Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Ale joo..bazar by mi nevadil..ale mám hroznou ploutev..40, někdy 41..to se blbě shání.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ještě, že mám malou nožku 36-37 :D :D , ale mrkni tam, určo tam nějaké budou a já když tam koukala, tak byly samé velké malých čísel výběr nic moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest To jo..ale když má člověk představu..tak trefit se do ní dá zabrat.. :-D :-D Mám poptanejch pár inzerátů..tak uvidíme.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Jj, to chápu. max. budeš muset z představy trošku slevit ;-) A kde že se to berete? Asi už jsi to tady asi psala,ale teď nějak nwm :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No to je jasný..ještě spolíhám na plesovou sezonu..a obchody..uvidím..botky přes net se mi moc nepozdávaj právě... Svatbu máme V Červené Řečici..ve Skalové Mlýně.., je to kousek za Pelhřimovem..Nádherný klidný místo u řeky...no pohádka...Obřad bude na louce..v případě nepřízně počasí náhradní plán je..ale doufám, že bude pěkně..Proto jsme vybrali červen, hlavně kvůli stálosti počasí...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Tak to já také doufám, že bude nááádherně, také máme obřad venku v přírodě ;-) a bude tam i oslava a pak tam přespíme (pokud tedy půjdeme spát :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Máme to stejně..vše na jednom místě, včetně spaní pro nejbližší rodinu a přátele...Taky bych nejradši nešla spát, ale jak se znám..jsem "gumová" už v devět večer.. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Neboj, on ti ten den naleje do těla adrenalin a vydržíš víc než jindy ;-) :-D
Odpovědět
@ivitko_22062013 Inspirace pro obřad venku v přírodě.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Tak svatební šaty dnes dorazily...uáááá, já měla radost jako malá holka. Drahému jsem dala za úkol svat.noviny, naposílala odkazy,doporučení apod. a dnes mi psal, že si udělal už malý nástřel a že ho to bude nakonec i bavit (ze začátku se cukal :-D ). Ptal se jak jsem na tom s oznámkama...neměla jsem odvahu říct, že zatím v p*deli ;-( Sakra!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Drž se..něco určitě vymyslíš...Drž se hesla"méně je někdy více" a určitě budou nádherný..v jednoduchosti je krása.. ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Děkuji :-) Už mám něco vymyšleného a v út na to vletím :-D Udělám oznámka a mám hotovo..můžu se až do jara poflakovat :-D :-D ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sweetest No s tím poflakováním nevím nevím..ono se vždycky něco najde..já si to taky říkám a pak ještě udělat tohle a pak támhleto...Furt něco vymejšlím..ale zatím není kdy se pustit do realizace :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 No ono to nebude poflakování v pravém slova smyslu :-D Spíš sem myslela, že nemusím na nic kvaltovat a vše v poho...do nejdůležitější mám hotovo a na zbytek je čas ;-) Můžu se v klidu vrhnout na vánoce :-p Dopadne vše jak jsme se vysnily, jsem o tom přesvědčená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Snad..ale na Vánoce prdím, ty letos ruším :-D S mamkou akorát budem zkoušet svatební cukroví místo vánočního(to budou chlapi čučet co jim to na vánoce dáváme :-D ), budem si péct samy...vím, že bych neměla se do pečení zapojovat, ale nadá mi to...přece to nenechám na holkách ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Vánoční ani svatební nepeču, o to se postará budoucí tchýně :-D Nemám se prý starat ;-) Takže si je budu v klidu užívat :-p Se těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Jéé..tak to já zas joo....baví mě to ..budem s mamkou samy dělat i svatební dort... ;-) ;-) ;-) Moje budoucí tchyně taky něco napeče, nebo objedná, ještě uvíme jak se jí bude chtít, ale moc toho dělat nebudem, bude teplo, tak aby nám to uplně neteklo...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 U nás toho také nebude moc...koláčky a kremrolky, 1 větší hlavní dort a pak 3 malé...jen na chuť. Bude hlavně masooooo :-D :-D :-D Máš výhodu té mamky...já jsem tu na vše sama. Drahý a jeho rodina je 165 km daleko a moje mamka také bydlí jinde a ještě je dost zaměstnaná, takže tohle po ní nemohu chtít. Tudíž jsem ráda, že se budoucí tchýně nabídla ...však se na to těší jak malá holka ;-) ;-)
Odpovědět
ahoj všem budoucím nevěstám :o) také máme tento datum a zařízený máme jen matriku s místem obřadu..
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest No výhodu..jak se to vezme..to je ale na jinou diskuzi :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias Ahoj..vítám Tě :-D Já myslím, že máš ještě nějakej čas...ale už bych radši pomalu začala :-)
Odpovědět
Děkuji :-) Chci si užít vánoce a po novém roce se do toho vrhnu :-D Včera jsem jela do Prahy se podívat na šaty,je to hrozný rozhodování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 :-D :-D :-D Tak hlavně, že jste v poho. Já furt dumám nad těmi oznámky....jestli tak, nebo tak. No hlava jak štoudev :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias Vítej ;-) Konečně někdo další :-D :-D :-D , že Ivitko? A třeba bude konečně nějaká pořádná konverzace :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias Není to tak hrozný..já se zamilovala do prvních a u těch jsem zůstala..jiné jsem vidět ani nechtěla:-) @sweetest : ..hmmm?.co je dneska za den?Neměla jsi začít už včééra?.. :-D :-D :-D :-D Máš to v náhledech?Nechceš poradit? @sweetest No někdo to tady musí zachránit ne? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Nerýpej..ano :-D :-D :-D :-D :-D Dělám co můžu, každý není šikovný na ruce...já jsem holt střevo :-p Nemám ti v náhledu a ani nwm zda to sem dám, chlubit se vlastním neumem..nwm nwm. Však to je jedině dobře, že to tu někdo zachrání :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky,zajímalo by mě co si všechno děláte sami doma? taky nejsem moc zručná,ale nějakou svoji výrobu bych chtěla mít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest ..jsem si nemohla pomoct :-D :-D :-D ..promiň :-D :-D :-D ...Zkoušela jsi projet třeba inspirace tady na beremku?..oznámení tu jsou...Třeba se Ti něco zalíbí...Máš alespoň představu?
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Ivitko má pravdu...já projela net, vybrala a koupila. měla jsem představu s barevnou kombinací červené či fialové. Tak má s červenou a byla to láska na první pohled ;-) Takže dej na sebe, na své srdce...jako u chlapa, musí tam být "něco" :-) Plkám, já vím,ale není mi moc dobře dnes, tak se snažím takhle rozptýlit.
Odpovědět
@ivitko_22062013 já jich měla na sobě už docela dost,ale pořád to není ono,hledám celokrajkový a španělský závoj a není to zrovna moc jednoduchý něco takovýho sehnat a když jo,tak stojí třeba 25-30 tisíc..a to je dost..(šaty si chci koupit,ne půjčit)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?