Svatba 2022 - jsou tady nějaké nevěsty?

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravim vsechny nevesty ktere presouvaji/planuji/ci organizuji na pristi rok. Vim ze je to jeste daleko, ale kdo si chce o pripravach pokecat, tak klidne sem! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova Nechápu o co jim jde. Koordinátorka říká že si prvně musí naplánovat dovolenou a pak řeší teprve svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
@tynusm taky Nechápu o co jim jde... Tak jak nám vykládal a ze jim to navázali, ze obřady nejpozději do 12ti... Vytahovala tam jak každou sobotu maji zabitou - tak se neměla hlásit na pozici matrikarky, co čekala jako? Na druhé straně tady je nás církevní, který každý rok odda 55 svateb a samozřejmě většina víkendy a dojede na svatbu o den dřív, aby všechny poznal a v den svatby je do večera součástí hostiny... S matrikama vždycky někdo mel problém a vypadá to ze vždy někdo bude mít s nimi problém...
Odpovědět
@tynusm my toto vyresime tak, ze nas odda nejlepsi kamarad. A skaknem pred tim jen na urad. Nikomu to nerekneme. Bude to takove prekvapko
Odpovědět
Profilova fotka
Začínám řešit asi dost podobný problém - na matriku jsem volala už na jaře, kde mi (po hlase opravdu příjemná a ochotná) paní matrikářka říkala, že sice na rok 2022 ještě nemají vypsané termíny a budou je vypisovat až na podzim, ale můj termín si může už rovnou zapsat a bude s tím tak počítat, že ten den budou oddávat mimo matriku.. Domluvily jsme se na všech detailech, kdy za ní máme pak před svatbou dorazit a všechno vypadalo super.. Je podzim, pro úplnou jistotu jsem si říkala, že zkontroluju ty jejich termíny, jestli na nás nezapomněla a vážně budou oddávat mimo.. A ejhle, v každém měsíci mají jeden víkend úplně volný, kdy jakože neoddávají.. No a v červnu je ten jediný víkend přesně ten náš.. Okamžitě teda píšu maila, načež mi dojde jen automatická odpověď, že je matrikářka na dovolené a ozve se potom.. Takže mě čeká asi pár bezesných nocí, kdy budu doufat, že s námi počítají a rovnou tam ten termín nepsali, ale když čtu všechny ty vaše zkušenosti, tak tomu moc šanci nedávám a bojím se, že budu nakonec taky shánět nějakého faráře.. 😞 Všechno ostatní už samozřejmě zařízené, domluvené,..
Odpovědět
Profilova fotka
@darcule to me mrzí kocko... Držím ti pěsti aby to vyšlo... Koukám ze na většině míst to je to stejný - nedrží slovo... Nám v únoru odkyvala jak 14.00 není problém ale v červenci to jen potvrdí a v červenci najednou 14 byl problém a nejpozději ve 12 (myslím ze tu story jsi četla) ... Snad vám taky neudělá peklo ze života 🙏 zase nebýt megis odsud tak nemáme tak skvělého faráře... Už toho beru sportovně a hlavně tak, ze to tak melo. Dej vědět jak to dopadlo 🤗
Odpovědět
Profilova fotka
@darcule Taky držím moc palce a určitě pak napiš, jak to dopadlo 🤗🍀
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova @marketa_lotocka díky holky, jste zlatý ❤️ Nakonec mi to nedalo a vygooglila jsem nějakou zastupující kolegyni, která mi potvrdila, že náš termín platí a počítají s ním - mají sice volno, ale přijedou i tak, když to slíbili 🤗 tak jestli jste dneska slyšeli obrovskou ránu a nevěděli co to je, tak to byl ten balvan, co ze mě spadnul 😅 vypadá to, že Boskovická matrika je výjimka potvrzující pravidlo, kéž by se i víc matrikářek chovalo takhle 🙂 (teď jen doufám, že jsem to nezakřikla) 😅
Odpovědět
Profilova fotka
@darcule Tak paráda, mám radost 😊.
Odpovědět
Profilova fotka
@darcule tak super super rada, ze aspoň někomu to vyšlo 🙏 moc ti to přeju 🤗
Odpovědět
Kdy budete dávat oznameni? 🙂 budete k němu dávat i nějaké detailni informace, případně jaké?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristy0523 my začneme v únoru, to řekneme i lidem co budou drůžičky a družby že jsou drůžičky a družby 😄 jinak veškerý informace budeme mít na webu, to se k tomu oznámení nemůže vejít
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova taky jsem počítala s tím, že budeme dávat oznameni nějak na začátku roku..my Teda už řekli kdo je druzicka a družba 🙂 máš už nějakou představu jaké všechno info budeš dávat na web? 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
Máte někdo tip kde sehnat slim světlý oblek? Nejlíp Brno a okolí 🙂byli jsme v bandi, ale tam byli pouze 2 světle obleky, ten co se nám líbil mu bohužel nebyl
Odpovědět
Profilova fotka
@kristy0523 já už mám web hotovy, je tam veškerý informace včetně rpvs, od informaci o nás pres informace co si na svatbě přejeme a co ne az po to kde budou ubytování a kdo všechno jsou nasi dodavatele. Moje holky dvě to vědí ale jedna to neví a od něj to neví ještě nikdo kdo bude družba... Hlavně jim budeme dávat krabice s darkama
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova tak ma napadlo, neplanujes sa nahodou fotit v tom klastore Rosa colei, ked mas svatbu v Merunkovem sadu? 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@kitycat jo proč?
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova pretoze po tom mieste pokukujem, po tom klastore. Ale my budeme mat svadbu v asi polhodinovom dojazde. Ale postrehla som, ze ty mas svadbu pobliz, tak reku, ci si ten foto klenot objavila. Tvoje saty tam krasne zapadnu
Odpovědět
Profilova fotka
@kitycat já už ani nevím jak jsem si vzpomněla ze tam ten klášter je.. Jen vim, ze pres prázdniny je uzavřený.. Já totiž na naší stodolu přišla díky našemu fotografovi co tam fotil, ale bylo to v létě, takže ten par do coeli nemohl jet, bylo mi to za ne líto.. Jinak děkuji moc 🤗 já chtěla bohatší šaty, ale jak říkáš, už by se to tam nehodilo, ani ke stodole, tak jsem zvolila trošku menší ballgown a hlavně jsou meruňkový, asi víc autenticky už nemohly byt 😅
Odpovědět
Tak mám vybrané svatebni saty 😊 byla to láska na první oblečení 🥰 budu je mít ze Svatky v Brně a mohu tento salon maximálně doporučit 🙂 ta kvalita šatů je úplně jinde než v jiných salonech všechny šaty byly příjemné a krásné. Taky mohu určitě doporučit ještě nově otevřený salon v Brně My Day, slečna byla strašně příjemná a i když jsem měla rezervovanou hodinu, byla jsem tam dvě hodiny 😊
Odpovědět
@kristy0523 ahoj už jste našli oblek? V Bandi chlapovi neseděl snad žádný, tam kde mu padlo sako , neseděli kalhoty a obráceně. Taky má Slim. Nakonec jsme sehnali v Luggi a jsme teda strašně spokojeni. Můžeš si vybrat jednu velikost toho a jinou druhého. Super , i cena . Jsme teda z Plzně, ale možná bude někde pobočka 😊
Odpovědět
@pajulinkajulinka ahoj ještě ne 🙂 dohodli jsme se že to necháme nějak po novém roce 🙂 Luggi myslím v Brně je tak kouknu 😊 na kolik vyšel? Brali jste tmavý nebo světlý? My chceme právě světlý a to je celkem problém v Blažkovi mi paní rovnou řekla že je dělají jen na zakázku
Odpovědět
Ahoj holky 🙂 taky už řeším svatební šaty, ale je to zatím horor 😄 na zkoušce jsem už byla a šaty co jsem zkusila mi sedly, ale úplně wow jsem si pro sebe neřekla 😞 . Plánuju jít i jinam, ale zase zbytečně moc toho obcházet taky nechci, protože jsem nerozhodný člověk. Vy co už šaty máte, tak jste měly jasnou představu jaké šaty chcete? 🙂 Já se vždy podívám na webovky salonů a libí se mi tam třeba jen troje šaty, ale úplně hotová z nich taky nejsem. Nevím jestli je to tím, že jsem moc náročná a nebo tím, že holt ve velikosti 40 toho moc není? 😄 Přitom pokud šaty měly šněrování sedly mi i 36tky....21.11. se chystám do Olomouce do Caxy nemáte někdo zkušenost s tímto salonem? 🙂
Odpovědět
@michaela_adam já byla minulý víkend na takovém maratonu celkem 4 salóny a v každém vyzkoušeno min. 10 šatů, ty své jsme našla až v posledním a byly to hned ty druhé co jsem zkoušela a byl tam trn wow efekt a i slza ukapla a fakt jsem se v nich cítila bozsky 😊 jinak jsem taky nezohodna 😁 v pátek po návštěvě 2 salonu hlaveň toho posledního jsem chytla depku jelikož jsem se ani v tom salonu necítila moc komfortně a že šaty pro sebe nenajdu a našla ❤ jinak představu jsem měla a mám úplně jiné šaty 🙂 paní v salonu rikala že to je normální..v caxe jsem nebyla, za mě fakt můžu maximálně doporučit Svatku mají salon i v Uherském Hradišti tak zkus tam 🙂 na velikost nekoukej šaty se budou na tebe upravovat 🙂
Odpovědět
@kristy0523 určitě se tam podívej, měli tam dost výběr, my máme šedý, a kravata bude právě bílo stříbrná, tu mám Bandi. Myslím, že cena byla něco kolem 5500 dohromady 🤔 kaše schválně zeptám ještě až přijde muž z práce 😁
Odpovědět
@kristy0523 gratuluji k výběru šatů, já hledala opravu dlooouho, i díky těhotenství a covidu a tak 😅, takže super dlouho a taky mám nakonec takové, které jsem původně nezamýšlela😁,ale cítím konečně, že to jsou TY, jsou to ony, už nemusím hledat super😅, sice z druhé ruky, nové jsem takové snad ani neviděla 😅, ale je to ono, už k nim mám doma i stříbrné lodičky a vybrané náušnice. Teď otázka, jestli bude svatba v létě nebo až v dalším, moje svědkyně má termín porodu na termín který bych chtěla svatbu😅, takže jestli to ještě odložím o rok už mi bude fuk😅
Odpovědět
Ty jo, koukám, že na netu mají prd😳, tam nemají ani to co máme my, a my ještě kupovali v akci zimní
Odpovědět
@pajulinkajulinka podívej se na Paco Romano😊
Odpovědět
@michaela_adam já to měla s hledáním taky blbý 😁, jedny šaty tu prodávám a to vdaná nejsem😊 ještě 😂. Ale už se do nich nevejdu, další dvě děti za sebou a schází mi asi 7 cm všude 😳
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova Tak v pondělí jsem běžela matriku a paní matrikarka konečně vytahla diář na rok 2022 a termín 2.7.2022 je NAŠE - jupiii ♥️
Odpovědět
Profilova fotka
@tynusm tak gratuluju! Aspoň někdo ma šťastné konce s matrikou 🤗❤
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?