Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest podepsali jsme rezervaci bytu a budeme platit "rezervační" poplatek. :-o :-o :-o :-o :-. :-. :-. :-x :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n , @silver2501 , @ivitko22062013....tak drahý si o weku hnul se zády...v po mu říkám jdi k dr. ( co asik on na to že? ]-( ]-( ), šel do práce...bolest jak sviňa a střílela mu až do nohy...dnes šel tedy k dr. a výsledek? ...asik lehce vyhřezlá plotýnka :-S :-S Tak mu už asi hodinu vysvětluji, že léky od praktika fajn,ale ať ve čt valí na neurologii, že plotýnky nejsou prdel. Já nevím proč mají chlapi takový problém, když je my ženy posíláme k lékařům 8-( Myslela jsem, že by ten můj mphl být krapet jiný v tomto ohledu, ale nééé, je to prostě chlap ....grrrrrrrr!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest jooo jooo, chlapi. Ten můj se zase nechce nechat přesvědčit, aby šel k zubaři. ]-(
Odpovědět
@chris_n jaj ortel, snad neee :-(( @sweetest chlapi.. a chlapi jsou jen chlapi a jiní nebudou :-D )))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ja doufám, že to zvládneme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n @silver2501 @sweetest Nazdárek kočky....TAk jsem se na chviličku sem utrhla a hlásím postup... Papíry na ouřadě vyplněný, svatební dort objednán, (minulej týden nám "vybouchl" pečenej čuník..sháněli jsme náhradu)..to už je také zařízeno.Ořechy jsem naloupala...Barvím teď papírový košíky( pletený z papírovejch ruliček) na vývazky a na chlebík, jakmile to dodělám, začnu dělat seznam cukroví a jídla...:-) Jo taky mám domluvenej make up....zase jsem měla štěstí..sestřenka dělá Mary Kay..je v Pze, ale bude na svatbě, tak bě trochu" vytuní"..:-)))) Děvčátka už se nám to blíží....už chytáte nerva? Já trochu... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 ahoj, já mám nerva ze smluv ohledně bytu :-D ale já jsem starej nervák no...
Odpovědět
@ivitko_22062013 no super:-) a ty ořechy by jsi mohla naloupat i nám,když te to tak baví heh :-D:-D:-D:-D:-D @chris_n kliiiiid,ono to nějak dopadne :-) @sweetest jinak hlásím,že zas do rána tady napadl zas ten bily hnus a vše je pod sněhem. To uz snad ani není možné :-(:-(:-(:-(:-(:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 jo v nejhorším přijdeme o spoustu peněz :-p
Odpovědět
@chris_n ale LÁSKA VÍTĚZÍ heh :-D:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Neboj se...to zvládnete..Věřím tomu... ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivitko_22062013 snad snad snad :-) doufejme, že je realitka seriozní.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Jéé..Ty jsi vtipálek..jsem z toho gramlavá ještě teď :-D :-D :-D :-D Jsem ráda, že doma už žádný nemáme, měli jsme jen tři bedýnky...budem muset stejně ještě dokoupit.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Zkoušeli jste si je nějak proklepnout?Nenapadlo Tě přibrat právníka?nějakou ticku by to asi stálo, ale jestli se bojíte..je to na zváženou.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 no teď už jsme se zavázali. Je to malá realitka, relativně nová. Zatím nejsou sročko, ale živnostníci a ručí prý celým majetkem svým. Ted máme složit rezervační zálohu a smlouvy si můžeme pak nechat projít svým právníkem nebo někým. Možná se bojím zbytečně. Jsem takový strašpytel...
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Nejsi..každej by se bál...Držím palce, aby to dobře dopadlo... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 díky. Bohužel ten můj "blb" je v tomhle trochu flegmouš, takže nechápe tolik moje obavy.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Oni jsou prostě talkový...Každej má něco...ale chápu, že Tě to dovádí k šílenství. Já třeba řeším, že můj drahý mě drobnými výtkami totálně vytáčí...Pracujeme spolu, na dnešek jsem měla k obědu nachystané bramboráky, dala jsem to ohřát a krabičku od bramboráků jsem dala na kuchynce do dřezu, že ji po jídle umeju spolu s talíři..logické ne?...ON si šel napustit vodu na pití a voda se odrazila od krabičky a trochu ho postříkala...on mě přede všema zdrbal, že nechávám nádobí ve dřezu...a pak se diví, že se se nas..ru...PROČ MI TO NEŘEKNE KDYŽ JSME SAMI???Potřebuje diváky nebo co????To mě teda vytočilo...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 to by mě taky vytočilo :-o
Odpovědět
@ivitko_22062013 to by mě taky vytočilo:-( nechci omlouvát chlapy,ale věřím,že přehnanou akorátní redakcí si neuvědomí jak můžou kvůli maličkosti udělat velký problém... Takže bud v klidu,to je všude stejně,bohužel:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ahooooooj, tady to nějak mrzne :-D a @sweetest si někde užívá vínečka a bůhvíčeho při oslavě narozenin ;-)
Odpovědět
@chris_n i já byla dva dny out a ted to ještě dospávám... ale neboooooooj, já to vše doženu :-D ))) kde josu všechny? zamrzly jste devčicéééé???? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 já asi půjdu umřít k televizi :-D
Odpovědět
@chris_n jj taky u ní umírám... a dospááváám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 nemůžu se dokopat do koupelny a jakmile lehnu k televizi, jsem tuhá.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 huuuuuaaa, sprcha superr.
Odpovědět
@chris_n tuhá v tvém věku.?!? :-D sakra,nech si to na důchod heh :-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 njn, ja potrebuju spoustu spanku a teqch nekolik let, co uz bydlim s drahym, tak jsem zacala chodit spat mnohem pozdeji a nejak to nedavam |-| :-D jinak telka je pro me ukolebavka, jsem u ni schopna usnout klidne v devet, kdyz se natahnu na gauc
Odpovědět
@chris_n @ivitko_22062013 @sweetest Holky, twl, zas sere k zemi ten bílý hnus mě snad jebne :-D))))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?