Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Kujuuu, všimla jsem si až ted :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Taktéž...všecko nejlepčííííí :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Kujuuuuu :-)
Odpovědět
@sweetest @chris_n @ivitko_22062013 No holkýýýýýý,, kde se flákááááte??? mě je po vas tak smutnooooooooooooooo :-(( Já dnes zubař, au aůůůůůůůůůůůůůůůů, příští tyden zas :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Nemám náladu....hledám vše na svatbu znovu, už i květinářku ]-( Mám fakt to sto chutí zrušit ;-(
Odpovědět
@sweetest Co??? i květinářku??? sakra drahá, co to tam vyvádíte????????????????
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Když čert sere, tak na jednu hromadu!!!...to neznáš? ;-) Jj, květinářku, bo mi nemá kdo dovézt kytky...brácha je nepoveze,neb nejede svým autem a do toho, kterým pojedou se kytky už nevejdou. Tak ruším Elišku a musím najít někoho z Jaroměře nebo HK. Na druhou stranu je kytka to nejmenší ;-) Spíš mě sere to místo na hostinu....dnes už jsme tak kapitulovali, že bereme i fotbal.hřiště,když tam bude volno :-D :-D Je to prostě opruz...musím být ted v Ber. a do Jaroměře až příští pátek, tak jsem docela na dně (chvilkama)...asik to vidím na lahvinku bílého už ted :-N
Odpovědět
@sweetest A co to motorkářské místo? to vyhořelo?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Asi ano...to je dlouhé vyprávění :-( To až se uvidíme.... Nic mě nabaví...ted mě děsí, že když seženeme nějakou budovu kdo, jak a čím to tam alespon trochu nazdobí ? catering máme, to je v poho. Když vidím jak tady holky mají výzdobu, nebo měly vyzdobené tělocvičny,různé sály..co jim to dalo práce a já nemám nic, nic neumím :-( :-( :-( :-( je mi do breku
Odpovědět
@sweetest jaj, ach jo.... :-(((( když se sere, tak se sere... má špravdu :-((((( Beru, snad nemuže být pořád zle, určitě se něco najde... Tak ráda bych ti pomohla.. ale je to tak daleko, že nevím vlastně ani jak :-((( Tak na Tebe aspon budu myset, at to zvládnete.... snad se ještě podaří vše vyřešit... A co to místo na obřad?
Odpovědět
.
Odpovědět
@sweetest Aha, tak kaorát jsem o tom místu - lese, četla :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 Mooožná tady http://foto.mapy.cz/197349-Pamatnik-u...
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Krásné je to tady http://foto.mapy.cz/234381-rybnicek-u... ,ale to je soukromé :-(
Odpovědět
@sweetest No ty jo, to jsou krásná místečka.. jak jsi na ně došla?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Čuměla jsem do mapy :-D Tak asik ta zvonice, bo k rybníčku nás nepustí :-) Ta zvonice je super, na té fotce dost zarostlé...tak to zatím není :-D Tak uvidíme.....
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Tak ted ještě sehnat to místo na grilovačku a je to :-D Jo a víno je fakt dobré ;-)
Odpovědět
@sweetest sakrááááá, mě už vyschly zásoby, ulej tetááááá :-D
Odpovědět
@sweetest @ivitko_22062013 @chris Jupíííí dnes jsem dostala mail, že už nám dali na poštu prstýnky... :-)) tak první věc co bude odškrtlá :-) Ještě sehnat oblek, košili, boty, svatební šaty, domluvit raut a budu spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Se máš ;-) Tak držím palce ať to vyjde.....My stále nic :-(
Odpovědět
@sweetest Bobku co nového? Už máš vše ošéfované?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ahojky. Bohužel, stále nic :-( Jen to místo obřadu.....moožná dnes. Tom se jel zeptat na 3 místa..uvidíme ;-) Dám vědět jak to dopadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @silver2501 Holkyyy...to mě teda sejří, co tu čtu...my zatím vše OK..ale taky to čekám, že se to někde sesype....Jsem teď nemocná, ale musím chodit do práce, tak trpím jak pes..nejraději bych si lehla...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ja mám od včerejška bolavý žaludek a je mi děsně. Dneska teda o něco líp, ale je to pruda :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Cos jedla?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 asi nám to počítala řeřicha :-D
Odpovědět
@chris_n @ivitko_22062013 @sweetest Jupííí, máme oblek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jupííí, svítí sluníčko :-) Mám radost, drahá :* Líbám i dvojky!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest a co ty drahá?
Odpovědět
@sweetest A vy nějaský posun?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?