Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 yes :-D musím si najít důvod k chlastu ne? :D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jééé mě to nejdéééé..jsem na cigareťáku totiž a stahuje to strááášně hlemejžďsky...Brácha něco tvořil u sebe a teď nám nejde wifi...Přijede až v patek...škoda.. Zkusím to pustit zítra, až mě drahý pustí na velkej komp.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jasný, mám stejnej názor..... @chris_n ..klíííd...klíííd...nenervuj se tolik.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ja se nenervuju, chlastám :-D jiínak to je po stopách xapatánu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Joo..to jsem četla..a něco mě to říká, ale za boha si nevzpomenu..musela bych vidět tu znělku sakryš...Jsem sklerotická.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Dej si pořádně do nosu i za mě :-D Já byla nakulená minulej tejden, nebo kdy, tak jsme docela ráda, že to dnes padne na někoho jinýho :-D :-D :-D
Odpovědět
@ivitko_22062013 @chris_n Twl, mě se odpařilo nějakou záhadou za tři dny litr dobrého tramínu sakra :-D suším hubu a vy mi tu děláte chutě :-S ]-( =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 už moc nemame, dopíjím druhou sklenku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 to dám sedmičku někdy sama za večer :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jéé Tramínek..to je taky moje slabost....Taky bych si něco dala.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n @silver2501 Blaženy..neštvěte mě..pojďte se bavit o něčem jiném..nechci otevírat lahev :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 hehe, tak co třeba ooooo DPH čku :-d za dva dny :-o :-o :-o :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n Fuj ale...To je sprostý slovo ne? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 jo :-D a zítra v něm budu celý den a čtvrtek asi taky :-D Zaváděli jsme si novou verzi softwaru, tak to bude premiéra :-) jsem nejen konzultant, ale taky firemní účetní :-)
Odpovědět
@chris_n sedmičku za večer? no twl :-D no ale já jsem zodpovědná matka, chňápej :-D já musím, pomalu, opatrně, ale jistě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n wow..To Ti nepřeju..ještě že já jsem po maturitě všecko z účetnictví zapomněla... Holčiny, celý mi to tu padá..interfernet mě dnes nějak nechce fungovat..Jdu spat. Mějte se a zítra čus. 8-)
Odpovědět
@chris_n účetní, DPH, fůůůůj, co to je za sprosté slova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 jo v patek nebo sobotu. Druhej den ležím, co to jde. A u tchánovců je to tak litříček a kousek, za večer...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 pááááá, dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 haloooooo
Odpovědět
@chris_n sakra žehlila jsem a nějak mě to chytlo :-D))) ale už jsem zpět broukůůůů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 žehlit, co to jeeeeee?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ja asi budu muset jít spát... jsem ovíněna :-D
Odpovědět
@chris_n Brůůůůů noc :-* Já ještě hážu po dětech věci na bazarek, takže ještě se tu pozdržím.. nebo mám Vam je holky nechat??? :-D)) a vše 2x dvojčecí???? Kdo by měl zájem???????? :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 neříkej dvakrát, děsím se dvojčat... v rodině jsou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Přeci jáááá :-D :-D Už se na Vás zase těšíme....škoda, že je to v týdnu, mohli jsme dát grilík ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest nazdááár, co kniha? už čteš?
Odpovědět
@sweetest Grilík mužem dát kdykoliv, to není problém.. grilujem tu hromadně před barákem, ale gril nemáme :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Ahooj.. Co říkáš na ten náš dopísek?Některé Tvé věci jsem tam nechala...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Určitě i s bříškem to půjde :) Já mám totiž tu výhodu, že mám svědkyni ségru, takže ji vždycky něco naporučím a ona to prostě pro mě musí udělat :-D Ale ji to i baví. Už se moc těším až si zde vzájemně prohlídneme fotečky. Dneska nám dorazilo svatební oznámení, tak su jakási zase víc natěšená. Holky a kdy se tak rozesílají a rozvážejí svat. oznámení? Tak měsíc dopředu? Děkuji za radu. Užívejte krásnýho dne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?