Svatba 2.8.2014

3. srp 201452

Ahojky.můžem pokecat a navzájem se inspirovat.přidáte se? my budeme mít obřad na fotbalovém hřišti 😃

• Ahoj,
    my máme obřad v Židlochovicích v Zámecké kapli 😃
    Copak už máš zařízené ... 🙂

• Ahojky, my taky máme 2. 8. 🙂

• Ähoj, my máme taky 2.8. v Praze 4 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojky.tak zařízené toho ještě moc nemám,místo na hostinu máme,fotografa taky,líčení a účes předběžně snad taky.a to je vše.kdy budete dělat oznamko,nebo už máte? já sem pořád ještě nevybrala,nevímjestli si nechat udělat z fotky.

• Ahojky nevěsty 🙂, kdy plánujete rozdávat svatební oznámení? Vím, že zvykem je tak 1-2 měsíce předem, ale přemýšlíme nad tím, že 2. 8. je půlka prázdnin, a hosté můžou být na dovolených...Budete je tedy dávat s nějakým větším předstihem, abyste tomu předešli? Díky 🙂

• Ahoj, tak svatební oznámení máme objednáno. Ano budeme ho dávat s předstihem skrz dovolené 😎
    Já jsem si objednávala svatební oznámení. Mají pěkné a oproti ostatním levné
    a když na konci objednávky do poznámek napíšete sleva 20% galerie Vaňkovka máte oznámení se slevou a to se hodí je to kolem pětistovky 😉

• Nazdárek holky, taky plánujeme svatbu na 2.8. a hned Vás poprosím o radu. Budeme mít obřad a oběd jen v rodinném kruhu a odpoledne svatební párty, no a právě se chci zeptat, jak byste to udělali s výzdobou svatební párty...Nechci dělat nic moc slavnostního, chceme říct hostům, aby přišli v pohodlném oblečení ...

• 2.8.2014 v 11:00 Staroměstská radnice v Praze. Oznámení si necháváme vytvářet u Petry Zobačové ve Slavkově u Brna je to trochu z ruky, ale paní Zobačová nám splnila všechna přání a oznámení jsou pro nás těmi nejhezčími =) Šatičky mám z Svatba snů a jsou to přesně ty, které schovají moje nedokonalosti křivých zad a zároveň mi splní dětský den být princeznou. Dekoraci vytvářím za pochodu, ale baví mě to. Vždy když nastávající nejde dlouho z práce najde doma něco vyrobeného.

• @xvitko13  já začnu s rozdáváním ani v dubnu příbuzným kteří si podle toho zařídí dovolenou to dám dříve a tu poslední vlnu, která půjde poštou a ty adresáti od kterých se neočekává účast to dostanou na začátku června =)

• @xvitko13  My už svatební oznámení máme, protože jsem na to nejlepší narazila na svatebním veletrhu a tam byla možnost 20% slevy, pokud si objednáme do konce března. Takže jsme už objednali a posílat to chceme v květnu. Všichni o svatbě ví, datum jsme ladili tak, aby nám nikdo nikam neodjel a hlásili jsme to už rok dopředu. Svatební oznámení tedy bude spíš prostě proto, že se to dělá a že je to hezká památka, než že by se tímhle způsobem někdo dozvěděl něco, o čem by předtím nevěděl. 😉

• Ahojda, my máme svatbu 2.8. ve 12 hod na zámku v Pardubicích, oznámení máme vymyšlené, ale zatím jsem ho nerozesílali, jinak kloubíte to i s koláčky? já právě slyšelaa, že se oznámení dává spolu s koláčky cca 14 dní před svatbou.. a teď tu čtu, že ho dáváte už teď 😮

• @safebutter  To je kraj od kraje. My žádné koláčky nedáváme, ale vím, že někde s to dělá...

• Jupíííííííííííííííííííííííííííííííí! 🙂

• @laurahejnova  Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííí! 🙂

• Sponzor fóra
  • Už jen 11 dní huráá. Snad nám holky bude přát počasí 🙂
    Moc se těšíme.
    Ženy, přeji Vám krásný svatební den, ať Vám vše výjde podle představ. A hlavně, hodně štěstí v manželství 😉

• Už se nám to blíží! 🙂 Máte už vše zařízené nebo taky do poslední chvíle dozařizováváte?

• Ano do poslední chvíle 😉

• Mám pocit, že nic nemám 🙂 To důležité ano, ale doděláváme takové ty drobnosti, což je žrout času. A ještě jsem ani nesáhla na vývazky 😃

• My už máme všechno včera mi dokonce nastávající vybral a koupil po půlnoční šatičky a to jsem je ani neplánovala =) S počasím to vyjde všechny si to zasloužíme =)

• taky se hlásím 🙂 a zároveň hlásím, že jsem vááážně vyčerpaná 😃 proč jen jsem si vymyslela, že ještě vymalujeme? 😃

• @bramborkaobecna  tý jo malujete?! mazec tak to jsi hustá teda! já jediný co tak 1.8. povlíknu peřiny do čistého

• už to bylo fakt nutný 😞 Jen nechápu, proč jsme nezačali malovat dřív, dneska se položí nový koberec a celý víkend budeme uklízet byt 🙂 Do toho dodělávám svatební noviny, a samozřejmě chodím na zkrášlování 😃 nemluvě o tom, že máme dvě fenky a jedna si vesele hárá už měsíc, tak snad se do svatby umoudří 😃

• @bramborkaobecna  seš statečná že to všechno zvládáš a já už si nestěžuji =)

• No myslím, že každá z nás toho má zrovna "kotel" . Ale s tím si hravě poradíme, že dámy? 🙂 Hlavně to počasíčko ať opravdu vyjde, 24 stupňů a sluníčko - ideál 🙂

• Jasně že poradíme, jako vždy 🙂 Počasí vypadá super 😃

• Taky máme 2.8. 🙂. Máme obřad venku, tak snad počasí výjde.

• @bramborkaobecna  Hele, na mě to taky nějak přišlo, že doma pulírujeme. Asi jsem blázen, ale chci se pak z hotelu vrátit do nového a čistého, prostě začít nový život v novém 😃

@sagit  Já mám zase stavy, že si říkám "pohoda, to nejdůležitější mám" a pak si třeba v noci vzpomenu, že třeba nemáme takové ty papírové tácky, co se dávají do krabiček do výslužek pod cukroví. Prostě kravinky, bez kterých se svět nezboří, ale mně to pak šrotuje v hlavě. Nebo tuhle jsem si vzpomněla, že vlastně nesmíme mít rýži, takže teď sháníme konfety... No prostě blbosti. Ještě že zítra mám s holkama rozlučku, tak nebudu muset nic dělat a jen dva dny pařit 😎

• @simone5 já měla rozlučku 19.7. no krása, holky to opravdu vychytlaly, jen já to pak v noci úplně nevychytala s pitím 🙂 a nepamatuju si asi polovinu večera...chjo, naštěstí se o mne holky postaraly! 🙂 Takže ať ti to vyjde o něco rozuměji než mně 🙂

• @bramborkaobecna 😃 Hahaha, tak to uvidíme zítra! Jsem pěkně zvědavá, co mi holky nachystaly 😉 A nemáš aspoň fotky, když si z toho nic nepamatuješ?

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Nechte si od nás udělat báječné fotky od dvou fotografů za cenu jednoho! Fotíme po celé severní a střední Moravě.
    Rád nafotím Vaši svatbu, Vaše portréty nebo jiné fotky dle Vašeho přání...
    Svatební, předsvatební, postavební focení po celé České republice.
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů