Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
lindos, to mate pekne vymysleny ;-) ja ani nevim zda svatebku budeme mit, u me by to asi jeste slo, ale drahy je porad v praci i na dovoleny pracuje ]-( :-D anaj83: taky nebudeme mit kameramana a kamaradi neco natoci ;-) mrknete na www.zelenydvur.eu tam by mohla byt svatba super! :-) my uz misto ale mame..
Odpovědět
Profilova fotka
vek tak to je perfektni ze to tak dopadlo:) ja dneska byla zkouset znovu saty co si jsem si objednala na usiti, tak snad budou stejny:) foto v albiku..
Odpovědět
berinka1: Ty šaty ti mkoc sluší.. ;-)
Odpovědět
vek to dopadlo super,gratulujem ;-)
Odpovědět
lindos: děkuji.
Odpovědět
Teda holky, tady se to teď zase nějak zaseklo s tou diskuzí... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no taky si rikam:) co novyho? resite ted neco nebo stagnujete?:)
Odpovědět
holky, podle me se to tady rozjede, jakmile se bude vic blizit nas termin ;-) :-D jinak beri, pekny satky a typove Ti slusi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi mas pravdu gepe:) my se se skoromuzem rozhodli, ze po svatbe (srpen/zari) pojedeme na nejakou dobu do anglie za brachou pracovat, tak uvidime jak to dopadne.. Dekuji moc, vsem se libi,akorat mamka ma nejake vyhrady porad..pry jsou hrozne:D ja je nechtela v tom salonu ani sundat:)
Odpovědět
berinka1: maminka ty šaty mít na sobě nebude... A tobě sluší. ;-) Já už se holky tak těším, až půjdu vybírat šaty... Ještě musím ale tak měsíc vydržet... :-| A už máte někdo vybrané prstýnky? Nevíte, jak dlouho trvá, než je vyrobí atd? Já myslím, že když se objednají tak 3 měsíce dopředu, tak by to mohlo stačit, ne? Jinak my už máme zařízenou kapelu a kněze a částečně fotografa. Místo hostiny budeme zařizovat až koncem října nebo začátkem listopadu - stějně tak šaty pro mě a šaty pro ženicha bych sháněla až tak v únoru/březnu...
Odpovědět
beri za malo :) ja totiz kdyz obcas mame nejaky saty ukazu, byt jen na obrazku, tak se ji taky nelibi a pritom me prijdou treba sladky a pekny :-D To budete mit pekny s tou Anglii :) vek: ja byla jednou si vyzkouset jaky typy, no nevim :-D ale je dobry si vyzkouset ruzny typy satu a dle toho uvidis co Ti bude sluset a v cem by ses mohla citit a nasledne se tim smerem pri hledani satu zamerit ;-) Prstynky nemame a asi budeme resit az po svatbe, u obradu spekulujeme s drahym, ze si dame pouze kvetinove symbolicky :-) Jinak je hodne dobrej Madr jako zlatnik v Praze, ale to je asi daleko pro vas... vetsinou standardni doba pro prstynky je 1-2 mesice, zalezi na tom pokud si je nechate delat a jak budou narocne na vyrobu. Nebo je taky reseni si je nekde koupit.. Mas super ze uz taky neco mas, akorat s tim mistem bych moc neotalela.. My mame misto, reverenda, fotografku, kolacky - mama, vino - tata, a krabici na svatebni veci :-D
Odpovědět
no on měl teď svatbu kamarád a to místo na hostinu zamlouval půl roku předem a oni prý koukali, že tak brzy... My budeme mít stejné místo, ale chci je jít hned, jak bude termín 100%, zamluvit, tak by to mělo být ok.
Odpovědět
Článek se načítá
vek a kdyz mas kneze, tak nemusis cekat na termin na matriku :-) tak to mame i my
Odpovědět
a at si koukaj, my mame rezervaci danou cca nekdy z druhe poloviny srpna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás taky koukali, ale jsem ráda, že jsme to zamluvili:-))
Odpovědět
Profilova fotka
ja mela podle fotky vyhlednute uplne jine, alekdyz jsem se do nich oblekla,tak me prislo ze vypadam jak slehacka na dortu..chtela jsem s korzetem co zacina az od pulky boku,ale spis me ty siroke boky jeste zduraznil a pak jsem narazila na ty vybrane (resp.kamaradka:) a at si je zkusim, no a musim rict,ze na raminku nevypadaji nic moc,ale obleceny..:) bude jeste nova kolekce,ale co jsem se tak divala na webu,tak me nic nezaujalo.. za knezem mame prijit az po novem roce, a jeste mame k tomu vsemu krabicku na pranicka:) co se tyce prstynku-bude nam je delat kamarad,tomu to vetsinou trva tak ty 2 mesice..
Odpovědět
ahojte, muzu se pridat? taky mame termin 2.7. a uz vidim, ze zkousite saty! ja myslela, ze je jeste cas, ale asi neni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj verusko, urcite muzes:) ja bych rekla, ze se da svatba zaridit i za par tydnu-mesicu, ale my si to chceme uzit a nestresovat se pred:) i kdyz... k tomu asi stejne dojde:))
Odpovědět
berinka1: ja si to chci taky uzit ty pripravy, ale vubec nevim, kde mam zacit. zatim mame hostinu a kapelu, obrad jeste resime. na saty uz se chystam, ale jinak vubec nevim, co je potreba jeste! jsem se koukala k nekomu, ze uz ma vyvazky, krasny vlastnorucni, to bych asi nedala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my teda plánujeme svatbu na 16.7.2011, takže 14 dní po vás, ale aspoň jste poblíž, tak snad vám nevadí, že vám sem lezu :-) Ohledně toho věku, já bych asi počkala až po studiu, ale je to každého věc, když se na to cítí :-) Chodím s přítelem 8let, já dokončila vysokou loni a on letos, čekali jsme, jak budme mít práci, abychom na svatbu ušetřili a po nikom nic nechceme financovat. Svatbu jsme naplánovali na příští rok, nikoho jsme tím nezaskočili, všichni na to po těch letech tak nějak čekali :-) S přítelem žijeme dlouho spolu, takže vztah máme opravdu prověřený :-) V 19 bych se nevdávala ani za nic, to mi přijde strááášně brzo, neříkám, že to vydržet nemůže, ale nešla bych do toho. Naši se brali v 18, sice dřív byla jiná doba, ale stejně se za 4 roky rozváděli...Teď je určitě daleko víc možností pro mladé lidi, tak proč se hned vrhat do svatby :-) Toť můj názor :-) Jinak my máme už dost věcí, zamluvenou restauraci, místo obřadu, ubytování, fotografa, zamluvené zákusky, hotové vývazky, svatební noviny, vybrané prstýnky a sbíráme věci na dekoraci a svatební tombolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cha, tady vidím, že reaguju na příspěvek z první stránky - no truhla :-) :-) berenika: šatečky krásné a moooc sluší ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
verisek.s: jak si predstavujete tu svatebni tombolu? o tom uz jsem nekde slysela, ale nevim, co si pod tim mam predstavit nebo jak to ma probihat. jinak holky, muzete mi porad treba neco na dekoraci? svatbu chci do zluta a nevim, co se tak obvykle dava na stul a na vzdobu mista na hostinu
Odpovědět
Profilova fotka
veruska: budeme na hostině rozdávat losy, ve svatebních novinách máme napsané ceny, které mohou svatebčané vyhrát - noviny dostanou každý do autobusu při cestě na obřad. Večer budeme losovat a každý dostane nějakou cenu. Třeba klíčky od nového vozu - kolečko do nákupního vozíku, večeře při svíčkách - polévka v sáčku a svíčka...atd :-)) Samozřejmě tam uvedeme jen ty názvy krycí a ty skutečné ceny prozradíme až při příchodu svatebčana pro cenu :-)
Odpovědět
ahaaaaa! tak to je super, to bysme mohli taky udelat, at je tam neco extra:) diky za tip, zni to skvele. svatebni noviny chci taky, ale jak vidim, bude to strasne moc prace a vubec nevim, jak to budu se skolou stihat... :-(
Odpovědět
tady je takova decentni http://www.svatebni-raj.cz/cz-kategor... je dobry u tomboly urcit nejaky tri hlavni ceny - ne skutecnou vyhru, aby se nalakali kupujici listku :-) a pocet listku, vcetne vyhernich dat asi spis podle poctu hostu na svatbe.. my ji asi taky budeme delat, ale do stylu svatby a taky budeme mit i ceny utechy pro listky co nevyhraly (na osobu, mozna listek jeste nevim) - lizatka, daji se koupit ty velke pixle s nimi v makru a jen dozdobit maslickou apod :-)
Odpovědět
gepe: moc diky za skvelou stranku, zrovna jsem chtela jit delat neco do skoly, ale vypada to, ze u te stranky stravim dnesni vecer a mozna cast noci :-p
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: jj,taky mame v planu tombolu a noviny..akorat na novinach bych uz mela pomalu zacit delat, v cervnu me cekaji statnice,takze toho budu mit dost a jak se znam,tak prvni by nebyla skola,ale svatba:D no me to v podstate po skole vychazi;) sice tyden a pul,ale jo;) ted jsem jeste nastoupila do nove prace,konecne neco v oboru,tak snad vsechno zaraz pujde:) pritel uz jednou zenaty byl, na druhou stranu se docela divim po jeho zkusenosti,ze se chce jeste zenit,ale rekl me,ze kdybych to nebyla ja,tak si uz nikoho nevezme:) vcera jsme se nakonec stavovali za tim kamaradem zlatnikem a mel tam zrovna prstynky ktere se nam libily, tak jsme se rovnou domluvili:) pritel si vybral docela atypicky, bile leskle zlato a na tom jeste matne v obdelnickach, no tezko se to popisuje,a fotku bohuzel nemam:( ja si vybrala bily au se zirkony uprostred po celem obvodu, akorat jeste nevim jestli bude leskly nebo matny,pry se mam prijit podivat jak to bude mit hotovy a bud to necha leskle nebo to zmatuje:) veruska: my chcemesvatbu do oranzova, predstavu nejakou mam,uvidime jak budeme realizovat:) stoly do U,bile ubrusy (pokud sezenu kremove,bude nejlepsi:), doprostred stolu sirokou oranz. organzu, pruhledne vyssi sklenicky s plovoucimi oranz.svickami, platky ruzi, a obcas nekde nejakou mensi ikebanu, nechci aby to bylo preplacane, oranz.-krem.ubrousky a jmenovky. jinak budou jeste balonky z obou barev, ale klasicky nafouknuty,protoze budou viset ze stropu:) a potahy na zidle s masli..
Odpovědět
Ahoj budoucí nevěsty, také přidávám se do vašich řad. S přítelem plánuje se vzít 2.7. 2011. A už se nesmírně těším, ačkoliv nemám ještě vůbec nic nachystané, zamluvené, atd... Mám to ovšem všechno krásně sesumírované v hlavě. Tak aspoň něco :-D Problém je, že nemáme vybrané místo na hostinu, chtěla bych to už všechno obíhat a ptát se, ale připadá mi to brzo, ale zas na druhou stranu bych pak byla v klidu, tak nevím :-D Asi na tomhle bodě zůstanu stát až do svatby :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak my máme čerstvě vybrané a zamluvené místo obřadu i hostiny. Už vím, že na matrice jsou k mání termíny, ale ještě váhám s hodinou obřadu. Rozhodujeme se mezi 12 a 13 hod., dřív rozhodně ne. Říkám si, aby nebyl program napresovaný, jestli radši nevzít tu 12 hod. O tombole taky uvažujeme
Odpovědět
Profilova fotka
anaj: taky hodne zalezi jak daleko mate misto obradu..my mame ve 12,protoze jsme zmenili misto za blizssi, jinak jsme chteli 13hod, prece jen cesta zabere dost casu kdyz to neni za rohem:) lusss: razim heslo radeji driv nez pozde:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?