Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já právě teď objevila kosmetiku Alcina a totálně jsem se zamilovala po cca dvou týdnech používání mám vlasy o 100% lepší :-) Tak jsem si řekla, že si od nich pořídím i něco na xicht a přesně jak píšeš, už nám neni 20 :-D, tak by to něco chtělo... teď si teda dělám srandu s tím věkem, ale ani nevím jaký typ pleti mám a jaké věci si koupit, tak možná zajdu aspoň na nějaké poradenství :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova já byla u Marry Kay, ale to jsou děsný pálky. Jinak alcinu mi dává nehtařka na ruce :-) Ale to jsou teda taky pálky. No s věkem sice sranda, ale já mám fakt vrásky okolo očí a na čele mám už rýhu od věčnýho krčení čela :-D. Ale zatím si mě chce vzít, tak je to dobrý :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Mně ta alcina tak hrozná nepřišla, šampón a balzám každý za cca 200,- Kolik stojí nějaký krémy netušim, ale možná si to pak taky rozmyslim :-D Tak to já vrásky zatím nemám spíš mi sem tam vyskočí nějakej pupínek a přijde mi, že mám čím dál větší kruhy pod očima.. ale žádost o ruku taky zatím nebyla stažena, takže taky dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova tak to jsi štastné děvče. To záleží opravdu na genech, starání se a hlavně s čím já mám problém, tak je dostatek tekutin a to tý kůži taky neprospívá. No krém na ruce myslím je od Alciny okolo taky asi 190Kč. Schválně na to koukni.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já myslim, že na mě taky brzy dojde :-D O dostatku tekutin mi radsi ani nerikej, ja jsem každej den v mínusu, protože když jsem v práci tak za celej den vypiju tak maximálně jedno kafe a v práci jsem 5 dní v týdnu, takže super :-p To musim taky zařadit do péče o sebe :-D Jj kouknu, jen mám problém, že vůbec nesnesu krémy, vadí mi jak jsem mastná, takže na dovolený se jeden den přemůžu a pak se spálim :-D Takže to bude taky boj... no, jak říkám, lempl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova ono to chce krem, ktery se dostatečně vpije hned :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To mi kazdej rika taky, ale mne je to proste hrozne neprijemný ať na obličej, tak na ruce nohy, prostě všude... a to jsem těch krémů zkoušela mrak, kdždej mi vždycky říkal jak ten a ten je úžasnej a já to stejně nesnesla.. tak snad se přemůžu, nic jinyho mi nezbyde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova snad. Ja na to zase nemyslím, mě to nejak kolikrát nenapadne, že bych si měla něco namazat. Pokud nemam extremne suchy ruce treba.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n takže výsledek stejnej jako u mě :-D
Odpovědět
ahojky, pridavam se do klubu, tento termin je i nas:-) jak jste na tom s pripravami?
Odpovědět
Díky za přijetí :) jak koukám, mezitím se tady konverzace dost rozjela... nějak jsem na vás při všem stresu v práci zapomněla... si říkám, jestli budu mít na tu svatbu vůbec čas :D ale byla jsem si tento týden zkoušet šaty... byla jsem z toho na měkko :) taky se vám to stalo ?
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se ted dozvedela, ze v Olomouci 22.6. na radnici neoddavaji :-( tak mi ten termin asi neklapne
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, také plánujeme svatbu na tento termín ;-) S přípravami jsem pomalu, ale jistě začala, neboť přítel bydlí v Jaroměři a já jsem ze středních Čech...takže to mám na dlouhou ruku. Zatím mám hotové prstýnky, šaty,korunku,závoj, boty pro sebe a čekám zda bude volný termín na místě, které jsem vybrala (bude tam obřad,oslava a ubytko v jednom místě :-D ) Toť vše....Teď zbývá obléknout ženicha ...a doladit zbytek :-D :-D Nestresuji se...dobře to dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janikana to jsme na tom stejně. My nakonec zvolili 8.6
Odpovědět
Profilova fotka
@hanny22 my jsme zvolili 15., zas takova zmena to neni, ale nastvali me :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janikana jasný, u nás bohužel vypsali termín jen toho 8.6. Ale zase to bude na místě, které jsem moc chtěla :-). Tak ať už vám to vychází dle představ.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..tak jak pokračujete v přípravách?My jsme včera začali vyrábět oznámení a kartičky s pozváním na mejdan...oběd dělat nebudem....jsem z toho řezání papíru celá rozlámaná :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky holky, tak se taky přídávám do klubu :) Svatbu budeme mít také 22.6.2013 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže hlásím, že oznámení máme hotová...zase si můžu něco odškrtnout. :-) Teď budu pokračovat v dekoracích, tak jsem zvědavá jak mi to půjde od ruky... :-D :-D :-D Jinak jsem rozjela jednání o textilní a brožové svatební kytici a ostatních kytičkách...mé srdce po ní opravdu touží, Ríša nejdřív nechtěl..ale po tom, co viděl fotky byl nadšenej a souhlasil...jsem ráda...takže zrovna komunikuju s paní, co by měla vše vyrábět...z toho mám opravdu radost...jo a taky se mi podařilo koupit v CaA fialový ponožky ženichovi.. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Tak ta oznámení závidím..já vůbec nevím jaká udělat a jak je dělat, nebot nejsem moc zručná ;-( Chjo chjo...
Odpovědět
Profilova fotka
No my jsme zašli do prodejny s grafickým papírem, vybrali jsme krásnej duhovej papír(hází zlato fialkový odlesky)..no a potom jsme poskládali nějaký básničky a Ríša to ve photoshopu namyslel.Jen vymýšlení trvalo asi tři dny...chtěli jsme něco opravdu jednoduchého vzhledem ke zdobnosti papíru...moc se mi líbí..zkusím vyfotit a hodím to sem..jinak ve stejném duchu chci vignety a polepky svatební slivovičky,...
Odpovědět
Profilova fotka
..tak nevyfotím...myslela jsem, že mám jedno u sebe a nemám..takže asi zítra..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak před chvilkou jsem dohodla na "tuti" termín obřadu a ještě se s drahým domluvíme na čase, písnu to matrikářce a bude to ;-) Můžeme si vybrat čas který chceme, což je supeeer :-D . Teď ještě ta oznámení....proč jsem tak levá :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Tak moc gratuluju....máte krásnej termín.. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Děkuji ;-) ;-) Jen si ještě domlouváme s drahým ten čas :-D A já stále dumám nad oznámeními :( Ta budou asi má smrt :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest No my jsme se rozhodli to udělat ve 14:00, má to mnoho výhod, ráno bude vše v klidu, a odpoledne nebude převis mezi focením a zábavou ..kapelu bych ctěla tak od 18:00 hodin... Oznámení..nojo..taky jsme nad ním dumali... Stejně 22.6.2013..nejhezčí datum na světě co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Jasně, že je ,jinak bych ho nevybrala :-D Já bych ten čas viděla tak na 13.30-14.00. Právě kvůli větší pohodě dopoledne :-D :-D Hudbu domlouvá drahý, jako překvápko, tak jsem zvědavá ;-) A co to ještě zbývá, nebo už máš vše zařízené? Já z těch oznámek pomalu nespím, dělám je sama, bo drahý daleko a nějak nemám fantazii :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No máme asi všecko zařízený, jen potřebuju doladit jídlo a pití..A musím začít vyrábět dekorace.Šoupnu si do fotoblogu naše oznámení, třeba se inspiruješ, ještě čekám až mi ho "skoromuž" pošle do mailu..Ale chtěli jsme to opravdu jednoduchý...nejsou na něm mašličky a srdíčka a holubičky...bohužel nebude vidět papír na kterém jsou natištěna..je nádhernej..luxusní hází zlatofialkové odlesky...Fakt krásnej..dává to dohromady pěknej celek.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a nemám boty a z toho trochu hysterčím..chtěla bych stříbrné, nebo fialkové...nemáte někdo tip?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Tak s botkama neporadím, já použiji své červené co mám doma (měla jsme je asi 2x na noze a z toho jednou bylo v krámu když jsem je zkoušela :-D ), ale třeba ti tu nějaká nevěstinka poradí ;-). Nebo koukni na bazar (to nechceš?) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?