Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Pokud si četla pečlivě co jsem napsala výše, tak by jsi se tak hloupoučce drahá neptala :-D :-D :-D :-p Já to nedělala, abych se schválně uvrhla do depky...jen jsem chtěla vědět proč je ten účet na barák na nule ]-( A už to vím 8-( Prostě haluz!!!! Pokud by jste někdo holky ( třeba @chris_n) věděla o nějaké práci na doma ....sem s ní ;-) Já bohužel nemůžu jít z PN, bo jinak dostanu hned výpověď. Proč je teď vše pičou ke zdi?? ;-( Zrovna když jsem myslela, že už se konečně vše v mém životě obrací k lepšímu....... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest jéééje, až tak tjo? ty jo brdo :-( kdybych věděla, tak dám vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..copak je to tu za pochmurnou náladu?
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Drž se zlato...určitě to bude v pořádku... Taky mám teď takovou splínodepku...už aby se rozjela stavba, nebo to nevydržím...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 No ahooooj :-) To doufám, ale propadám pesimismu.... :-(
Odpovědět
@sweetest jj pak jsem to už postupně četla.. ale to víš to nebude hloupočkost, holt jsem blondýna a čtu postupně a odpovídám taky postupně :-D))) :-D :-D
Odpovědět
@sweetest Beruuu, nikdy není tak hrozně, aby nebylo ještě hůř :-( Překlene se tohle debilní období a bude líp, uvidíš....... Kdybych mohla hned ti pomužu.. ale jsi moc daleko a tam o ničem na dom nevím :-((((
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Však já, berunko ;-) muuuck :*
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ja mam depku nad svědkyní, ale jinak vše v nejlepším pořádku. Hezky nám nahrávají nízké úroky na hypotékách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Já vím, že @silver2501 psala, že neholduje rozpočtům, ale my jedem přesnej měsíční rozpočet na stokorunu a celkem se nám to daří, trochu mě sere, že se nedaj "ulejt" skoro žádný zlaťáky, ale tlačíme to k cíli a tahle cesta nám hodně pomáhá. Nepropadej tomu tlač tu káru dopředu a jdi si za svým cílem..vždycky si představ čeho chceš dosáhnout a snaž se ten balvan převalit..mě to pomáhá, i když teď jsem taky na sesypání...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 tohle nás taky čeká. Zatím si užíváme zbytek chvilkového času, kdy nemusíme, relativně.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Copak se svědkyní?...Moje bude rodit měsíc po svatbě a pomoc z její starny bude nulová, chjo..potřebovala bych "parťačku"..ale takhle..... Co u Tebe?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Tlačí co to dá, ale káčáky se nedaří množit :-D Jooo, kdyby tak šlo a vysrat zlaté hovno :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n JO..připravujem tu stavbu, tak musíme, zatím projektujem, jde to pomalu, ale prachy už skládáme, pozemek jsme platili za hotový a teď jsme zas na nule a svatba za dva měsíce..uff...asi budem muset požádat přítele essoxovou karu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest No kdyby ses to naučila..tak bych si pár "hromádek" vyprosila :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 hele, zkouším to už nějaký pátek a furt nic :-D :-D :-D Asi proto hledám tu práci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ale, to je na dlouhý vyprávění a kupí se to čím dál tím víc.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Co něco mimo obor?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jj, když čert sere, tak na jednu hromadu!! A u nás už jímá tedy kuwa velkou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n @sweetest Holky, nejsme žádný BÉČKA ne? To dáme...Ať se to s...re, nebo ne!Zmáknem všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Hele...cokoliv, ale na doma....bo plánujeme mimi a to bych ráda uhrála ještě na momentální firmu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest tak ti už tě asi musí slušne mít rádi co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To nikdo nevíííííííí :-D :-D Zatím jen marodím ;-) ...a jinak je to kvůli nim, kdyby mě nechtěli vyhodit, levou na ně hrát nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Chjo....a kde že tu práci sháníš?Přibliž město...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Mnooo...zatím bydlím v Berouně, ale budu se stěhovat do Jaroměře ( po svatbě) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Co tohle? http://www.prace.cz/pd/472243043/?rps...
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Na prace.cz je toho kolem píčítačů hafo..Dala jsem Hradec..tam bude větší šance...
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @ivitko_22062013 však není ale programátor ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No myslím že něco kolem PC..ale já tomu moc nerozumím, jsem "pouhý" uživatel.....Ale jen jsem mrkla na prace.cz..a tam bylo práce kolem PC spousta..toto byl jen příklad.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?