Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si šaty koupila, jen doufám, že se mi neokoukají, protože bych si je nejradši pořád zkoušela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova Já bych je ráda utajila před ženichem, takže jestli je budu mít doma, tak to asi nevydržím mu je neukázat :D
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob Já je mám u rodičů, kteří bydlí kousek od nás, takže při každé návštěvě si je zkouším :-D ... přítel je neviděl, ani je neuvidí a to ani na fotce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova Tak to bych se je taky pořád zkoušela :-D Já zatím pořád zírám na fotky ze salonu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob Já už šaty radši ignoruju, ještě bych nedej bože narazila na nějaký hezčí a co potom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n když koukneš na jejich stránky, ty šaty jsou fakt pěkný a ty ceny jsou jak když bych si je půjčila
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob dají se tam i vyzkoušet, ale sídlí v Mikulově :-( ale prý to funguje i tak, že si je můžeš vyzkoušet v některém ze spolupracujících salónů, v Praze třeba Nevěsta a oni ti je pak tam i pošlou
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova kde jsi nechávala šaty šít?
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita86 Ahoj holky, asi se k vám taky přidám, jestli můžu :-) My máme datum o týden později - 29.6. ,ale říkám si, že je to jen týden od sebe, takže s přípravama na tom budeme asi tak stejně a potřebuju trošku srovnání,ať vím, jestli nejsem pozadu :-) Jinak estrellitko, všimla jsem si, že se zmiňuješ o koordinátorce....já bych ji asi taky chtěla, protože bych si o hodně ulehčila,ale bojím se, že bude drahá...na kolik Tě tak prosímtě vyšla??
Odpovědět
Profilova fotka
@venena Sehnala jsem je na internetu, můžu ti kdyžtak napsat odkud je mám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amemait1 Ahoj, nebo se můžeš připojit rovnou do diskuze k 29. červnu http://www.beremese.cz/diskuse/spolec... :-) Máme stejné datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova napiš :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@venena Mnoo, koukala jsem nakonec na jejich stránky, mrzí mě, že nedělají šaty podle vlastního návrhu. a ty tam máš už nějaký vyhlídnutý?
Odpovědět
Profilova fotka
@jelinkob líbí se mi ty z nové kolekce, myslím, že to byly ty třetí na straně 11
Odpovědět
Profilova fotka
@venena mrknu na ně :)
Odpovědět
ahoj nevěsty :) my máme svatbu taky naplánovanou na 22.6. 2013... můžu se přidat do drbárny? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@desire11 jasně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se k vám jdu taky přidat, jestli můžu :-) v pátek jsme obhlídli hotel, ve kterém bychom chtěli obřad a oběd a dnes jsem zavolala na matriku a potvrdila termín - 22.6.2013 ve 13h :-) momentálně mám rozjednaného fotografa a hudbu, máme vybrané svatební oznámení, objednaný svatební dort u mé kamarádky a spoustu představ a plánů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už byla zkoušet šaty holky :) je to bomba :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova Ahoj :-), tak máš se Zuzkou volné pole působnosti, museli jsme šoupnout termín, protože ani jedno z míst co jsem chtěla 22.6. nemá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 Ty jo, skoda, zes mi to nenapsala driv :-( No promyslim to, ale uz je asi pozde, mame podepsanou smlouvu...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova zjistili jsme to teprve včera
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 V ohodě, seš hodná, žes mi dala vědět, zkusim si to v sobě nějak přebrat a napíšu jí, protože mi to určitě nedá a tys jí to už psala?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova jj, dnes jsem jí psala. Předtím jsem jí samozdřejmě volala zda nemá volno na toho 8.6, ale dle očekávání neměla.
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 Aha, tak já jí asi jdu zkusit napsat a uvidim, jestli bude mít volno, jen teda nevim co mám dělat... ale to budu muset nějak rozseknout... a už máš v merku někoho náhradního?
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 možná kdyžtak piš do zprávy, ať tu holky nemusej číst naše zprávy ;-) Díky..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky měla bych na vás takový dotaz, možná je to blbost, ale poslední dobou mi to furt vrtá v hlavě :-) Máte v plánu do svatby se sebou "něco dělat"? Mám na mysli dát se nějak do kupy dokud je čas (kosmetika, nehty, kadeřnice, hubnutí - diety, cvičení a tak).... prostě něco extra než jste zvyklé normálně dělat?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova já jsem zvyklá se snažit chodit do fitka 2x v týdnu, tak to chci usilovně dodržovat. JInak nic. Žádný solárko a tak. Na kosmetiku nechodím, tak ještě bych vypadala jak blb. Na nehty chodím každý měsíc :-D. A diety jsou blbost, nesmíš být vystresovaná nevěsta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Já si akorát koupila dražší vlasovou kosmetiku, ale to ne kvuli svatbě, ale tak nejak celkově... na kosmetiku nechodím, ale do svatby bych chtěla pleť dát do kupy, takže se tam možná objednám, jsme hroznej lempl, co se kosmetických věcí týká, tak doufám, že mi to něco dá i do běžného života :-D Nehty neřeším, protože s mojí prací fyzioterapeutky to nejde dohromady a cvičit chodím momentálně dost vyjímečně, takže ta svatba je pro mě do určité míry jen motivací se sebou něco udělat, ale určitě to není jediný důvod... jen mě zajímalo, jestli to některá taky řeší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaslavickova já jsem lempl na kosmetiku taky, ale asi budu muset začít s něčím. Věk si nevybírá :-D. Vlasy řešit moc nemůžu, protože nesnesu většinu šamponu, kromě Head and shoulders a elséve.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?