Svatba 2022 - jsou tady nějaké nevěsty?

11 hod164
  • @te_ssiinka_nelova  
    Nechápu o co jim jde.
    Koordinátorka říká že si prvně musí naplánovat dovolenou a pak řeší teprve svatby.

• @tynusm  taky Nechápu o co jim jde... Tak jak nám vykládal a ze jim to navázali, ze obřady nejpozději do 12ti... Vytahovala tam jak každou sobotu maji zabitou - tak se neměla hlásit na pozici matrikarky, co čekala jako?

Na druhé straně tady je nás církevní, který každý rok odda 55 svateb a samozřejmě většina víkendy a dojede na svatbu o den dřív, aby všechny poznal a v den svatby je do večera součástí hostiny...

S matrikama vždycky někdo mel problém a vypadá to ze vždy někdo bude mít s nimi problém...

• @tynusm  my toto vyresime tak, ze nas odda nejlepsi kamarad. A skaknem pred tim jen na urad. Nikomu to nerekneme. Bude to takove prekvapko

• Sponzor fóra
  • Začínám řešit asi dost podobný problém - na matriku jsem volala už na jaře, kde mi (po hlase opravdu příjemná a ochotná) paní matrikářka říkala, že sice na rok 2022 ještě nemají vypsané termíny a budou je vypisovat až na podzim, ale můj termín si může už rovnou zapsat a bude s tím tak počítat, že ten den budou oddávat mimo matriku.. Domluvily jsme se na všech detailech, kdy za ní máme pak před svatbou dorazit a všechno vypadalo super..

Je podzim, pro úplnou jistotu jsem si říkala, že zkontroluju ty jejich termíny, jestli na nás nezapomněla a vážně budou oddávat mimo.. A ejhle, v každém měsíci mají jeden víkend úplně volný, kdy jakože neoddávají.. No a v červnu je ten jediný víkend přesně ten náš.. Okamžitě teda píšu maila, načež mi dojde jen automatická odpověď, že je matrikářka na dovolené a ozve se potom.. Takže mě čeká asi pár bezesných nocí, kdy budu doufat, že s námi počítají a rovnou tam ten termín nepsali, ale když čtu všechny ty vaše zkušenosti, tak tomu moc šanci nedávám a bojím se, že budu nakonec taky shánět nějakého faráře.. 😞 Všechno ostatní už samozřejmě zařízené, domluvené,..

• @darcule  to me mrzí kocko... Držím ti pěsti aby to vyšlo... Koukám ze na většině míst to je to stejný - nedrží slovo... Nám v únoru odkyvala jak 14.00 není problém ale v červenci to jen potvrdí a v červenci najednou 14 byl problém a nejpozději ve 12 (myslím ze tu story jsi četla) ... Snad vám taky neudělá peklo ze života 🙏 zase nebýt megis odsud tak nemáme tak skvělého faráře... Už toho beru sportovně a hlavně tak, ze to tak melo. Dej vědět jak to dopadlo 🤗

• @darcule  Taky držím moc palce a určitě pak napiš, jak to dopadlo 🤗🍀

• @te_ssiinka_nelova  @marketa_lotocka  díky holky, jste zlatý ❤️

Nakonec mi to nedalo a vygooglila jsem nějakou zastupující kolegyni, která mi potvrdila, že náš termín platí a počítají s ním - mají sice volno, ale přijedou i tak, když to slíbili 🤗 tak jestli jste dneska slyšeli obrovskou ránu a nevěděli co to je, tak to byl ten balvan, co ze mě spadnul 😅 vypadá to, že Boskovická matrika je výjimka potvrzující pravidlo, kéž by se i víc matrikářek chovalo takhle 🙂 (teď jen doufám, že jsem to nezakřikla) 😅

• @darcule  Tak paráda, mám radost 😊.

• @darcule  tak super super rada, ze aspoň někomu to vyšlo 🙏 moc ti to přeju 🤗

• Kdy budete dávat oznameni? 🙂 budete k němu dávat i nějaké detailni informace, případně jaké?

• @kristy0523  my začneme v únoru, to řekneme i lidem co budou drůžičky a družby že jsou drůžičky a družby 😃 jinak veškerý informace budeme mít na webu, to se k tomu oznámení nemůže vejít

• @te_ssiinka_nelova  taky jsem počítala s tím, že budeme dávat oznameni nějak na začátku roku..my Teda už řekli kdo je druzicka a družba 🙂 máš už nějakou představu jaké všechno info budeš dávat na web? 🙂

• Máte někdo tip kde sehnat slim světlý oblek? Nejlíp Brno a okolí 🙂byli jsme v bandi, ale tam byli pouze 2 světle obleky, ten co se nám líbil mu bohužel nebyl

• @kristy0523  já už mám web hotovy, je tam veškerý informace včetně rpvs, od informaci o nás pres informace co si na svatbě přejeme a co ne az po to kde budou ubytování a kdo všechno jsou nasi dodavatele. Moje holky dvě to vědí ale jedna to neví a od něj to neví ještě nikdo kdo bude družba... Hlavně jim budeme dávat krabice s darkama

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Fotografování svateb nejen po celé ČR.
    Patrik Hácha
    Příbram
    Jsem fotograf s velkou vášní pro příběhy a emoce.
    Rád zachytím celý svatební den a odvyprávím tak celý příběh a vzpomínky na váš Den.
    Portrétní a svatební fotograf
    Články od našich partnerů
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Nevíte, jak se jako host obléknout na svatbu? Poradíme
    Archiv článků od partnerů