Svatba 2.7.2011

Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
1
2
32
Ahoj,ja by som chcela mat 2.7.2011....ale ešte neplánujem nič,budem až ked začne škola a uvidím ako nám naplánovali štátnice a tak....potom už budem niečo riešiť:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, my mame 2.7.2011 na zamku v jaromericich:) domluveno na 13hod,ale budeme presouvat na 12..
Odpovědět
Ahoj, pridavam se do klubu s tim samym terminem :-N
Odpovědět
caute ja planujem na 2.7 :-)
Odpovědět
to se nam to tady pekne schazi :-D
Odpovědět
ale ja nemam na 100% toho 2heho..lebo cakam kym matrika vyvesi terminy..iba ona o tom rozhoduje kedy da, cize je moznost ze nebude 2heho :-S ale datum sa mi paci a uz som si zvykla nan
Odpovědět
biela.ruza: tak to je nas hodne.. jen misto ktere mame vytipovane prave matrika odmita, takze tam zalezi jen na domluve.. :-) ja uz si zvykla taky, hlavne z toho datumu bude pomalu rodinna tradice :-D
Odpovědět
Ahoj! To jsem ráda, že se nám to tady začalo takhle pěkně plnit.. :-) My zatím také nemáme vůbec nic zařízeno. Vše chceme zařídit, až přijedeme z dovolené, což bude tak v polovině září. Tak jen doufám, že nevznikne nějaký problém a všechno klapne. Už máme skoro vše promyšlené, stačí to jen oběhnout a zamluvit. A co se týče šatů, tak na ty bych chtěla jít někdy říjen/listopad. Ještě o té svatbě nevědí ani rodiče, těm to chceme říct také po dovolené, tak jsem zvědavá, jak to vezmou, ale myslím, že se budou těšit. :-)
Odpovědět
ahoj vek, pozeram ze su tu same Cesky :-) ja som to este vela ludm nepovedala, vratane rodicov..ich reakcie sa troska bojim..mam zajednane zatial fotografa, ostatne ma cas
Odpovědět
Ahoj :-) tak nejak to mam uz taky vse promyslene, ale dokud neni nejake misto jiste a rezervace jasna, tak nejak jeste nic nezarizuju. biela.ruza: myslis, ze by to rodice vzali spatne ze se budes vdavat? bud to rozdychaji anebo ne :-) u nas to byl taky trosku sok :-D ale tak nejak to vzali uplne v pohode a i to u nas cekali :-) jen drahyho rodice jsem pozadala o jeho ruku ja cca 3 tydny zpatky, protoze vzdy nejak zapomel jim to sdelit a to jsme uz rok zasnoubeny, reakce byla super i kdyz nejdriv vyvaleny oci a spadly brady - protoze tohle asi ode me necekaly :-D nemluve o tom, ze sam drahy nevedel ze se na to chystam :-D
Odpovědět
gepe som rada ze tebe sa to podarilo v pohode :-) ja neviem aka bude reakcia, ale z coho ich poznam, tak v tom zmysle ze este mam vela casu, naco sa tak skoro vydavam a pod :-S
Odpovědět
biela.ruza: no u me nasi byli radi, ze jsem konecne trosku "dospela a zkrotla" uz je mi 32 ale to jen v obcance :-D i kdyz je fakt, ze i rozumu uz mam trosku vic :-D drahymu bude 31 na podzim a tak nejak, jak jsem spolu ctyri roky, a mame dle drahyho uz za sebou i takovy ty manzelsky krizovky, tak proc ne - hlavne oba chceme deti a drahy jedine az po svatbe =-) muzu se zeptat, kolik Ti je?
Odpovědět
Článek se načítá
gepe...ja mam 23...ale nasi su proste takove povahy - ku vsetkemu maju pripomienky
Odpovědět
a vis v kolika letech se brali oni? :-)
Odpovědět
haha si uz druha, ktora mi toto poradila :-D ze mam to porovnat, no hej mama mala nejako ten isty vek a vydavala sa k tomu este pocas skoly a ako tehotna...tak ja tolko za usami nebudem mat :-D :-p
Odpovědět
no prave! :-D a jestli nemas zavazek skolu - coz podle me neni zavazek, ale budiz, ci jiny veci ktery by tomu nejak "mohly" branit, predevsim se na to citis a tak nejak oba to chcete, tak nechapu proc by Ti meli branit =-) mozna bych jeste chapala je, jako ze ses jeste mlada, ze si mas uzit... ale je to Tvoje/Vase rozhodnuti :-) ale urcite to s Tebou snad nemysli zle vasi :-N
Odpovědět
a ty si sa nexcela vydavat v skorsom veku? ;-)
Odpovědět
napisu do IP - posty
Odpovědět
Holky, mně je 22 a vůbec si nemyslím, že by bylo na vdávání brzy. A myslím, že ani kdybych studovala, tak by to nebylo překážkou. Prostě když se mají dva rádi, tak proč se nevzít. Právě teď se vdává jedna moje známá a té je 19 let...
Odpovědět
vek mas pravdu...kazdy je individualny... :-)
Odpovědět
berinka1: koukám, že ty už máš i vybrané šaty. Myslím, že sis vybrala moc hezké. :-) A svatbu plánujete do oranžova? - soudím podle fotek. Já plánuji svatbu také do oranžova, jen stále nevím, jak oblečeme ženicha. Přemýšlím o bílé košili, oranžové vestičce, oranžové regatě, nebo oranžová košile a oranžová regata a nebo bílá košile, oranžová regata a bez vestičky... Tak nevím. :-(
Odpovědět
biela.ruza: přesně tak. Záleží to na každém, jak si to sám udělá..
Odpovědět
ja si taky myslim, ze kdyz se na to clovek citi a chce to, at do toho jde, nezavisle na veku :-)
Odpovědět
gepe: a už máte něco zařízeno? My nemáme zatím vůbec nic. :-| Ještě musím necelý měsíc vydržet, pak se vrátíme z dovolené a půjdeme zařizovat a oznamovat. A šaty si půjdu vybírat asi někdy v říjnu. Už se na to moc těším. :-)
Odpovědět
vek: kdepak :-D jediny co mame tak zaznubak uz rok - teda ja :-N a tak nejak si spis davam dohromady nejaky veci a premyslim. akorat mozna budeme mit vybrany misto - tedy chutna nam tam moc, vsechno je moc fajn, vcetne obsluhy atd., akorat dnes pujdeme na prohlidku a kdyztak zarezervujeme a hlavne nemusime pak resit termin s matrikou - pouze budeme muset dat zadost ci co Hele, co jsem koukala, tak plno holek uz ma kolikrat vse na pristi rok nachystany, neli domluveny :-o :-D takze si vubec nemusis pripadat divna, kdyz jeste nic nemas ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se přidávám k vám do klubu ;-) taky plánujeme svatbu 2.7., už máme zařízené místo hostiny, kostel i fotografa. Jinak k té diskuzi o "věku a svatbě". Je mi 21, stále studuju a s přítelem už jsme skoro 6 let (mu je 25), když jsme to oznámili mým rodičům tak z toho moc nadšení nebyli a stále se ptají jestli si to náhodou ještě nerozmyslíme a jde mi to pěkně na nervy. Přijde mi to po těch letech, co jsme spolu jako přirozený vývoj vztahu.
Odpovědět
ahoj stiiistko, a ty vis, v kolika se vasi brali? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mamka měla 27 a taťka 25, což jim bohužel předhazovat nemůžu :-( :-D
Odpovědět
jaaj tak to nejde ]-( a byli jeste bezdetni? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mamka měla ještě předtím ségru, ale s prvním manželem, kde to nebylo zrovna vydařené manželství a z různých důvodů se o tom doma nemluví, takže tady taky nic ... ale fakt je nechápu, pořád je utvrzuju v tom, že děti chci mít až po škole a že se tou svatbou pro ně nic nezmění a mamka říkala, že tohle pochopím až se mi bude chtít vdát dcera, tak to asi nechám tak a snad si na ten fakt zvyknou ;-) jinak všichni ostatní mají ohromnou radost ...
Odpovědět
1
2
32
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?