Svatba 2022 - jsou tady nějaké nevěsty?

11. dub 202137
  • Zdravím ženy, my taky plánujeme na příští rok svatbu, termín mám vybraný na 11.6. 🙂 10 let spolu a 8 let zasnoubený 😃 , to je ostuda..

• @biibar  a nevis já to tam je? Chtěla bych možná víc vrstev sukně.. Myslíš ze to jde za příplatek?

• @te_ssiinka_nelova  Ahoj, co se tyce husitu, tak nam jedna koordinatorka doporucovala jednu fararku (zalezi, kde budete mit svatbu, muzu pohledat jmeno kdyztak), ktera vam udela obrad na miru (cirkevni takove byvaji - je povinne u nich projit svatebni pripravou, takze te dost poznaji a vlastne si na te priprave rikate, co byste chteli aby na obradu zaznelo a tak). No a rikala nam, ze oddavala jeji neverici kamarady a u obradu nepadlo slovo o cirkvi/Bohu.. 🙂

nase fararka ma podminku, ze jeden z nas musi byt pokrteny, tak asi zalezi na danem farari, jak to ma nastavene.)

• Sponzor fóra
  • @te_ssiinka_nelova  Jooo, já na ně narazila na FB a hned jsem si tam zamilovala x šatů. V červenci jsem u nich v salonu byla s družičkama na zkoušce a bylo to úplně super. Parádní servis a skvělá, příjemná slečna a šaty hezčí než na fotkách. Jen teda to bylo horší s velikostma, já mám 32 a to tam měli asi jen jedny šaty, takže jsem zkoušela spíš 34, ale dalo se to. Pro představu dobrý. 😃 Co se týče těch úprav, tak oni jsou dost variabilní a je možný v podstatě cokoliv. Kámoška si tam vybrala šaty, ale líbil se jí vršek od jednoho modelu a sukně od druhýho a taky jí to spíchli a nebyl problém. Stačí se s nima domluvit. 😉 😃

• @ajamajova  Ahoj, vítej. 🙂 Jéé, jaká ostuda. Dnes už se na to "do roka a do dne" nehraje. 😃 My jsme taky zasnoubený od r. 2018 a kvůli koroně jsme už dvakrát posouvali. Teď poslední datum máme taky 11. 6 .2022 a to už snad klapne. Hlavní je, že se máte rádi. 😉

• @werasz  děkuji za přivítání. Je pravda, ze už jsme se měli brát v roce 2018, ale přišel do toho neplánovaně prcek 😂. Za mě musím říct, ze do roka a do dne u nás neplatí.
    U tebe teda musí být přípravy v plné proudu nebo jsi nachystana ? 😉

• @werasz  ahoj, jojo psala mi slečna Justyna, prý není problém udělat vice sukni. Objednala jsem si je na domácí zkoušení, troje šaty, uvidíme zda do té doby neotevrou... S tema velikostma je to tam trochu pech no i na to domácí zkoušení. Tak uvidíme jak to dopadne 😊

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Nabízíme přijemné focení - natáčení a spousty zajímavých nápadů včetně přijatelných cenových balíčků, akčních slev a dalších přání zákazníka ....
    Zaznamenám pro Vás průběh svatebního dne od příprav po večerní zábavu. Zachytím detaily a emoce, které by Vám jinak v tom shonu mohly uniknout.
    tets