Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 jasnačka. Ale je pravda, že testerů jsem viděla ttaky dosti. Ale ne vše jde dělat z domova. :(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No jo...moc ráda bych pomohla jinak, ale sama bych lovila na internetu..navíc ve světě jedniček a nul, jsem poněkud ztracena :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 @chris_n jj, programátor nejsem :-| Jak říkám, budu dělat cokoliv, ale chce to práci z domu..když jsem ještě na PN a pak chci být těhu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest hele a nemáš náhodou ve smlouvě i, že nesmíš vykonávat stejnou práci jinde?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To nemám, jen mlčenlivost o firmě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tak to je dobře
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Trochu jsem googlila a nějaké nabídky na práci z domova v okolí Hradce mi to vyhodilo, ale řekla bych, že je tu trochu nebezpečí těch podvodů, co jich je všude plno, chtělo by to něco prověřeného, ale obávám se , že bude třeba riskovat a obejít několik schůzek...
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @ivitko_22062013 @chris_n ...a ještě se mi udělal opar ]-( Asi z těch nervů... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Právě...práce na doma z netu jsou většinou jeden velký podvod. Proto jsem se ptala zda nemá někdo něco prověřeného z vlastní zkušenosti, rodiny či přátel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Jééžiš..opar...ny ty tak trpím..ty náplasti Compeet mi ale celkem pomáhaj..zkus to.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Já mám od alergoložky napsané prášky, tak je jdu pohledat a lupnout je do sebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu zalézt do postele. @sweetest Beru drž se..kdyby kolem mě něco šlo, určitě dám vědět.Jo a to SERDCE bylo ode mne pro lepší náladu. ;-) Pa holky, zejtra asik bude zase slepičárna, tak nevím, jestli nakouknu, ale pokusím se..papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Kujuuuuuuuuuuuuuuuuu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 pačko a dobrou
Odpovědět
@chris_n @sweetest @ivitko_22062013 Achhh, tak jsme se konečněi my na Moravě dočkali slunííííčkááááááá :-) Mě je tak blaze :-D
Odpovědět
@chris_n @sweetest @ivitko_22062013 Zas tu na mě všecííí háží bobek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Co to meleš, drahá?! A kdo s tebou plká asik na fb? Tady je to nuda.....ale jestli ti jsem málo, stačí říct ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest :-p @silver2501 pch vy si na fb soukromnicite a ty nas tu vyhla :-D sis?
Odpovědět
@sweetest Babo, neser !!! :-D já myslela celkově zde.. pak si připadám jak blb, že tu píšu furt jen já :-D)) jak kdybych neměla co na práci :-D))) No musím to tu nějak rozvířit, ne? :-D)) nebo nám to krásné datum a náš chlív tady přejde do zapomnění :-D No ale apson, že ty jsi stále na drátě muck :-*
Odpovědět
@chris_n AAAAA kdopak nám to vystrčil růžky ??? :-D dej Fb a je to.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Neseru, jen se ohrazuji...právo svobodného slova :-D :-D :-D A jinak...pokud chceš něco vířit, je tu spooousta věcí na blozích,tam se můžeš realizovat ;-) Já se dnes bavila celý den :-p A napsala jsem si až do aleluja 8-)
Odpovědět
@sweetest tak tam já raději nechodím páč jak to tu někdo psal, občas je to tu slepičárna a ty malicherné radoby boje... :-D)) na to už mám nějaký věk, abych na to hodila ignor :-D))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jj, slepičárna to je a fáákt obrovská :-D :-D Ale tak člověk zase pokecá i s jinýma, když tady chípl pes ;-) A třeba i něco získá...já dnes třeba perly na krk 8-)
Odpovědět
@sweetest jaké perly, kde? uka! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ty sis mě přidala na fb?
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Je to v albu ;-)
Odpovědět
@chris_n JJ psal ajsem ti i zprávu, josu to 2 srdíčka vajíčka, jako ty mé malé dvě lásky :-) @sweetest no hned jdu čumnout... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já tě chci také na fb :-D :-D A snad už domluvíme to kafe :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 :D mám te :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest IP
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?