Svatba 21.8.2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Koho to také čeká 21.8.2010-máme to za pár :-)
Odpovědět
stoplik: No asi ne...by se to tam totiž rozšlapalo ;-) Ty jo..ty už máš prcka??? Tak to gratuluju ;-) A proč nemáš albíčko??? :-(
Odpovědět
Já má ročního Jarečka. Jaký albíčko nemám?
Odpovědět
stoplik : Už máš :-D Tak to je hezký...to závidím ;-)
Odpovědět
hvezdicka07: už jsem to albíčko udělala, jen nevím jak ma zmenšit velikost fotky. Nejde mi tam nahrát.Poradíš mi? Jo, ptala jsem se na ty lístečky holky co tam přednáší básničky a přináší prstýnky. Tak lístečky se tam můžou rozhazovat. :-)
Odpovědět
stoplik : Otevři si tu fotku v malování, pak klikneš na tý liště na slovo "obrázek" a vyjede Ti nabídka a tam máš "Zmenšit velikost či zkosit" na to klikneš a pak Ti vyjede tabulka v procentech a ty si tam dáš o kolik to dáš zmenšit...já to dávám na 50% vodorovně i svisle a stačí to ;-) Tak snad jsem Ti to popsala trochu srozumitelně a půjde Ti to :-) Jo teď pádíme zařizovat cukroví, tak tu budu večer..tak páčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, tak dnes tu byl asi 10 minut pěknej slejvák,ale ted normálně lezelo sluníčko a jsou hezké mráčky,vyčasuje se to....myslím,že ted bude stále střídavé počasí. Zítra mám loučení se svobodou-pojala jsem to jako zahradní party,tak budu tvořit chuťovky,chlebíčky,dobroty z listového těsta...máme pergolu tak může i zapršet. S tím spaním to mám podobně-jak usínám tak myslím na to ,jak to věe bude parádní a dokonalé a úúúžasnééé no a pak nemůžu spát....nakoupila jsem dnes velké mega čvrtky a jdu tvořit transparent s nápisem JO RIDIC TEN TVRDEJ CHLEBA MÁ :-) můj milý pak vyfasuje tvdré bochníky chleba,ale bude muset splnit úkol ;-) Byla jsem si pro krásné lila dekorativní ubrousky na stůl,už se těšíím až budu zdobit. STOPLIK: mooc hezké oznámení..a krásná fotka mimča.
Odpovědět
to já jsem dnes skládala krabičky na výslužky cca 60ks ;-)
Odpovědět
ahojky, tak jsem zpět ;-) Cukrovíčko objednáno, tak jsem ráda :-)
Odpovědět
holky jste tu některá??? ;-)
Odpovědět
jsoprova: děkuji za pochvalu. hvezdicka07: kolik děláte výslužek? jestli se smím zeptat. ;-)
Odpovědět
stoplik: Jasně, že se můžeš zeptat...ale z hlavy Ti to neřeknu, jelikož už v tom mám guláš :-D Musela bych Ti to spočítat, ale máme malou svatbu..bude nás jen kolem 20lidí ;-)
Odpovědět
hvezdicka07: tak to máš super. Měla jsem podobnou představu :-) . Nakonec to máme: hostina 56, večer 75 lidí a výslužky těch 60kusů. Už teď mě jímá hrůza až to budeme chystat. Hlavně ať není horko. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
stoplik: No moc teplo by nemuselo být, aby mi to neteklo v rukou ....teď přijela tchýně a má zlomenou nohu :-( No jsem zvědavá kdo mi zašněruje šaty a kdo se bude starat v sobotu o hosty, co budu u holiče :-( Jsem z toho na mrtvici :-(
Odpovědět
hvezdicka07: a to nemáš dítě :-). Male v době svatby zrovna spává. Musím ho dřív probudit, aby šel dřív spát. Ještě koupit oplatek, jinak z obřadu nikdo nic neuslyší. Jareček totiž chce být jen s maminkou ;-) . Na hostinu už mám domluvenou chůvu ( paní co Vám ponese prstýnky). Já mám naštěstí šaty na zip a šňůrku jen ozdoubnou. Doufám, že holiče a kosmetičku stihnu ještě před hosty. No a pokud ne, tak tam bude dost mladých holek, prostě budou muset pomoct. Já všechno nachystám na stůl (banketky, cukroví, pití, sklenice). Ať si každý vezme co chce. Přece jen jsou dospělí. Jen kávu a tvrdý se budu chystat.
Odpovědět
stoplik : Tak to taky nemáš jednoduché, ale máš tam snad někoho kdo Ti pomůže, ne???
Odpovědět
hvezdicka07: mám mamku a sestru. Ty by mně měli pomoct, tím že se dopoledne budeme u Jarečka střídat. My máme dvougenerační dům, tak mamka se bude starat o hosty dole a já nahoře. Doufám, že mi pomůžou sestřenky nebo kamarádka. Sice to jsou svatební hosté, ale nic tak hornýho by nedělaly. Auta zdobí můj řidič (máme jen mašle na zrcátkách) a myrthy bude dávat jedna svědkyně. Dívala jsem se, že jsi v albíčku měla i šaty ze salonu sabina, byla jsi tam?
Odpovědět
stoplik : Nebyla...neměla ta paní furt čas a pak už jsem šaty měla, tak jsem tam už nešla...Ty jo??
Odpovědět
stoplik: Tak hlavně, že Ti pomůže maminka se sestrou...to já takovýho nikoho nemám :-(
Odpovědět
hvezdicka07: já jo. Mám je i zamluvené. Měla jsem na sobě právě ty co máš na obrázku. Já sem se do nich zbláznila. Pak jsemmusela uznat že jsou na vyšší postavu. do těch mích sem padla, jak kdyby byly na mě šité. V úterý si jdu pro ně. Tak ti pomůže kamarádka. Já to neřeším, však on se vždy někdo najde. :-)
Odpovědět
stoplik: Tak to máš super povahu...já jsem z toho na mrtvici...no a jak to tam mají cenově? Já je mám nakonec z Oriely :-)
Odpovědět
hvezdicka07: nejdražší šaty byly za 3000Kč já je mám za 2500Kč. Já myslím, že je to dobrá cena. Já potom tu paniku chytnu taky, už teď špatně spím. Přemýšlím co mám a nemám ještě udělat. Předevčírem jsem o půlnoci psala řeč pro maminku za syna. Taky přemýšlím jestli si mám koupit bílý deštník.Bude pršet? ;-)
Odpovědět
stoplik: No já mám šatky za 7000,-, tak to mi ani neříkej :-( Nevím, ale my jsme si ho radši koupili.
Odpovědět
hvezdicka07: tak já ho taky koupím. Viděla jsem ho u paní na mimibazárku a je z brna, tak jí napíšu. Není to nějaký drahý? nebo ty ceny jsou takový? Já jsem totiž byla jen v tom jednom salonu. S malým se toho moc obíhat nedalo. :-D
Odpovědět
stoplik : Peti podle toho jaký chceš...my máme obyč bílý za 80Kč. Ty chceš ten krajkový???
Odpovědět
hvezdicka07: já chci taky obyčejný bílý (na déšť), jen nikde ho nemůžu sehnat
Odpovědět
stoplik: No a odkud jsi?? Z Brna??? :-)
Odpovědět
stoplik : Já jsem blbá...stál 100,- jsem si to spletla...no to jsou ty nervy :-(
Odpovědět
ne z Lysic. Na svatbu pojedete kolem našeho domu. Na zámek to mám 3 minuty pěšky.
Odpovědět
stoplik: Tak to máš dobrý...tak to ani autem nepojedete, ne? No a nechceš přijet do Brna?? Ráda Tě poznám ;-) a koupíme ten deštník :-)
Odpovědět
autem pojedeme :-) , hostinu máme v Ćerné Hoře. To by byl super nápad, jen už mi to do svatby nevyjde. :-( Ale po svatbě mám času spoustu :-D V pondělí- zkouška účesu v úterý - mě veze taťka pro šaty. Já totiž nejzdím autem (ale řidičák mám - používám ho jako záložku do knížky) středa- nehty čtvrtek - výslužky pátek - stříhání a barvení vlasů Taky bych tě moc ráda poznala :-) V které části bydlíš?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?