Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @chris_n @sweetest Hoolky..já musím makat :-| :-| ....Budete tu večer?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ahoooj :-) Jistě, že tu budu...Tomík jede na východ a budu týden slaměná čekatelka na svatební den :-D :-p Tak přijď ;-)
Odpovědět
@ivitko_22062013 Určitě :-) dyk to je jasné, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 uvidím, cca půl desátá možná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @silver2501 ok..tak já nakouknu, když mi to vyjde, ale dneska by snad mělo. @chris_n půl desátá....To už obvykle chrním 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @chris_n @silver2501 Nazdar kočky..jste tu?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Já joooooo :-D Hele...tím jak jsi dala Líbí se na můj článek zase hodláš rozvířit vody beremka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Proooč? Mám si to pod tím přečíst?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Ty jsi to nečetla? :-D :-D :-D :-D Dobře Ty!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Už jo... :-D :-D :-D ..Tak já nepotřebuju číst ostatní, abych si udělala názor..Hned jsem Ti psala jakk se mi to líbí.. A píšu to zas..Fakt supr nápad..my budem rozesílat mailem něco podobného.A nepřijde mi to agresivní, nepřijdeš mi jako generál... Konečně něco bez tisíce mašlí a holubic :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@ivitko_22062013 Ahoj beru, já to těžce celý večer proúčtovala :-( zítra to musím mít a tak jsem celý večer stravila nad nezáživnýma věcma grrrrrrrrrrrr :-(( @sweetest Co mi zas uniklo???? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@silver2501 Nepřišla jsi o nic...@ivitko_22062013 si jen kopčila můj článek a dala, že se jí Líbí...tak jsem se jen divila zda chce vířit vody brms ;-) Toť všeeeeeeeeeee :-D :-p
Odpovědět
@sweetest Ahááááááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ty jo tak jsem to včera po nehtech neskutečně zatáhla a i dneska jsem furt ještě unavená :-( @sweetest už si začala číst? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ahojky, ještě ne,mám tu malinký dluh na jedné knize,tak jí dotáhnu a letím na tu eroťárnu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tak to jsem na tebe pak zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jsem hotová...naše kameramanka je Richardova bývalá "dobrá" kamarádka...a to jste neviděly....já z ní nebudu fakt..Teď jsem se tak nehorázně vytočila... Můj Ríša je netanečník, jak jsme se už bavily...seděli jsme u ní a domlouvali potřebné a najednou tam začala hopsat a hučet do něj(mimochodem po tom, co jsem řekla, že dáme jen první tanec a pak podle chuti, že jistě spolu neprotančíme večer)A že já budu mít spoustu zájemců, že stejně budu v jednom kole..představte si, že ona na něj začala "legračně" výskat, že s NÍ..to teda tancovat jako bude...Pak mu začla obírat vlasy z mikiny..no já se z ní fakt po.... Budeme mít svatbu od profi kameramana natočenou zadara..ale ona mě totálně vytáčí.Žádná jiná jeho kamarádka mi nevadí, ale tahle sebestředná káča mě totálně ale totálně nas...rá. ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ráda bych vás oslovila ohledně diskutovaného tématu. Na stránkách vznikla možnost založení vlastní skupiny. Obnáší to přehlednější komunikaci, možnost vkládání fotek a jejich třídění apod. Taková skupina nese více zajímavých výhod jako je vlastní pojmenování a určení cílů a specifik skupiny např. lidé se stejnými názory, zájmy nebo společnými zážitky, životními situacemi. V tomto případě může vzniknout skupina např. Svatba 22. června 2013 apod. Zakládající člen a dva další se stávají moderátory skupiny, kteří se starají o dobrou atmosféru a dohlíží na pořádek veškerých aktivit i interních pravidel skupiny (např. příspěvky, které jsou v nesouladu s cíli a pravidly skupiny mohou zablokovat). Skupina může být založena v minimálním počtu tří uživatelů, má vlastní komunikaci a sdílení. Ovšem pro ostatní je tu možnost se kdykoliv do skupiny přidat. Můžete se podívat na přiložený odkaz, kde je více popsáno, jak si založit vlastní skupinu. http://www.beremese.cz/fotoblog/jenny...
Odpovědět
Profilova fotka
@isoldaeva nám je tu dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, jen je tu možnost, diskuze budou nadále :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Hmmm......drž se mého hesla na fotoblogu ze 76 dne do svatby (7.4.) ;-) ;-) :-D :-p
Odpovědět
@sweetest hned musím vyšmírovat co tam bylo v 76-ce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Hi hi..to je dobrý... Necítím se ohrožená, ale leze mi to na nervy
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 To máš jedno, ale použít se dá :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest holky jsem tak ráda, že vám to tady můžu vykecat.... :-| O Richarda se nebojím, ale ona z toho titulu, že se znají už velmi dlouho mi pořád dává tak okolo najevo, že ONA tu byla dřív...zas na druhou stranu..vdávat se budu já ne? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Přesně tak...bere si tebe ;-) No a pokud to nepochopí...pořád " tý krávě,můžeš rozbít hubu" :-D :-D :-D A pokud tě bude ještě něco trápit...vypovídej se, dcero :-) :-p Já jsem tadýýýýýý :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Doufám, že to naše svatební video bude pěkný a nebude to jak ve filmu "Láska nebeská".. :-D :-D :-D :-D Jsi fakt zlatíčko...
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @silver2501 @chris_n Holky v sobotu jdu vybírat popůlnočky...pořád nevím, jestli dlouhé, nebo krátké... poraďte...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 A jsou nutné ? ;-) Já je tedy neřeším...klidně budu hopkat po trávě kolem ohně ve svatebních :-D :-D Chci si je užíííííít !!!! Při první svatbě jsme je svlékla po obědě a už to nebylo ono......proto tentokrát, dokud nepadnu budu v nich a až upadnu, tak také x-) :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?