Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Já jsem hodně zvědavá...nebo to možná jen lupnu sem v jpg.Snad se Vám to bude líbit.Jen ještě musím opravit pár chyb, na které jsem přišla včera veče a už se mi nechtělo... :-) Moje mamka se u některých částí rozplakala, a to viděla jen předběžnej návrh...@sweetest rozbrečelas mojí mámu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@ivitko_22062013 teda jsem an to napnutá čím dál víc :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Večer to sem šoupnu, pokud zase nezapomenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsme se rozhodli do toho též "praštit" 22.6. 2013. Na přípravy máme už jen 2 měsíce a celou svatbu jsme vymysleli teprve před 14 dny 8-) Ještěže jsem zde šmejdila už půl roku dopředu a určitou představu si vytvořila. Ovšem žádná sranda chtít svatbu ve fuchsiové barvičce a vše sladit. Chjo. Dnes mně došel balík dekorací atd... úúúplně jiná růžová. Sice jsou to starosti a fůůůůra zařizování, ale bude to stát za to a věřím, že si ten náš den všechny užijeme.
Odpovědět
Profilova fotka
@jannyu Ahoj a vítej mezi námi.Moc gratuluji k výběru datumu a tudíš i k výběru vlákna...Jsme tu samé supr holky :-D :-D :-D My ladíme svatbu do fialkové..bohužel já nešmejdila a fialovou miluju..no a když jsem měla polovinu věcí vymyšlených a koupenou část dekorací, tak jsem začala šmejdit a zjistila, že fialková je hooodně v kurzu(řekla bych až moc)..Ale je mi to fuk 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
@jannyu Ahoj, krásné datum :-D))) Jinak my ji budeme mít stříbrnou a na focení budou barvičky fuchsie :-) Sehnala jsem super botky, svetřík, letní kozačky, super brýle a příťovi kravatku :-) Vše to využiju pak běžně k nošení :-) Moc se mi fuchsia barvička už od loňska líbí :-) Jinak my termín vím eod ledna a zatím nic moc nemáme.. a hlavně, nemám šaty a ženich oblek, to je pro nás oříšek :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
tak a já se jdu asi zastřelit!
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Co je?Co se stalo?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @chris_n @sweetest Tak holky..zkuste to pročíst..nám se to líbí..jste první komu to ukazuju už hotové...
Odpovědět
@ivitko_22062013 Jedním slovem SUPER !!!! Krásně napsané a sepsané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jééžiš..děkuju moc...úplně jsem se fakt bála, co mi řeknete.Nevím jestli to není moc..jak bych to řekla..prostě moc všeho co chceme... Jo na konci je chybička chybí tam písmenko ve slovu, ale to ještě opravíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Fialová je super, byla to má první volba (před půl rokem, když jsem jen tak pokukovala;). V této barvičce je hodně možností. Určitě budete mít nááádhernou hostinu, výzdobu a doplňky. Dá se krásně sladit. Je jemná jako zelenkavá. Hold já jsem si vybrala tmavší růžovou, tak trošku bojuju. Držím pěstičky, ať se všecinko vydaří tak, jak má x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 Jo, to je super nápad, ty věcičky určitě unosíš. Já už nemám moc sílu hledat, jelikož mě nevolnosti v 9.týdnu těhotenství malinko brzdí ;) Fuchsiová sluší všem 8-) Mimochodem šatů je všude plno a čím víc člověk hledá, tím víc neví který (mám takový pocit). Já si nakonec koupila i přítel si koupil oblek. Ovšem fuchsiovou regatu sehnat nemůžu, já blbec tady měla možnost ji koupit v lednu a teď už su nahraná, jelikož jsem si říkala, na co mně asi tak v tom lednu bude..... :-N Tak jsem objednala sytě růžovou a podlé té bude všecko laděný. Už jsem byla zoufalá ;) A teď jsem zjistila, že ke svatebnímu stolu se nám vleze 46 hostů a my máme napočítaných 54 :D To jen pro povzbuzení ;) Tak ať se Ti daří lépe!!
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 to máte na rozdání s pozvánkama? Nebo na kdy? Já myslela, že se noviny dávají až na oslavě. JInak je to pěkné :-) Jo a náš problém... nevyšel nám odhad, takže jsem zvědavá, jak budeme financovat. Můžeme doufat, že nam vyjde banka vstříc nebo jít k jiné bance pro nový odhad a celé nanovo :-(
Odpovědět
@jannyu A mě se zda, že jsem tu nedavno regatu a kapesník fuchsia viděla! mrkni na bazarek :-) K šatům ano, jsou všude, ale já chci stříbrné.. a jelikož nemám kde dát dvojčata na objet salony, tak asi pro mě bude lepší si nechat ušít. Jenže, švadlena se zatím neozvala, objednávala látku a už je to měsíc.. takže musím asík za ni zajít a zkusit to popohnat :-)) Oblek, to bude taky špekovaka, příťa má přes ramena vel 56, přes břicho by mu stačil 52 a délku na 192 cm, oříííšek :-( To budete mít docel adost lidí :-) @chris_n ajajaj, znovu na novo?? by mě piclo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Nene..pozvánky už jsou rozdané..teda většina..toto budeme rozesílaat mailem, nebo osobně a budou také k dispozici na místě.Chtěli jsme to nějak vyřešit a toto se nám zdál nejlepší způsob jak všem říct co a jak. K tomu odhadu..to je na pytel..držím pěsti a přeju hodně sil...Taky nás to čeká....
Odpovědět
Profilova fotka
@jannyu Děkuju..jsem opravdu zvědavá, jak se všechno podaří..už jsem z toho nervozní... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Budeš krásná v té stříbrné...jako popelka...
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 no, prý by nám banka měla půjčit rozumně. Tak uvidíme, co se vyklube :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 vám taky hodně štěstí :-) my máme na tyhle info blog :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Na bazárku su každej den. Teď je tam jedna regata nová, už jsem na ni psala, ale zároveň i dnes koupila 3x dráž z netu, tak su zvědavá co dojde. Jaj, tak to máš doslova oříšek, jak se šatama, tak i s oblekem ;) Ale všecinko se zmákne. Já tady řeším nějaký nevolnosti...Nevím, co bych dělala s dvojčátkama - taky žádná sranda připravovat svatbu. Klobouk dolů :-) No nejradši bych ten seznam hostů protřídila, ale nějak to nejde. Uvidíme, ještě máme 2 měsíce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Myslím, že každá nevěsta je nervózní. Důležitý je mít kolem sebe ochotný a spolehlivý lidi. Hlavně svědky a rodiče. Na ty já hodně spoléhám 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No já myslím, že budeme v kontaktu i po svatbách, tak budeš určitě vědět, jak jsme dopadli my...Snad bude stavební parcela pro hypo stačit...uvidíme...
Odpovědět
@ivitko_22062013 heh, že Popelka :-D no abych vůbec nějaké šaty měla! začínám být lehce nervozní ..:-( @jannyu Jééé a zapomněla jsem pogratulovat k mimískovi... :-) Snad nevolnosti už odezní do svatby :-) Jinak nám už asi 6 lidí odřeklo, takže se nám to pěkně změnšuje :-D))))
Odpovědět
@jannyu Jo a sháním fuchsia ponožky pro drahouše na focení, klidně i dámské či pruhované, kdyby jsi náhodou někde potkala nebo měla tip :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jannyu No to jo...Naši to moc nežerou, tak děláme všecko sami a svědkové?Moje svědkyně je v šestým měsíci v červnu bude mít měsíc před porodem, tak bude mít starosti spíš sama se sebou.A Ríšův svědek určo pomůže, ale je to chlap prostě...takže si budu všecko hlídat asi sama..nevím ještě...
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Děkuji moc x-) Tento týden už je líp, taže snad to bude o.k. Sakryš, to bychom potřebovali ;) Samozřejmě by mě mrzelo, kdyby se k nám nedostal na svatbu někdo, koho si tam moc přeju, ale musím uznat, že někteří by mně nevadili ;))))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Chápu..ale normálně na švadlenku zatlač...Tak jí zavolej, nebo tam zajdi... Jéé a já mám pro Rišu fialkové fusekle..sehnala jsem v CÁčku...Úplnou náhodou..neváhala jsem a koupila je už na podzim.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Mimochodem na fuchsiový ponožky jsem ještě nenarazila. Ale výýýýýbornej nápad. Budu pátrat s Tebou 8-)
Odpovědět
@jannyu No u nás je to hlavně o sporech v rodině příti.. jsou jak malé děcka.. ale já nikoho nenutím, pozvali jsme je, budem rádi, když dojdou.. Nedojdou - Váš problém :-( Ikdyž mě to teda mrzí, ale co už no :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?