Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
gepe pozerala som tie tvoje satky,su krasne,takze ich budes kupovat?kolko ta vidu? ja mam tie moje tiez v albume la sposa deusto,len problem je v tom,ze nechcem kupovat kym nevyskusam,neviem ci mi budu sediet,na modelkach je vsetko pekne,ale nazivo no neviem co robit..keby som poprosila nejaky salon aby ich doviezli,tak to musim cele asi zaplatit a ked mi nebudu sediet co potom? zasnubak je asi zaklad :-D to mame aj my uz 4 roky :-D baby vy uz mate jasno v kytici,alebo pockate na vyzdobu a saty?? ja absolutne nepoznam kvety okrem ruzi,tulipanov a orchidey,netusim aku chcem
Odpovědět
Profilova fotka
slečny :-D tak aj ja sa pripájam k vašej bande ;-) 2.7.2011 plánujem tiež zmeniť stav slobodná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak to tak čtu, tak už jste se pěkně rozjely:-)) no já nemám ještě tedy kromě zásnubáky nic:-)) jen zarezervovanou místo obřadu a restauraci kde to budeme mít, ale zbytek mám v hlavě, jen nějak přimět přítele aby se kouknoul na fotografy a můžu zarezervovat i toto.. ale přijde mi že já tím jsem posedlá a že mu už tím musím lést na nervy, ale když já se tak těším:-)) gepe: máš krásné vybrané ty šatičky a taky obrázky co si dáváš do alba, kde na ně chodíš? já teďkom hodně uvažuji co dát na stůl pro svatebčany, mandličky to tady nikdo nezná a tak něco malého jen takovou pozornost, né něco drahého, bude nás víc totiž. lindos: já budu mít kytku kombinaci růže a frézie, zbožnuji frézie a tak jsem ani nad ničím neuvažovala, jen čekám než se dohodnu s přítelem na barvě svatby a podle toho se rozmyslím i jakou budu mít barvu kytice
Odpovědět
Profilova fotka
my mame zamluveny kostel, fotografa, kameramana,misto hostiny, vyzdoba do oranzova, o kytce je take predstava- oranzove a smetanove ruze (v podstate vybral pritel, ja chtela kaly,on ruze, prosadila jsem si balonky do vyzdoby,tak jsem ustoupila s kytkou:) saty objednane na miru, oznameni take vybrano, tak v unoru nechame tisknout (musime posilat uz v dubnu, moc lidi z daleka) , jo a zasnubak mam take:) snubaky pujdeme objednat taky po novem roce, bude nam je delat kamarad zlatnik. Bizu objednana, mela by kazdym dnem prijit, zavoj mam take doma (ale nevim,jestli ho jeste nezmenim za jiny).
Odpovědět
ahoj Devcatka, tak koukam jak se tato diskuze rozjela :-) to je mooc dobre!!! no ja porad bojuji s videem a fotografem, ted sem oslovila dalsi dva tak uvidime jestli se nekdo chytne.... pac uz zacinam byt zoufala!!!! jinak barvicku chci merunkovou spis takovou jemnouckou... mam spustu napadu, tak uvidime co vznikne... jinak saty jeste neresim pac se snazim neco shodit tak uvidime za par mesicu :-) jinak sem koukala do diskuze darecky pro rodice, budete neco takoveho delat? me se docela libi predstava udelat knihu z fotek, od prtousku az po svatbu :-)
Odpovědět
hojky :-N lindos, ja prave kvuli tomu byla v salonu v sobotu, abych si vyzkousela podobny strih a latky z te same znacky :-D takze nakonec do nich pujdu, kdyz mi je vezmou s novou kolekci tak me vyjdou na 10t-13t dle latky, delaji je bud z taftu nebo matnyho sifonu ci co, ja budu chtit taft v ivory a s tou ruzouvou, presne jak je mam na obrazku x-) pokud je budu chtit koupit - resp. objednat samostatne a mit je tim padem driv (ne az cca v dubnu - kolekci budou objednavat prosinec/leden a doruceni je cca 2-3 mesice), tak dam pry za postovny cca 2-3tis... coz mi jeste prijde v pohode cena, kdyz vezmu v potaz ze i jedny co jsem si zkousela byly za pujcovny 15t. Kdyz si je objednam, musim si je vzit jelikoz budou objednavat primo na me, ale asi zalezi na salonu a na domluve :-) jannicka: na internetu v ruznych shopech :-) casto ceny jsou nizsi i s postovnym nez u nas. lindos a jannicka: dekuju za ty saty :-N beri: ty toho uz mas nejak hodne :-D My mame zatim jiste misto vse v jednom, fotografku, oddavajiciho, zasnubak, vino - zaridi tata :-D Kameramana brat nebudeme, na tom jsme se shodli, prijde nam to zbytecny. Kolikrat svatebni videa jsou hezci z fotek udelany.. a jedna kamaradka co bude na svatbe porad radi s kamerou, tak kdyztak mozna bude neco od ni, ale taky neni podminkou :-) danielak: my prave budeme davat rodicum mensi foto alba po svatbe ze svatby apod. :-)
Odpovědět
gepe, taky sem premyslela zda to nechat az po svatbe, nebo jim na to nechat misto a dodat tpar fotek ze svatby... uvidime, ale asi do toho pujdeme budou mit hezkou pamatku na nas...
Odpovědět
danielak, to je prave otazka... my budeme muset udelat tri albicka - pro pritelovi rodice jedno a pro moje dve :-D asi to necham po svatbe, protoze tata muj je hodne po svete a nevim jak bych ho dohanela, ci mu nejak posilala fotky at si je tam vlepi.. na svatbe mozna jen nejakou drobnost jako podekovani za to ze nas dobre vychovali a starali se o nas a po svatbe ty albicka :-)
Odpovědět
to je taky dobry napad. a co myslis tou malickosti na svatbe?
Odpovědět
danielak neco co by prave symbolizovalo ten prechod od toho, ze sice se budeme zenit a vdavat, ale ze stale budeme jejich deti i kdyz uz budeme mit pak svoji rodinu.. tak hluboce jsem jeste nad tim nepremyslela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja si saty nechavam sit, vyjdou me na 6tis,pujcovne bylo 7500, tak lepsi volba takhle:) snad nebudu zklamana, uvidim jak prijdou:) my zas chteli oboje, teda kamera je spis muj vymysl, ale nebranil se tomu:) v nedeli jsme za nim byli se domluvit a ukazal nam nejake videa a super, kupodivu se to libilo i muzskymu:)
Odpovědět
tak ja s temi saty nechci nejak cachrovat siti a chci presne tyhle.. takze jsem to budu zrejme brat touhle cestou. Tchyne ma vyssi krejcovinu i ucila, tak si z nich pak necham nejak odendat tu vlecku a budu mit pekny satky treba na ples apod. :-N
Odpovědět
Článek se načítá
my jsme s přítelem také uvažovali, jestli si vzít kameramana, nebo mít jen fotky. Zatím to vypadá, že budou jen fotky. Je sice hezké se podívat na video,ale myslím, že bychom se na ně podívali po svatbě 1x a pak kdo ví, jestli bychom si to ještě pustili...
Odpovědět
já si šaty půjčím. Chtěla jsem jít vybírat někdy v říjnu, ale vypadá to, že to bude tak v listopadu, protože čekáme, až bude mít kněz kalendář a definitivně si nás zapíše na tento termín. Zatím to máme domluvené, ale dokud to nebude napsané, tak to není na 100%. Takže vlastně nemáme ještě nic, protože se vším čekáme, až bude termín 100%. :-( Jo a ve čtvrtek nám držte holky palce - budeme to oznamovat rodičům...
Odpovědět
vek: mam zkusenosti ze lidi se podivaji na video, ale stejne si pak spis prohlizi album s fotkami :-) No my uz prave reverenda mame, tak se mi fakt ulevilo :-N Oni to vasi jeste nevi? Tak to vazne budu drzet pesti! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vek: fotky sú ako pamiatka na prvom mieste :-) no ak je dobre spravené video vedz, že príde chvíľa, kedy ho vytiahneš a budeš pozerať - oživia sa Ti všetky pocity z veľkého dňa. Ale ak by malo byť video na úkor fotografií, tak potom radšej nie. Ja už mám zajednaného aj kameramana aj fotografa nakoľko to mám takpovediac z jedného súdka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my taky budeme mít jenom fotografa, sice jeden kameraman se mi líbi úplně moc, ale když mi poslala tu cenu, tak jsem byla smutná, protože jeho videa jsou super, ale ta cena ne:-)) jinak já si taky nechávám šít šaty, nebudu si je ani nikde zkoušet, prostě to risknu. Fotografa taky pořád vybírám, už mám favoritku, tak uvidím. vek: držím pěsti:-)
Odpovědět
gepe: ještě to neví. Chtěli jsme jim to říct hned, jak se vrátíme z dovolené, což bylo před týdnem, už jsem domlouvala několik termínů, kdy by se u nás mohli rodiče setkat, ale moji rodiče ani jeden den nemohli. Teď už to vypadá hodně nadějně, ale zase vznikl problém - moje rodiče můžou přijít jenom tak na hodinu... takže to bude taková rychlovka. Zatím nic netuší. Mají k nám jít proto, protože přítelova maminka pracuje v bance a moje rodiče tam mají účet a potřebovali něco udělat, tak se sejdou u nás, aby podepsali papíry, tak toho chceme využít, protože když je pozveme na večeři nebo tak něco, tak jim to bude hned jasné a když bychom je zvali k nám a neměli důvod, tak by jim to mohlo vyjít třeba až o Vánocích... :-( Moje rodiče jsou na tohle hrozný - my k nim můžeme jezdit pořád, ale oni k nám jen když se něco děje... :-(
Odpovědět
No u nás co se týče té kamery, tak máme známého, který má kameru, tak možná jí s sebou vezme a něco natočí, ale to nevím a také by to bylo jen takové domácí video - není to žádný profesionál..
Odpovědět
vek aha :) no mi to vyresili tak ze jsme je nesezvali ani podobne a proste jim to oznamili i kdyz dost originalne :-D tatu jeste pritel o moji ruku nemel sanci pozadat osobne - nejak jsem to jeste neresila, ale tatovi pry staci kdyz mu posle email a v priloze vypis uctu :-D
Odpovědět
gepe: :-D Tak to máte dobře zařízené.. :-D Já to chci říct obojím rodičům najednou, protože moje mamka je taková, že by ještě mohla říct, že ona se to dozvěděla dýl než přítelovo rodiče atd.. takže takhle to bude spravedlivé. A pokud jim do toho zase něco vleze - což už by bylo po 3., tak to řekneme nejdřív přítelovo rodičům a pak mým rodičům... Už jsem na moje rodiče totiž trochu naštvaná, protože si něco domluvíme a v závěru se na to stejně vykašlou.. Tak mají 3. a poslední šanci a pak ať si mamka klidně říká, že se to dozvěděla dýl než přítelovo rodiče..
Odpovědět
vek, tak uvidis jak to dopadne, ale vycitat Ti takovou prkotinu nema smysl.. premyslim, jak to vymyslet aby se vasi dostavili... no asi ten napad s tou bankou bude nejjednodussi, ale aby se vasi zase nejak nezlobili.. =-)
Odpovědět
gepe: Díky, seš hodná, také jsem se snažila vymyslet jiný důvod, aby přišli, ale nic mě nenapadlo.. No snad to nějak zkousnou. Přítelovo rodiče na to čekají, kdy už se vezmeme, takže tam bude 100% radost a u našich... U těch nikdy člověk neví, ale myslím, že to snad taky zkousnou v pohodě. A když ne... jejich smůla - nic jiného jim nezbyde. ;-)
Odpovědět
vek, za malo :) hele, beres to spravne, proste pokud se neda jinak tak proste jejich smula :-)
Odpovědět
caute baby,tak my sme sa prave zhodli s drahym na tom,ze nebudeme investovat do svadby a vybavovat vsetky tie veci okolo toho,ale radsej pojdeme na Seychelly na honeymoon :-N takze bude len svadba na matrike len my 2,10min casu,1podpis a letime na dovcu,tak sa tesim :-N
Odpovědět
Ahoj holky, vypadá to, že budeme mít taky akorát fotografa a kamarád něco málo natočí. Ne, že bychom nechtěli profi kameramana, jednoho jsem už kontaktovala, ale tolik peněz za něj fakt nedáme. Jinak jsme byli zkouknout místo obřadu a hostiny, jedno ze dvou vyhlídnutých. Shodli jsme se, že prostředí zámku nakonec není takové, jaké bychom si představovali, takže příští týden zamíříme na druhé místo a snad to klapne..snad nám nabídnou hostinu za slušnou cenu. vek: držím palce, myslím ale, že rodičům opravdu nic jiného nezbývá
Odpovědět
Ahoj holky. Tak oznámení rodičům dopadlo nad očekávání. Přítelova maminka nás ohubičkovala radostí, přítelům táta si chtěl pořád na nás připíjet a moje rodiče - z těch vylezlo, že se zrovna nedávno bavili, že by mohla bejt nějaká ta svatba... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vek: tak to moc blahopřeji:-))
Odpovědět
vek, tak to taky velky congrat! :-D =-)
Odpovědět
teda ten druhej smajlik mel byt :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?