Svatba 21.8.2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Koho to také čeká 21.8.2010-máme to za pár :-)
Odpovědět
lucik1986 : Tak už jen dolaďuješ ne??? ;-)
Odpovědět
no tak nejak jo no ani nevim jestli nam neco nechybi snad ne
Odpovědět
a už máš prádelko na svatební noc??? ;-)
Odpovědět
tak to zrovna nemam:-( vlastne mam dostala jsem ho na rozlucce:-) takze mam:-)))
Odpovědět
No to se někdo má...že měl rozlučku ;-)
Odpovědět
to jó ja jsem ji nechtela ale nakonec me kamaradka ukecala a jsem strasne rada urcite neco udelej ja jsem byla nadsena a tak jako na rozlucce jsem se jeste nezasmala:-) bylo to uzasny
Odpovědět
Nemám s kým :-(
Odpovědět
:-( to je ale skoda protoze svobodu mas jen jednu.:-) ale o to vic si uzijes svatbu ;-)
Odpovědět
no já mám kamarádku daleko :-(, ale na svatbu přijede ;-)
Odpovědět
tak to roztocite :-) me svedkyne prileti ze spanelska:-)
Odpovědět
taky super...nemáš tip, kde bych mohla sehnat korunku k této bižu? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Lucik 1986-tak ty v pátek v Libochovicích a já po tobě v sobotu 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
jsoprova : No pěkně se tam prostřídáte :-D Já to tam zase budu zahřívat pro stoplika :-D :-D :-D
Odpovědět
jojo skoda ze nejdeme treba po sobe vid:-)
Odpovědět
lucik: No my to máme se stoplikem po sobě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
8-) to jsou stejnak náhodičky co holky...sleduju počasí a myslím,že budeme mít tak akorát-ideálně a krásně 8-) ničeho se nebojte!!!
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: ahojky, možná by se ti hodila taková, co mám já. Mám ji v albu inspirací pod fotkou č.23 (http://www.dekorace-svatby.cz/189-kor...). Možná by se hodila i ta další, ale už nevím, odkud ji mám uloženou :-(
Odpovědět
danca21 : Díky za tip...ale ještě nevím, kterou bižu zvolím ;-)
Odpovědět
jsoprova : Jari nějak to dopadne ;-) , ale určitě se s přítelem vezmeme i kdyby měly padat trakače :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: to máš pravdu...vezmeme se tak i tak 8-) další den za námi...a už jen 5 dnůůů...
Odpovědět
ahojky, tak dnes si jdu zkoušet účes. doufám, že závoj mi k tomu bude slušet ;-). hcezdicka07: včera jsem dostala smlouvu od zámku. Podepisovat se máme oba? když rč má být jen jednoho?
Odpovědět
ahoj holky, ja mam taky 21.8. :-) a docela je to hekticky... jeste do stredy jsem v praci, je nas tu malo, tak mi sef nedal volno na cely tyden... takze po vecer cely tyden budu ruzne litat po kadernici a dalsiho zarizovani...
Odpovědět
stoplik : My ji dneska odesílali a podepisoval se tam jen přítel....paní nám psala, že stačí jeden ;-)
Odpovědět
Tak jsem dneska byla na finální zkoušce účesu a jsem moc spokojená ;-) Jak jste na tom vy???
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím že dnes jsem si uklidila autobus a ve čvrtek ho nazdobím 8-)
Odpovědět
A já se hlásím, že mám konečně vizážistku a zdobění na auta ;-)
Odpovědět
a já už mám doma šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a já mám doma spícího skoro manžela :-) ti chlapi nic nevydrží.....ale makal dnes na aubusu...technika dá zabrat.. jinak schránka se plní svatebními blahopřání....dnes přišlo a bylo tam podepsaných asi 30 důchodců ze zájezdu,který Tom pravidelně vozí na Slovensko do Podhájský :-D tak to potěšilo....a možná v pondělí pojedem do Itálie......tam to všechno totiž jednou začalo...jela jsem na dovolenou a že nevíte kdo tenkrát řídil nás autobus??? No můj nastavající :-) a stejný autobus nás poveze na svatbu...no romantika...první naše pusa na pláži v Itálii...jééééa už je to 6 let skoro...a pořád je to moje ZLATO...
Odpovědět
Profilova fotka
Už se nám to blíží, co, holky? To to uteklo... Pořád sleduju počasí a snad každý den to mění - zatím aktuálně hlásí polojasno, 25°C, to by bylo ideální. Ale i tak mám strach. No uvidíme. Snad to proběhne v pohodě, ženich má zlomenou ruku, měli by mu v pátek sundat sádru, tak doufám, že se s ní nebude ženit. :-)
Odpovědět
jsoprova : Tak to je fakt super romantika ;-) To vám tu Itálii přeju...my jedeme v pondělí taky na svatebku ;-) summer_rain: Neskutečně to uteklo, ale už se moc těším ;-) No u nás si zlomila zase tchýně nohu a povede se sádrou ženicha, takže taky super :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?