Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ty jsi taky nepokoj! klíííííííd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já vím..NÁDECH VÝDECH.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 já byla z toho taky puf a paf. Ale to bydlení mě to nějak vyhnalo z hlavy a jsem v tomto ohledu celkem klidná. Ale ono to přijde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n hihi...Ani nevím, jak jste dopadli?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 mame zaplacenou zálohu. Zatím máme nabídku na 100% hypotéku s úrokem 3,57. Ale teď jsou v dubnu ještě nějaké akce a budeme to řešit s poradkyní. KB by měla mít nějaký super úroky, když o to zažádáš teď v dubnu a podepíšeš do půlky června.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Nooo..tak gratulace..kdy se stěhujete?...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 myslím, že až tak v září :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n jééžiš taková doba.....
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 no jo, to uteče :-D alespon budou zápisy do katastru na nové občanky a jména :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n to jo..to je pravda :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 uvidíme, to se bude domlouvat. Oni mají taky do půlky srpna majitele ještě fixaci hypošky. Takže záleží na tom, jak se to přefinancuje a jak se dohodneme a tak. Však víš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @silver2501 @ivitko_22062013 holkyyyy, kde jsteeeee. Já jsem asi nemocná :_(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n Copak je, beru? jsem tadyyyy ;-) Na mě padá jarní depka :-( Zasranej serotonin ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest asi jsem u tchánovců nastydla :-( smrkám, bolí mě hlava a je mi ouchylně. Drahý už mi připravuje čas se zázvorem a slivovicí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Njn, nějaká jarní virózka ;-) Slivovička a zázvor to vyženou z těla...ještě vypotit na příťovi a jsi jak rybička :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest no, sem si myslela, že to vypotim ve fitku a houňo, jen jsem to "zlepšila"
Odpovědět
@chris_n Jejdááá, nehuntuj si tělo fitkem, už tak je oslabeno věčným hnusným bílým hnusem :-D) a raději zpomal a dej si ten zázvor se slivovicí ...:-) Jinak děti už taky 2 dny horečkují a prý je bolí všecko... :-( tak máme doma taky veselo :-) @sweetest Bobůůůůůůů, hezky se vyspinkeeej, zítra bude líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @sweetest holky zítra home office, tak jsem na to zvědavá. A ten drahouš mi tam snad narval ty panáky dva do toho čaje :-D
Odpovědět
@chris_n Aspon budeš povolnější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 :-D to nevím, jestli se mu na mě bude chtít :-D si spíš něco zahraje ....
Odpovědět
@chris_n Na cizím těle se nejlíp potí, to nevíš? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 vím, ale vysvětli mu to :-D
Odpovědět
@chris_n sakra, pošli ho sem...:-D já mu dát hrát na pc místo bohulibé činnosti při pomoci se uzdraviti :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak se tu mate holky?Nejak nestiham v posledni dobe a uplne jsem se ztratila v debate :( Doufam jen ze jste vsechny v pohode a vse vychazi podle predstav,ja bojuju s nadlidskym ukolem a to je nakup spodniho pradla :( Zda se to tezsi nez jsem si myslela :(
Odpovědět
@chris_n @sweetest A nezasněží a nezasněží.. :-D)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@marcix ja kupuju jen gaťky a to seženu v poho, prostě něco bílého. No stress, svatební noc stejně nebude :-D @silver2501 nekéééé, tady nic. Naštěstí
Odpovědět
@chris_n Jak nebude svat. noc??? to jako budeš tak sťatá, že nic nebude??? heh :-D)))) :-D :-D :-D No jo no, zas to musíme vyžrat jen my na Moravě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 to rozhodnopádně. A taky sem se přesvědčila o tom, že ani muž moc nevydrží. Navíc, spíme ve stanu :-D
Odpovědět
@chris_n Juj, taková romantika pod stanem a o svatební noci ....:-)))) Jééé už se těším na lééétooooooo :-))))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?