přesně před rokem a ze své zkušenosti mohu konstatovat, že 22.6 je mimořádně šťastný den pro vstup do manželství! Ať se vám podaří tak, jako nám!
Odpovědět
Profilova fotka
@zarucha a nejen to :-) mam narozeniny a červen byl pro mě vždy magický, krom toho jsem se v červnu vdala, porodila a počala 2. :-D
Odpovědět
Tak jak děvčata? pochlubte se... jsem na BVás všechny moc moc zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co drahé paní??? Jak se vám svatba vydařila? A jak si zvykáte na nové příjmení? ;-) Mě můj manžel oslovil před všema paní Burgetová a já se otočila kdo za mnou stojí ;) Myslím, že jsme v tento den měli i obrovský štěstí na počasí. Naše svatba stručně - pohádková.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n @silver2501 Holky tak u nás to proběhlo na jedničku, sice mě to stálo deset let života, ale sobota proběhla supr..Fotky zatím nemám, ale dám je sem, jak budou....Oddechla jsem si a teď hurá na úklid, v baráku je bordel jak po tornádu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Držím palce a budu na Tebe myslet..užij si Váš den, co to půjde beru.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 děkuju a já se těším na vaše fotečky :-) Dneska nám tu vysvitlo slunko, tak se snad do soboty udrží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Taky jsme to měli s chlupem..v neděli už pršelo..myslím, že má být ale na víkend pěkně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 nema
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) Naše svatba byla nepřekonatelná :) Podařilo se všechno :-) Ještě líp než jsem čekala ...Fakt bomba....:) Ale nový přijmení moc nedávám :) V práci se při každym telefonátu pořád představuji tím starým :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... :) Tak u nás taky úžasné, na to, že jsme 6 dní před svatbou udělali ještě hodně úprav, jak místa hostiny, tak počtu hostů ( to jsme prostě my), byla to opravdu bomba, všichni si to užili, počasí nádherný...no ani ve snu by mě nenapadlo, že ten den bude tak krásný po všech stránkách :-) První profi foto máme slíbené na dnešek, bude to asi jen malý vzorek zatím, ale hodím je sem, jakmile je budu mít k dispozici :) A těším se na vaše fotky!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a plakaly jste? My jsme to měli udělané tak, že jsem se "schovala" přede všemi a až když všichni byli na místě, vyšla jsem ven za nimi...a jak jsem všechny ty mé milované lidi spatřila pohromadě, bylo to v háji, rozbrečela jsem se, poměrně dost :-D ....a bohužel mi to vydrželo přes celý obřad...měli jsme nádhernou hudbu ( obstaranou 2 dny před svatbou ) :-D :-D :-D a oddávající měl tak krásný proslov, že jsem myslela, že mě nohy neudrží...ke konci už jsem se opravdu bála, že mi teče černá řasenka po tvářích...prostě fotky i video z obřadu budou děs a hrůza, budu vypadat hrozně, to vím už teď :-D Byly to pro mně šílené emoce, téměř po roce a třičtvrtě různých nevydařených svatebních plánů stát opravdu před oltářem.........mávalo to se mnou víc, než jsem čekala...zase se mi chce brečet, když si na to vzpomenu...........bože to je dojáááák 8-) 8-) 8-) asi za to můžou ty těhu hormony nebo fakt nevím... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě poslední dotaz..........co jdete vyřizovat za doklady jako první? Občanku předpokládám, že :-D Nám budou muset předělat rodný list pro malého prý, tam asi budu muset jít ještě dřív než na občanku :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n @ivitko_22062013 @silver2501 Ahoooooj kočenky mojeeeeeeeeeeeee!!!!!! Konečně jsem se dostala k netu ;-) Svatba byla super (jak jinak), počasí od pátku až do pondělka bombice.....mohlo být snad i chladněji, přes dne jsme si chodili chladit nohy do bazénu, někteří tam skočili i v oblecích ( to sem čekala :-D ) Mě i Tomíkovi to neskutečně slušelo....musím se pocgválit, líbila jsem se sama sobě, což se nestává. Všichni nás překvapili jak úúúžasně se sladili do červeno-bílé, až se mi z toho zalesklo oko ;-) Nečekala jsem to......moc jim děkuji. Jídla bylo mraky, pití také.... Jinak v pá jsem se pěkně u žehlení svatebních ubrusů a poté u stolu s partou pěkně opila ...jj, šampus mi moc chutnal :-D Ani si nepamatuji, že mě Tom musel násilím odnést do pokoje neb jsem chtěla ještě pít ( v cca 2.30hod), pak jsem si ve spolupráci s ním myla vlasy a on mi je foukal....netuším :-D :-D Ráno jsem byla ale v poho, jen jsem se bála, že ze mě bude vizážistka cítit alkohol ;-) ...naštěstí ne :-p Celé dopolko proběhlo ve smíchu, prdelkách, líčení a česání....pak byla bžunda u oblékání šatů,no prostě kámošky nezklamaly :-) Ani nemůžu říct,že mi to uteklo rychle, jak tu psaly holky, neb jsem si vše užila do poslední minuty....v šatech a podpatcích :-N Výhoda byla, že jsme mohli v neděli pokračovat, jen se umylo nádobí,poklidilo a jupí...opět k pivu,vínu a jídlu. Byl to opravdu super tah, vzít statek od pá-po ;-) Doufám, že jste si také svůj den užily jak jste chtěly a @chris_n vše také dopadne ke spokojenosti ;-) Už se těším na září, až se uvidíme a pokrafeme jako správné ženské :-D :-D Mě teď čeká balení domácnosti v Berouně a přesun do baráku za Tomem...sháním bedny a nějak moc nejsou :-( Do toho dcera jede s babičkou na Orlík,pak na tábor....tak budu mít u prdele asi vrtuli,abych to vše stíhala. Držte palce :-) Když budu mít chvilku, juknu sem...budu sem muset dát pár fotek,aby mě tady nepomluvily :-D :-D
Odpovědět
@chris_n Myslím na Tebe a zítra si s přítou - pak manžou užijte hezky celý den!! A hlavně - žádné nervy!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest u nás se dnes nakonec přesouvala oslava ze zahrady do sálu. Rozhodli tak tchán s nastávajícím. Prý včera zkoušeli sedět venku na terase a nedalo se to. Všichni by to odnesli nemoci :-( a svědkyně nezklamala, zase mě nas.... a všechno je problém, (jen pro ní, ostatním to neva)
Odpovědět
@chris_n Držím palce, ať se váš den vydaří a vše si užijete dle představ a hlavně bez stresu a v klidu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?