Svatba 2021 - jsou tady nějaké nevěsty?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, holky :-) Jsou tady mezi námi nějaké nevěsty na rok 2021? :-) Přece jenom to není tak daleko, jak by se mohlo zdát :-)
Odpovědět
1
10
11
@itstereza Držim palce!!! Nás čeká doufám Rumunsko, tak snad půjde cestovat aspon v rámci Evropy
Odpovědět
My máme v plánu termín svatby 22.5. na pronajatém místě, ale už z toho taky začínám mít nervy. Většina věcí je zařízená nebo předjednaná, ale jak se situace kolem jen horší, tak z toho mám špatný pocit. 😞 Původně jsme si říkali, že loni na konci května už bylo rozvolňování. No teď to moc nevypadá. 😞 Na někdo takový termín taky?
Odpovědět
Profilova fotka
My plánujeme Slovinsko a pár dní v Chorvatsku, ubytování koupíme na poslední chvílí přes Booking 🙂, snad vše klapne.
Odpovědět
My neplánujeme žádnou. Peníze půjdou na dodělání domečku. Možná nějaký víkend 🙂
Odpovědět
@maarket08 Nakonec máme Sandru Silnou, ale děkuji za doporučení 🙂
Odpovědět
@hanulinacz Máme stejný termín, já jsem na tom hůř, svatba přeložená z minulého roku a hosté ze Slovenska, Rakouska...Vše mám zarezervováno a už začínám být smutná z toho, že ať se rozhodnu pro cokoliv, někdo bude zklamaný. Část hostů mi píše, že doufá, že svatba bude, ať ji neruším. Druhá část mi píše, že se bojí, mamka říká, že tam bude pohřební atmosféra v dnešní době. Další lidi mi říkají, že mám přeložit až na 2023, že se to potáhne. Takže jsem v těžké depresi, tahne mi na 30, už chceme rodinu a upřímně se mi další rok čekat nechce 😞
Odpovědět
@evamag My dostali možnost přesunout na konec července a využili jsme to. Věřím, že v létě to snad bude lepší... Dál to odkládat už nechceme taky... Přeju pevné nervy!
Odpovědět
Taky jsme už před měsícem přesunuli z května na červenec. Zas budu chvilku o něco klidnější. Pak už příteli řeknu, že mu na to kašlu 😄 2 odklady stačily
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatbu 25.06. zatím přemýšlíme, že pokud bude situace taková, jaká je teď, tak se prostě vezmeme s pár lidmi a oslavíme to, až to půjde 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já take se budu vdávat letos v létě. Mám z toho větší a větší strach kvůli tomu opatření. Taky se tak bojíte, nebo tomu necháváte volný průběh jak to vše dopadne?
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulinacz ano mi máme 29.5.2021 a mám nervy, všechno na svatbu jsem si dělala sama, vše už je zařízeno, zaplacené zálohy. 😞 😢 mám úplné obavy že to zas nevyjde, už jsme přesouvaly z minulého roku a tento. V nejhorším se vezmeme v takovém počtu jaký bude povolen, ale nebude to svatba mých snů.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu si pro radu 🙂 Řešíme teď oblek pro ženicha a chtěla bych se zeptat, jestli nemáte nějaký doporučení na košile v barvě ivory. Svatební šaty mám v téhle barvě a na doporučení fotografky by neměla být čistě bílá košile, abych pak nevypadala jako ,,zapraná", když budeme stát blízko sebe a na fotkách.
Odpovědět
Článek se načítá
@si_sk Zkuste Bandi 🙂 Zaměstnanci vám poradí 🙂 Nás se na to taky slečna ptala a upozorňovala. Ale asi budete muset počkat, než se otevřou obchody 😔
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky! Svatba bude v 7. srpna 🙂 toto fórum jsem jen objevila trochu později 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@itstereza já už mám šaty z října 2020 😄 jsem se nemohla dočkat a šla jsem hned 2 měsíce po zasnoubení 😄 😄 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@adela_bekova já tomu nechávám volný průběh a věřím, že se situace ještě utřepe! 🙂 jako nic jiného mi nezbývá a to mám mezinárodní svatbu z Česka, kde teď ani nebydlím .. a více než polovina hostů má přijet ze zahraničí 😄 tak jen doufám, ž sto vyjde 😄 kdyby ne, tak to asi přesuneme na příští rok... :/
Odpovědět
Profilova fotka
@zasnoubenazrzka Jojo, Bandi je naše první volba, kam se hned vydáme 🙂 Zkoušela jsem jejich e-shop, ale přijde mi tam strašně málo věcí, takže budu doufat, že prodejnu ještě před svatbou stihneme navštívit :-/ Ale právě jsem chtěla koupit alespoň košili, aby v nejhorším případě přítel mohl mít oblek, který má doma, když jdeme na ples.
Odpovědět
1
10
11
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?