Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Představu, barvu,tvar,velikost,text mám...jen to koupit, sesumírovat dohromady a vytisknout ;-) :-p A nezlobím se, neboj...jsem splachovací a tohle mi bylo jasné, že se ozveš. Naběhla jsem si a věděla jsem to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias Tak "sweetest" si zrovna dělá oznámení a moc jí to nejde.. :-D :-D :-D :-D :-D :-D ...dělám si srandu samozřejmě..opravdu to je jen legrace.. No mám hotový vývazky pro 100 lidí, oznámení jsme taky dělali doma, všechny dekorace budu taky vyrábět, kornoutky na rýži, svícny, cukroví, dort, a v podstatě všecko jídlo...čuníka nám bude točit kamarád, dodavatelsky budeme řešit jen píívo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias Já mám půjčené vůbec mi to neva...Tolik peněz bych za ně teda nedala...(a co pak s nima) A co si je nechat někde ušít, podle vybraného modelu?
Odpovědět
@ivitko_22062013 Týýjo,tak to já mám kulová zatím..to jsi fakt dobrá. Na vývazky mi dnes dorazil materiál. Knihu hostů mám a to je vše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Vývazky pro 100? To jsi nemohla říct, bych se ti tam vetřela se svou objednávko 30ks :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Bys ani nepoznala ;-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest No jooo..tak to máš to nejdůležitější hotové..Tak to joo..To už je pohoda:-) Já dneska musím do města pro Herkulesa a budu už vyrábět ty kornoutky na rýži, mám krásnej fialkovej třpitivej papír..bude to křásné :-D :-D :-D
Odpovědět
@ivitko_22062013 přemýšlela jsem nad půjčením,ale rozhodla jsem se,že si je koupím,chci v nich být až do rána :-) a kdybych je měla půjčené bála bych se aby se s nima něco nestalo,budeme mít dost přátel,je to vše divá zvěř :-D hlídala bych se neustále aby mi je někdo neroztrhl přišlápnutím,nepropálil atd. a pak tu pokutu za zničení krajky bych platit fakt nechtěla
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 S tou tvou inicialitou mě krapítek serštveš :-D :-D :-D :-D Musím říct, že svatbu beru hlavně tak, aby se všichni bavili a užili si to, takže moc výstřelků nedělám...parta kámošů a rodina. Držím jen oznámka (to je divné,co? :-D :-D), svateb. noviny (má na starosti drahý), vývazky, dorty a nevěsta v šatech ...muhehe
Odpovědět
@zuzias to mě taky napadlo nechat si je ušít,věděla bych i kde,ale sehnat krajku..krásnou krajku ..to nevím kde ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias Tak ze stejného důvody jsem si šaty koupila ;-) Kdyby něco...tak je to moje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Noo..budem rozdávat 100 oznámení, ale počítame tak s 60 ti hosty...ale co kdyby náhodou...(náhoda je blbec) tý jo, trvalo mi to celej víkend..zkusím je nafotit, když nezapomenu.Škoda, že jsem to nevěděla dřív, udělala bych Ti je, ale teď se mi k tomu už nechce vracet....
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Na chvilku se odmlčím,letím k dr.,ale pak jsem zpět a můžeme drbat ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@sweetest tak,tak..
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Mám to stejně..taky nic ofiko..neděláme ani oběd..jen mejdan, ale chci si udělat ty věci sama a ušetřit..budeme mít hodně lidí..svatbu si platíme komplet sami..dělám co můžu... ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Yes OK... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias Tak to je jediná věc ze které mám trochu obavy, ale určitě se budu převlíkat..nechci mít šaty umaštěný od prasátka a politý pivem :-D :-D :-D :-D :-D :-D A ty pokuty to je děs..moje šaty maj oceněný na 30t. :-(
Odpovědět
@ivitko_22062013 Já se nechci převlíkat,chci si to užít až do konce..kdy jindy si na sebe svatební šaty vezmu?nikdy!..doufám,že už nikdy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias A zkusila jsi bazárek tady na beremku?Je tam spousta pěknejch šatů za pár korun...
Odpovědět
@ivitko_22062013 koukala jsem,ale podle fotek toho taky moc nepoznáš,a bojím se objednat si nějaké aby mi seděly,víš..jsem smolař :-D máš někde vyfocené oznámení?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias Jooo..tak to přesně vím jaký to je bejt smolař...s tím se potýkám celej život :-D :-D :-D :-D ...nemám ho vyfocený, chtěla jsem po nastávajícím alespoň náhledy abych si to sem mohla dát, ale myslíž, že to dopadlo? :-D :-D :-D Ani náhodou...ale musím si najít chvilku a alespoň to vyfotit...Tu největší parádu nám tam dělá krásnej papír a v náhledu by to nebylo vidět..myslím, že na fotce to bude taky blbě vidět....
Odpovědět
@ivitko_22062013 jasně,že nedopadlo..když jsme u toho..ten můj si zase myslí,že je na vše dost času,o něčem se zmíním a slyším..je to až za 7 měsíců,času dost..proto jsem se rozhodla teď nic nedělat,užít si svátky a po novém roce se do toho vrhnout..ale není den,abych nad něčím nepřemýšlela :-D chci to mít dokonalý jako každá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias Taky na to pořád myslím a vymýšlím, co ještě udělat a neudělat, naštěstí ten můj je spokojenej a je rád, že mám "projekt" a nepřemýšlím nad tím , že nám to vázne s pozemkem na barák :-D :-D :-D :-D :-D ..ale jinak, se vším pomáhá, vše spolu probíráme, na to si nemůžu stěžovat, všeho se účastní 100%..jsem za to moc ráda.
Odpovědět
@ivitko_22062013 tak to máš fakt kliku :-) to já jsem zvědavá jak se k tomu bude stavět za pár měsíců,jestli mi taky bude říkat,ještě 2 měsíce-času dost :-D ty už máš zamluvený květiny a dort? a oznámení budete dávat kdy asi?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias Tak nejbližší rodině ho postupně dáváme už teď..ale myslím, že s tím ofiko vyběhnem nějak v půli ledna..Musíme totiž všechny obvolat a dohodnout nocleh, kdo v pokojích, kdo ve stanech a jak a kde a potom budem teprv posílat.Květiny mám objednaný od Lejky..budu mít brožovou kytičku, mám jí v albu, jen bude fialková a ne zlatá(taky kytky pro maminky, svědkyni a družičku a pro ženicha..vše bude od Lejky)..alespoň nám kytičky neuvadnou a budu se sní moct těšit do důchodu..:-) A dort, ten upečem s mamkou samy, taky ho mám v albu..mrkni se ;-)
Odpovědět
@ivitko_22062013 koukala jsem je supráckej :-) takhle brzo jo?já jsem myslela,že se to vozí s koláčkama třeba měsíc před svatbou..
Odpovědět
Profilova fotka
Ano vozí se to s výslužkama..ale my výslužky rozvážet nebudem.Svatebčani si vše vezmou při odjezdu se svatby..pokud něco zbyde...neřešíme to a hlavně, budeme tam mít hodně kamarádů a většina z nich budou motorkáři, kteří nás přijedou vyprovodit na svých miláčcích a jsou z celé republiky..už se vidím, jak vezu třeba do Liberce koláčky a oznámko :-D :-D :-D Tak proto..cesta nejmenšího odporu... ;-)
Odpovědět
@ivitko_22062013 tak to jo, to je taky dobrej nápad,máš to dost promyšlený..já jen koukám a hledám inspiraci zatím..něco málo vím,ale je to zatím fakt jen menšina než máš ty
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt?No těší mě, že to píšeš...hodně nad tím přemýšlím...Heleď vem to postupně, jednu věc po druhý, místo a termín jistej už máte, teď bych vymyslela program, třeba jestli chceš kapelu, nebo ne, nebo DJ..a určitě už bych to zařizovala..já totiž sháněla kapelu už v září a za boha nikdo neměl 22.6.2013 čas..obvolala jsem jich asi 10.Na to bych se zaměřila první.Co prstýnky..máte?
Odpovědět
@ivitko_22062013 fakt :-) Prstýnky nemáme,jen jsem koukala zatím a kapela?taky nemáme,představu jo,ale je hrozně drahá a to se rozhodujeme ještě.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Tak jsem zpět ;-) ;-) Já chci oznámka dávat v březnu ( pokud je do té doby vyrobím :-D :-D :-D :-D ) a k tomu výslužku podle toho jak Janinka (tchýně) bude mít napečíno, ale je to holka šikovná, tak na výslužku připraví :-D :-D . No a co zbyde, to také hosté dostanou :-D :-D V šatech chci být také co nejdéle, nejlépe až do svatební noci (rána ?)..prostě sexu,no :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?