Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest No nutné nejsou, ale mám je k šatům zapůjčené zadara, tak i kdybych se do nich měla nasoukat v neděli ráno...Šaty mám půjčené, ale chci si je také užít to jo..
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 seeeeeeru na popuonocky. mam v zaloze cerveny letni saty, kdyby neco. ty mam doma.mna co vyhazovat penizky. nebo pak mam jeste tyhle saty https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.ne...
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No joo..když budou zada..to je tam mám nechat?To ne..jsem přece Češka ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 a co kdyz je znicis? ;-) ale klido si je pujc
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jinak já mám jen s takovýmhle výstřihem a černé..to by asi nebylo ono...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Tak v tom případě vyber ty v kterých se budeš v neděli během dne cítit pohodlně....bo v ne dopolko bych uvažovala max. pohodlných spodkách, triku a černých brýlích :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 po pulnoci je to sumak. svagrova mela po pulnoci tmave plesove modre
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest ja asik o kyblu :-aD
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To ne...to si ani nechci připouštět, že bych je zničila...nejsi takovej pařmen, co spí na trávě u ohně :-D :-D :-D Kdyžtak zaúkoluju lidi okolo aby mě pohlídali a "svlíkli" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Pěkný kozy ;-) ;-) , tedy brož na krku jsem chtěla říct :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n :-D :-D :-D :-D Tak to jsem zvědavá jak dopadnu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To samozřejmě také...proto ty pohodlné spodky a triko :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivitko_22062013 :-D :-D :-D tak 9ak jedine svatebni a pak teplaky
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest wiď???...Taky si myslím...tahle fotka nám visí na chodbičce na záchod..Ríša je vždycky šťastnéé když se vrací do postele :-D :-D :-D :-D Jinak fotil muj budoucí muž..má talent co?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n @sweetest Holky třeba to tak dopadne, já nevím, ale láká mě pocit mít dvoje, když mám zaplacený jen jedny....nějak to v sobě nemůžu udusat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 A já bych řekla, že větší když jde na to wc ;-) :-D :-D :-D Ale jinak moooc krásná, šikulka Ríša.....to bude v září srazík, se těšíííííííííííííím !!!!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest a jak to vlastne vypada? se musim A. zeptat na to ubytko
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Nooojoo,nejsi ty marnivá ženská? :-D :-D :-D Tak si je puč, max. je nevyužiješ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest To jo..já ale nesnáším, když do mě žduchá a já už skoro spím :-D :-D :-D :-D :-D Holky a víte něco kolem toho ubytování?Já se taky strašně těším, budu spát klidně ve stanu, ale jen aby něco bylo...
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Nwm, my tam jedem stopro...asik svatební cesta :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Jooo..děkuju..jsi mi hned zvedla náladu..pučím si je :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 musime se zeptat @silver2105
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak já ještě zítra zkusí šťouchnout do Silver, jestli něco má, a kdyžtak pro nás něco seženu jo?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jéé dobrý..obě jsme myslely na stenou věc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 oki ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 To jsem ráda, že jsem zase pomohla ;-) :-D @chris_n Jinak ohledně ubytka vám se dávala @silver2105 odkazy,děvenky ;-) Tak není důvod štouchat, jen zapátrat v paměti :-D :-D :-D Měly jste si vybrat...
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest faaaakt? jsem asi přehlídla. sakra!
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Joo..to je dobrý...když já nevím, co jsem měla včera k obědu.To víš, nikdo není dokonalej. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 @chris_n ...tak to je potom s váma těžké...jedna slepá a druhá s tím němcem v hlavě :-D :-D :-D Tedy vy jste ale dvojka !!! :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?