Svatba 21.8.2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Koho to také čeká 21.8.2010-máme to za pár :-)
Odpovědět
terde : A kolikáte??? ;-)
Odpovědět
hvezdicka07: Teprve první :-D ale připadne mě to, že je to o hodně dýl :-D
Odpovědět
terde: Tak první, tak to jsi ještě zamilovaná, ne??? My chtěli původně termín 14.8, protože to máme výročí, ale nevyšlo to :-(
Odpovědět
hvezdicka07: To víš, že jsem :) ale poslední dobou jsme pořád spolu, tak už to nejní jak ze začátku, kdy jsme se viděli párkrát do týdne a byli jsme si vzácní :) ale mě se to ted líbí víc ;-) to je škoda, že Vám to nevyšlo :-( ale i 21. 8. je pěkné datum pro svatbu a můžete slavit výročí na dvakrát a nebo týden v kuse ;-) a proč Vám to nevyšlo 14. 8.?
Odpovědět
Profilova fotka
já chtěla zas svatbu 10.9. ale to nám nevyšlo protože přítelovo rodiče už měli naplánovanou cestu do Chorvatska...ale nakonec jsem ráda-jsem učitelka,takže 2 měsíce veget,mám čas vymášlet,tvořit,připravovat :-) a v pohodičce.klídku.....tak si to užívám a nechci se z toho snu nikdy probudit...
Odpovědět
terde: No já si na datum nestěžuju...mě se i začalo líbit a přítel si ho bude pamatovat, protože v ten den měl jeho dědeček narozeniny :-D :-D Na zámku, kde se bereme oddávají jen dvě soboty v měsíci no a v srpnu to jsou 21.8 a 28.8 ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak se taky přidávám. Svatbu máme na zámku v Lysicích. Teď mě nejvíc trápí to, že nevím co mám říct tchýni při děkování za syna.
Odpovědět
Profilova fotka
stoplik: jééé z toho si nědělej hlavu,prostě přirozeně :-) děkovat budeš kdy??? Při jaké příležitosti?
Odpovědět
na hostině hned po přípitku, který mám můj taťka, ale já vůbec nevím co má říct.
Odpovědět
stoplik : Jááááááááááááááááááá taky :-D Taky mám svatbu v Lysicích na zámku :-)
Odpovědět
a v kolik hodin? my jdeme v 12.45
Odpovědět
stoplik : My to máme ve 12:00 :-) Takže jdeš hned po mě ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
hvezdicka07: tak to se možná uvidíme. :-) Nebudeš děkovat za syna potřebuju radu co říct.
Odpovědět
stoplik : Jo možná se uvidíme ;-) No já nevím...já děkovat nebudu...budeme spíš děkovat za výchovu a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to jsem ani nevěděla, že se takhle děkuje za syna. :-) On bude taky děkovat tvé mamce za tebe? Já bych řekla jen asi něco stručného - děkuješ, jsi ráda, že ho máš atd... jsoprova: koukám, že máš svatbu do fialova - já taky. :-) moc pěkná barvička. Ale musím říct, že pro mě byla fuška občas něco sehnat, sháněla jsem na poslední chvíli...
Odpovědět
i on bude děkovat mojí mamce za mě. hvezdicka07: to znamoná, že budete děkovat ještě doma? a co řekneš?
Odpovědět
stoplik: Ani nevím....nějak to snad vyplyne ze situace :-) Jinak myslím, že budeme děkovat na hostině ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si vezmu děvčata proslov na hostině a tam to hezky shrnu....nic si teda psát na papír nebudu,netrpím trémou..tam chci říct něco v tom smyslu,že děkuji celé rodině že se zde sešla,svý tchýni a tchánovi za to že mi jistě s radostí svěřili do péče syna-máme teda perfektní vztahy,mají rádi legraci stejně jako já. Mě napadjí nejlepší slova až přímo v akci-třeba v červnu jsem uváděla naší školní akademii a osmáci zpávali písen od Luneticů-a on náhodou jeden z nich chodí s naší jednou kolegyná a sedel tam vzadu v hledišti-tak mé oko zbystřilo a vytáhla jsem ho až k sobě :-) byl chudák rudej až za ušima...tak řekl pár vět ale zpívat se styděl...takže nic moc celebrita :-) to já si na svatbě zazpívám-chystáme s ženichem doma DUET.holky to je legrace když to nacvičujeme :-) to na hostině zaručeně pobavíme :-) summer- fialkové věci mám přes intertnet,ale i z města¨-květinka,papírnictví,svatebni salon...mám toho plno..pak to asi prodám dál...
Odpovědět
Profilova fotka
jinak podle tradic snad jako děkování se dávají maminkám dorty....myslím..a co dostanou snad kytičku nééééé : -) moje tchýně s tchánem poděkují spíš mě-že si Tomáška beru do péče :-) nebo že spíš je v dobré péči...má maximální servis...když jede na zájezd ,tak klidně vstanu ve 4 ráno aby měl čerstvé řízky na cestu :-) pak jdu s úsměvem do práce...tam mi řikaj,že jsem padlá na hlavu,proc to neudělám večer...ale já chci aby to měl čertvé..není to LASKA ??? :-) :-) :-)
Odpovědět
jsoprova : A jak jste spolu dlouho??? :-)
Odpovědět
Holky jdu si lehnout, tak se tu mějte ;-) Zítra jdu na finální zkoušku šatečků, tak se na to musím vyspat :-D
Odpovědět
Já mívám velkou trému, když mám mluvit před lidma, tak si to musím trochu dát dohromady dopředu. jsoprova: takový servis bych si taky nechala líbit. Jen ho moc nerozmazli ;-) Já dělala něco podobného, ale po narození syna už přítele tak obskakovat nemůžu a ten si na to doposud nezvykl.
Odpovědět
Profilova fotka
v září budem spolu 6 let 8-) no a taky mi přítel říká,že až budem mít dítě tak že se na něj vyprdnu :-) to se uvidí..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky dobrou noc- hvězdičko 07 užij si zkoušku šatů-to jsou stejnak krásný chvíle,zírat na sebe do zrcadla...mě se fakt nechtělo je sundat...do STARTU nám zbývá 9 dnů...DOBROU STOPLIK: souhlasim a vím,že moc rozmazluju....ale lepší než zanedbávat-to stejné platí ve výchově... :-) což jsem zatím jen teoretik...ale učím na zvláštní škole,takže hodně sociálních připadů,takže tam to dotuju..kupuji pera...sladkosti...no tak Vám prostě říkám,že mi toho 21.8. budeme mít hezky :-) mám to objednaný tam nahoře...papa
Odpovědět
ahojky, tak už se mi dnes začalo píct cukroví. Nějak se to začalo moc rychle blížit. ;-) V noci už nemůžu spát, jen přemýšlím co mám ještě udělat. hevezdicka07: byla jsem na zámku a už je pro nás posekaná zahrada. :-) Tip: pokud tam budeš mít malé děti, tak vem pár suchých rohlíků, aby mohly krmit labutě. Já to tak budu dělat, protože čekání na nás během focení je dlouhé. tím se alespoň chvilku zabaví.
Odpovědět
ahojky holky, tak jsem po zkoušce a jsem z toho nějak nervózní, protože tchýňula se na to nějak necítí mi to zavázat nebo nevím... stoplík: Díky za tip ;-) Poslala Vám kastelánka už smlouvu?
Odpovědět
hvezdicka07: ještě neposlala nic. Já jsem myslela,že mají volat a my tam musíme přijít?
Odpovědět
stoplik: No ona volala příteli, ale ten ji asi špatně nadiktoval mail, tak nám furt nic nešlo, tak jsem ji dneska volala, ale byla někde po zámku a tak jsem ji tam nechávala svoje číslo a že mi zavolá :-) Přítelovi říkala, že nám to pošle mailem a že to máme vyplnit a poslat zpět.
Odpovědět
stoplik: Nevíš, zda se v zámku smí házet lístečky????
Odpovědět
hvezdicka07: nám ještě ani nevolala, to je divný. Nevím jestli se můžou házet lístečky, ale jdu zítra na obec s rodným listem syna, tak se ti zeptám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?