Svatba 21.8.2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Koho to také čeká 21.8.2010-máme to za pár :-)
Odpovědět
stoplik : No já byla na melíru dneska ;-) Já bydlím u Brněnské přehrady ;-)
Odpovědět
hvezdicka07:jejda tak to máš super. Tam by se Jarečkovi líbilo. teď frčíme do Olomouce, tak ahojky večer.
Odpovědět
Peti a co v Olomouci??? ;-) Páčko, večer tu budu ;-)
Odpovědět
hvezdicka07: kouknout se na sestřino budoucí nové auto. :-)
Odpovědět
hvezdicka07 : No to se někdo má...nový auto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak za týden touhle dobou :-) koukala jsem na předpověd na meteopress tak to vůbec nevypadá špatně... včera jsem měla rozlučku,nakonec jsem vydržela s mamkou sedět do 4 hodin do rána....začli jsem červeným vínem,pak růžovým a pak bílým vínem....a to můj Tom byl v hospůdce s chlapama a jelikož se rozbil jeho známýmu BUS který vezl lidi do Chorvatska.tak Tom jako zachránce se musel s chlapama v hospodě rozloučit a jet na pendl do Chorvatska,takže opravdu plati RIDIC TEN TVRDEJ CHLEBA MÁ :-) ale ze svatby ho doufám nikdo neodvolá :-) tak se dnes chystám za tchýní na obídek a varazíme spolu do IKEI...ještě nakoupím pár doplňků....za týden už nebudem slečny-ale MLADÉ PANÍ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hol.ky. Jojo, za týden už budem lítat po katedřnicích a kosmetičkách, soukat se do šatů, ronit slzy atak,jakýpak máte fotografy na ten den D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jakýpak lítání-v den svatby se nesmíme honit...já se na to těšííííím...měla jsem štěstí-fotografku mi dojednala moje svědkyne-je to její kamarádka a myslím,že cena 2000 kč je velice slušnááááá..bude fotit obřad,pak v zámku,pak s nám přejede na hostinu....měla jsem s ní i spicha...probrali jsme to...říkala nám i třeba čeho se vyvyrovat....takže už se nemůžu dočkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nu my budem lítat, o tom nepochybuju, náš počet lidí se ustálil na čístle 93 a spousta lidí bude ubytovaná tak různě po rodině,atak, takže to bude šílenej šrumec, do toho ještě musím najít nějakej kousek,kde mě bude paní líčit a kde se budu oblíkat do šatů, ale fakt nevím kde,když v každým pokoji bude někdo ubytovanej.. a z pátka na sobotu budu spát asi někde v obýváku na zemi..to bude fakt dobrodružná svatba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to joooo...my budeme mít zajezdový autobus 8-) ale naplánovala jsem to tak,že všichni svatebčané se budou scházet u mamky na zahrádce hezky pod pergolou,tam budou mít občerstvění,pokecají no a já mezitím v klídku doma s mamčou a svědkyní se oblíknu.nalíčím a všichni mě uvidí až na zámku kam přijedu zcela v utajení 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
BRIISEIS: a kde budeš mít svatbu??? Odkud jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
okres Hodonin,taková dědinka blízko ničeho:-)nejblíž je Kyjov a Slavkov u Brna,20 km od obou ;-) u nás v mé rodné vísce bude vše, obřad v kostelíku i hostina v Kulturáku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jéé tak já jsem z opačného konce Most.severní Čechy a v červenci jsme byli na dovče na Jižní Moravě,tak jsem navštívili i Slavkov,Kyjov,Hodonín....plno zámků,sklípků..ubytování jsme měli ve Bzenci....Morava je krááásná...takže to budete mít klasickou vesnickou svatbu koukám....tolik lidí...ale bude to hezkýýýýýýý..
Odpovědět
Profilova fotka
a hlavně tam máš jistotu hezkého počasí 8-) na Moravě je vždy teplejš a víc slunečno...
Odpovědět
Ahojík holky....tak dneska hlásili taky jasno a s teplotami na Moravě do 31 stupňů, ale venku teda nic moc :-( tak uvidíme příští týden ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás už se to vyjaňuje :-) je ideální počasí,ted tu troubila svatba..tak jsem koukala z okna a už mi tekly slzy když jsem si představila sama sebe za týden....nějak mě to dojímá.....to asi nejde svatba bez slz co ;-)
Odpovědět
jsoprova : Tak od toho to je svatba, ne? Aby si člověk zabékal :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D to jóóóóóóó...myslím,že to bude slzavé údolí........naše rodiny jsou kóóór citlivky...a jsem zvědavá na sebe....poslední dobou bych brečela i u reklamy :-)
Odpovědět
jsoprova : Nejsi těhotná??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Počasí je dnes super, aspoň takové i příští týden. I můj budoucí manžel se dnes podíval v jednu na hodiny a říkal: "Tak za týden touhle dobou..." :-) nervozita stoupá, ale počet připravených věcí také:-)
Odpovědět
Holky, tak je ze mě "slaměná vdova", jelikož miláček jel zapíjet svobodu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, touhle dobou už budeme mladý paničky, že? :-D jojo, pravá moravská svatba, to bude fakt hukot, už ted nevím,jak tu sobotu zmákneme, bude spoustu přespolních hostů a posílat je tam,kde budou spát,, to bude něco, snad to brácha zvládne, dělá mi mládence - družbu, tak bude mít veškerou organizaci s mojí starší družičkou na starosti. Dnes jsem se byla kouknout taky na svatbu, co u nás byla, tak jsem uronila slzu, když hrála paní ten svatební Mendelsohnův pochod x-)
Odpovědět
briiseis : Jo byla jsem taky mrknout na pár svadbách a na jedné ten pochod neměli a mě to normálně nepřišlo jako svatba....jako určitě bez toho pochodu bych se nevdávala i když někomu může přijít ohraný :-D
Odpovědět
ty jo holky my mame teda svatbu v patek ale skoro patrim k vam:-) taky s takovym zajmem sledujete pocasi?:-)
Odpovědět
lucik1986 : Co, že v pátek?? A kde to máš?? No každý den to sleduju a doufám ;-)
Odpovědět
no ja nevim nejak jsme se s pritelem bavili a chteli jsme patek 13 jenze v Libochovicich kde mame svatbu zrovna neoddavaji takze jsem rekli ze to dame na patek 20 :-))
Odpovědět
lucik1986 : Tak to jo...to máte hezky kulaté ;-) Já měla být už dneska vdaná, ale taky neoddávají v Lysicích tento víkend :-(
Odpovědět
takze jsme na tom vlastne stejne:-) no ja jsem vlastne i rada vcera u nas bylo pekne osklivo tak snad bude lepe
Odpovědět
lucik1986 : V to doufám, ale i kdyby nám spadlo nějaké štěstí, tak se zlobit nebudu a užiju si ten den naplno :-D Co Ty? Už mám všechno ve finiši? ;-)
Odpovědět
ja ani nevim nejak se mi do niceho ted nechce:-) davam si ted den pauzu a zitra zase pokracujeme:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?