Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@chris_n jj souhlas... :-) chtěla jsem to jinak, ale nechtělo mi držet lepislo s těma swarov. perlama.. budu to muset nějak ještě jinak vykoumat asík :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 sorry usnula jsem u batmana, kdyz jsem se tulila k drahemu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Mě se celkem líbí..ale víc bych ho nazdobila..jsem staraka :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, hodne dlouho jsem tu nebyla. Po 2 tydenni dovolene se toho v praci nahromadilo nejak moc a nic jsem nestihala. Ale vcera mi prisly saticky na ceskou svatbu a to me vratilo zpet do modu planovani :-)))). Jak jste na tom s pripravami?
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk ahooooj, uka fotku šatiček na českou svatbu :-) My jsme stále spíš v módu bydlení :-) ale už i příípravy na svatbu se začínají hýbat. Jsem ráda, že jsem některé věci zařídila už dřív :)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Vlozim je tam zase jen pro me pratele, ju? A bydleni jde porad tou dobrou cestou?
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk dneska bude verdikt odhadu :-) tak uvidíme :-) a v srpnu bychom se snad měli stěhovat :) takže můžeme vymyslet tu grilovačku.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Budu drzet pesticky, aby vse dobre dopadlo. Pak dej urcite vedet. No a nebo muzete nekdy v kvetnu prijet k nam. Mista na prespani tam mame dost a pocasi si myslim ze uz by mohlo byt krasne.
Odpovědět
Profilova fotka
@eevviikk dobrý nápad, navrhnu to doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Urcite navrhni a pak se muzeme domluvit ;-)
Odpovědět
@chris_n chris_n @silver2501 sorry usnula jsem u batmana, kdyz jsem se tulila k drahemu. emoticon tak to jooo, tak to odpuštěno hih :-D)))
Odpovědět
@ivitko_22062013 Jsou to oba prvky co budou ve svat. květina, zas jsem to nechtěla ňáák moooc přeplácat.. a kdo ví, zda vůbec nějaký hřeben použiju no :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@eevviikk Ahoooj, hned tě jdu zašmírovat do alba na ty šatky :-)
Odpovědět
@chris_n @ivitko_22062013 @sweetest Moje drahé drahuše, jak tady uvidím v řadě opět mou debilní ikonku a Vy nikde, tak si Vás najdu, to mi věřte!!! a bude mazéééééééééééééééééééééc :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 tadyyyyyyy, variiim
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n @silver2501 @ivitko_22062013 Zdravím po rozlučkovo-narozeninovém víkendu. Bylo to výborné, zábavy kopec až do 4 do rána ;-) Prostě tihle lidé + 20 dalších a bude svatba jako řemen. To bude ale rupec :-D :-D :-D Uuuuff...ani by mi nevadilo být těhu, nebo to bude fakt mazec...včera jsme ještě všichni poléhavali na slunci, popíjeli,kouřili a tlemili s ejako idioti. No prostě dva dny zábavy :-D :-p Do Berouna přejíždíme s Tomem zítra, tak snad bude časík se tu zjevit ;-) Teď jen na chvilku než se nají, pak jdeme ven...na zahradu :-D :-D
Odpovědět
@chris_n co děláš dobréhoM??? jako takhle romatnická večeře při pondělku?? dobrýýý :-) @sweetest super, takuž to máte vyzkoušené na nečisto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Yes...generálka klapla na jedničku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 http://recepty.vareni.cz/vegetariansk... mňamka je to
Odpovědět
@chris_n to vypadá zajímavě hmmmm.....;)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 hele a ta nápln je dobrá i samotná, Honza mi to tu užíral. Nevěřila jsem, že kombinace rýže a tvarohu může být tak dobrá :-) Na slano
Odpovědět
@chris_n Teda když to tak chválíš, to budu muset někdy vyzkoušet... mám uloženo ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ;-) už se na to zítra těším :-) dáme si každej dvě... já asi samotné a Jeník s chlebíčkem. Už se mi nechtělo patlat s bramborem :-)
Odpovědět
@chris_n já že je to k večeři ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 neee, k večeři byl chleba :-) Na večeři většinou nevařím. Spíš udělám salát nebo tak :-)
Odpovědět
@chris_n no ale i tak si skvělá kuchařinka.. to já moc nemusím vařit.. moc mě to neba :( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 me zase neba pececeni. takže se u nas nepece.
Odpovědět
@chris_n no mě pečení taky ne... já nejraději, když někdo vaří a peče a já degustuji a pak jím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @silver2501 @chris_n Ahoooj holky...Vím, že Vás teď zanedbávám.Dnes dorazím naše svatební noviny..tak je pak šupnu do alba, abyste se mohly pokochat...Inspirovala mě @sweetest Jsem zvědavá co mi na to povíte.:-)
Odpovědět
@ivitko_22062013 už se těším :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?